VÝLOVY RYBNÍKŮ 2017: KDY A KAM SE PODÍVAT

Aktualizováno 16. listopadu 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

IMG_7527 (1)

AKTUALIZOVÁNO. Server Naše voda tradičně publikuje obsáhlý přehled podzimních výlovů rybníků. V tomto přehledu zveřejňujeme přes 400 termínů a to včetně některých hojně navštěvovaných výlovů. Přehled je průběžně aktualizován a doplňován o další výlovy. 

Přehled byl aktualizován 18. října o další výlovy na Hradecku.
Zájemce o návštěvu podzimních výlovů také upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.
RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
Zatáčka 17.9. Hranice Rybáři Aš KVK
Kazilka 1 23.9. Čistá u Rakovníka Český rybářský svaz, z.s. STC
Mlýnský rybník 23.9. Hoslovice Mlýn Hoslovice JHC
Slížanský 23.9. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Vodárna 23.9. Hranice Rybáři Aš KVK
Zmola 23.9. Kunovice MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Vernéřov 1 24.9. Hranice Rybáři Aš KVK
Jitra Velká 26.9. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Horní Masáček 28.9. Rybáři Rožmitál STC
Popovice JZD 28.9. Popovice MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Vidimák 28.9. Rožmitál Rybáři Rožmitál STC
Tesla 29.9. Hranice Rybáři Aš KVK
Dlouhý 30.9. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Květnov 30.9. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Péráček 30.9. Dačice MO ČRS Dačice JHC
Sadoňský 30.9. Rožmitál p.Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Štikáč 30.9. Rybáři Aš KVK
Třecí 30.9. Rybáři Aš KVK
Výrov 30.9. Brod u Stříbra Rybáři Stříbro PLK
Závlaha 1 30.9. Čistá u Rakovníka Český rybářský svaz, z.s. STC
Zemní 30.9. Rybáři Aš KVK
Rohlík 1.10. Rybáři Aš KVK
Černý 2.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Hánovec malý 2.10. Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 2.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Macháček 2.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Myslivna 2.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Paštický 2.10. Drahenic. Málkov Blatenská ryba JHC
Hliněnský 2.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hlohovecký 2.-6.10 LVA Rybářství Hodonín JHM
Bílý 3.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dolnomlýnský 3.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Fabrický 3.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Interlov 3.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Lhotovský 3.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Řiťovíz zadní 3.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Skaličný 3.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Škaredý 3.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Brychovský 4.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hoděmyšl malá 4.10. Blatenská ryba JHC
Chamra 4.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Korytný 4.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Krtelský velký 4.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pivovarský 4.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podsklepní 4.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Pustý 4.10. Rybáři Strakonice JHC
Kořenský 5.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský u Strpí 5.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podhůrecký 5.10. Podruhlí Blatenská ryba JHC
Strnad 5.10. Černošice Lesy hl. m. Prahy PHA
Velkoholský 5.10. Strakonice,Sousedovice Blatenská ryba JHC
Zámecký 5.10. Blatenská ryba JHC
Zázvěřovský 5.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Holubovský 6.10. Počaply Blatenská ryba JHC
Lužický 6.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Dobeve 6.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Pod Hlavkovo školou 6.10. Rybáři Aš KVK
Podolský 6.10. Podolí Blatenská ryba JHC
Světský 6.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vítkovský malý 6.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Blatský 7.10. Stará Valcha Rybáři Strakonice JHC
Hájecký RN R3 7.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Chotkův 7.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Kuchyňka 7.10. Rožmitál Rybáři Rožmitál STC
Míkovice 7.10. Míkovice MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Nový Dvůr 7.10. Nový Dvůr Rybáři Rožmitál STC
Placiny horní 7.10. Praha 21 Lesy hl. m. Prahy PHA
Pňovice 7.10. Pňovice Rybáři Rožmitál STC
Vrzalák 7.10. Č. Rudolec, zám. park Rybníkářství Dačice JHC
Barborka 9.10. Únice Blatenská ryba JHC
Dětský 9.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Jindra 9.10. Havlovice ČRS z.s. MO Havlovice KHK
Jitra Malá 9.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Kratochvilský 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nad Lukama 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pálenina hluboká 9.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pilský 9.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Řiťovíz přední 9.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Škvorňovský 9.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Představecký 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Škornička 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Tvrzský 10.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Velkorojický 10.-12.10. Rojice Blatenská ryba JHC
Haklovský Starý 11.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Hluboký u Kestřan 11.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Koubovský 11.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Lacinský 11.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Mešník 11.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Nerábov 11.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Podvesný u Droužetic 11.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Poříčí 11.10. Rybáři Strakonice JHC
Rorejšek 11.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Trávný 11.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Trávnický 11.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Záhubovský 11.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Huťský 11.-12.10. Dobříš Colloredo-Mannsfeld STK
Prostřední 11.-13.10. LVA Rybářství Hodonín JHM
Nový Lnáře 12.10. Lnáře Dvůr Lnáře s.r.o. JHC
Počápelský 12.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Počernický 12.10. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Podroužek 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bahenský dolní 13.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Bašta u Čichtic 13.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dalovák 13.10 Dalovice Klatovské rybářství PLK
Kněžský 13.10. Leskovice Blatenská ryba JHC
Luh 13.10. Újezd u Bělčic Blatenská ryba JHC
Malorojický 13.10. Blatenská ryba JHC
Vražebný 13.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hrubý 13.-15.10. Šumvald Rybářství Přerov OLK
Rožmberk 13.-15.10. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Beránkovec 14.10. Písek MO ČRS Písek JHC
Chvaly 14.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Kasárna 14.10. Rybáři Rožmitál STC
Klášterský Nohavice 14.10. Semice MO ČRS Písek JHC
Košíkovský RN3+RN4 14.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Křemačovský 14.10. Mohelnice ČRS Mohelnice OLK
Olše 14.10. Rybáři Aš KVK
ONV III + ONV IV 14.10. Ostrožská Nová Ves MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Podkostelní 14.10. Putim Blatenská ryba JHC
Práchovna 14.10. Morašice – Lány MO ČRS Chrudim 2 PAK
Přehrada Malé Sedlo 14.10. Petřvald Obec Petřvald MSK
Radkovický 14.10. Radkovice Rybáři Strakonice JHC
Řisutský 14.10. Řisuty Rybáři Slaný STC
Strýčkovy Nadveský 14.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Strýčkovy Veský 14.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Světelák 14.10. Světlá n.S. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Sytno 14.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
Třebský 14.10. Třebsko Rybáři Rožmitál STC
Velký rybník 14.10. Černá Voda Lesy ČR JHC
Zborovský 14.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Pramenný 15.10. Rybáři Aš KVK
Tichávek 15.10. Písek MO ČRS Písek JHC
Dražský Smolivecký 16.10. Starý Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Horčápský 16.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Konšelovský 16.10. Starý Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Kostelní 16.10. Rybářství Lnáře JHC
Nadýmač velký 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nahošín 16.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
Neštěstí 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Šilhavý 16.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Černoháj velký 17.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dobrá Voda 17.10. Rybářství Lnáře JHC
Hlaváček 17.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Horecký 17.10. Stráž pod Ralskem Rybářství Doksy LBK
Chmelař 17.10. Úštěk Rybářství Doksy ULK
Chřesťovický velký 17.10. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Kačírek 17.10. Svinětice MH Vodňany JHC
Mlačina 17.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Ořech RN 17.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Starý Tchořovice 17.10. Tchořovice Dvůr Lnáře s.r.o. JHC
Stodůlky RN N3 17.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Svojetín dolní 17.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Žehuňský 17.-19.10. Žehuň, Choťovice Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Háje Malé 18.10. Metly Rybářství Lnáře JHC
Hrádek 18.10. Rybářství Lnáře JHC
Jevanský 18.10. Jevany ČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl. STC
Koupaliště Motol 18.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Maloborský 18.10 Malý Bor Klatovské rybářství PLK
Motolský R3 18.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Topič zadní 18.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Křemelný 18.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 18.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Příbramovský 18.10. Krašlovice MH Vodňany JHC
Střela I + II 18.10. Střela Rybáři Strakonice JHC
Řežabinec 18.-19.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Buňkov 18.-20.10. Břehy, Lohenice u Přel. ČRS MO Přelouč PAK
Albrechtický 19.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Borek 19.10. Lhotka Lesy a rybníky ČB JHC
Hanzlíček 19.10. Putim Blatenská ryba JHC
Krejčí 19.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Kotulínský 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kuchyň 19.10. Pikárec Rybářství Kolář VYS
Spurný 19.10. Blatenská ryba JHC
Tripsovský 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vilímkovský 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zlatohlav Malý 19.10. Rybářství Lnáře JHC
Regent 19.-20.10. Chodová Planá Rybářství Mariánské lázně PLK
Bahenský horní 20.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hliněný 20.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Jevanský (ověřit) 20.10. Jevany ŠLP v Kostelci n. Černými lesy STC
Jezera malá 20.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Kočí 20.10. Rybářství Lnáře JHC
Kovanický 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Krouna velká 20.10. Krouná Rybářství Litomyšl PAK
Matyášovský 20.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podleský 20.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Řežabina 20.10. Bratronice Blatenská ryba JHC
Záleský 20.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Semovický 20.-21.10. Semovice Rybáři Líšno STC
Beran 21.10. Písek MO ČRS Písek JHC
Bílý Kůň 21.10. Rybáři Luže PAK
Boubelíkovec 21.10. Putim MO ČRS Písek JHC
Datlík 21.10. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové KHK
Dlouhý 21.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Dolní Hradský 21.10. ČRS MO Ledenice JHC
Hájecký RN R1 21.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Hraniční 21.10. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Horní Hradský 21.10. ČRS MO Ledenice JHC
Jejkal (ověřit) 21.10. Podmyče NP Podyjí, Rybníky u Jejkala JHM
Jetišov 21.10. Jetišov Rybáři Strakonice JHC
Lančus H, D 21.10. Hranice Rybáři Aš KVK
Láz 21.10. Láz Rybáři Rožmitál STC
Martínkův Horní 21.10. Hříběcí Rybářství Martínkův mlýn VYS
Narysov 21.10. Narysov Rybáři Rožmitál STC
Nadýmač 21.10. Studénka Rybářství Denas MSK
Olšanský 21.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
ONV I 21.10. MRS z.s., PS Kunovice ZLN
Slavíček 21.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
Smíchov 21.10. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Thierov 21.10. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Velký rybník 21.10. Černá Voda Lesy ČR OLK
Vrbí 21.10. Světlá n.S. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Hradecký 21.-22.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Veselský 21.-22.10. Nové Veselí Kinský Žďár VYS
Adamec 22.10. Drhovle MO ČRS Písek JHC
Březský mlýnský 23.10. Blatenská ryba JHC
Haklovský Nový 23.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Malovický dolní 23.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pikart velký 23.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Podtochovický 23.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Starý Chřesťovice 23.10. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Struhovský 23.10. Blatenská ryba JHC
Třešňovský 23.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Uchcaný 23.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Apollo-Mlýnský 23.-27.10. LVA Rybářství Hodonín JHM
Bělčický Velký 24.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Haltýř 24.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Hrejkovický 24.10. Hrejkovice Orlík nad Vltavou JHC
Chaberský horní 24.10. Praha 8 Lesy hl. m. Prahy PHA
Chaberský střední 24.10. Praha 8 Lesy hl. m. Prahy PHA
Mýtský 24.10. Mýto v Čechách Colloredo-Mannsfeld PLK
Polifkův 24.10. Praha 9 Lesy hl. m. Prahy PHA
Velká Outrata 24.10. MH Vodňany JHC
Zlý 24.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Kačležský 24.-25.10. Kačlehy Rybářství Kardašova Řečice JHC
Rabiň 24.-25.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Horusický 24.-27.10. Horusice Rybářství Třeboň JHC
Čekal 25.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Kobylí Dráč 25.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Makov 25.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Motolský R1 25.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Společnice 25.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Vacíkovský 25.10. Jamky Rybářství Lnáře JHC
Zahajský Velký 25.10. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Betlém 26.10. Teplá Rybářství Mariánské lázně KVK
Hadlíř 26.10. Lesy a rybníky ČB JHC
Honzíkovský 26.10.  Chelčice MH Vodňany JHC
Smyslov 26.10. Vrbno Dvůr Lnáře s.r.o. JHC
Stříbrný 26.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Šipounský 26.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
V Rohožníku 26.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
V. Rýdlovka 26.10.   Chelčice MH Vodňany JHC
Zátavský 26.10. Zátaví Blatenská ryba JHC
Metelský Velký 26.-27.10. Metly Rybářství Lnáře JHC
Lipice horní 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Metelský 27.10. Dolní Metelsko Klatovské rybářství PLK
Nad Olší 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pilant dolní 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Sokolov prostřední 27.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Svitavský 27.10. Svitavy Rybářství Litomyšl PAK
Vepřský malý 27.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Amerika 27.-28.10. Františkovy lázně Rybářství Mariánské lázně KVK
Buzický 27.-28.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Vrkoč 27.-29.10. Ivaň Rybnikářství Pohořelice JHC
Holná 27.-30.10. Hatín Rybářství Kardašova Řečice JHC
Bezdrev 27.-31.10. Zliv Rybářství Hluboká JHC
Bílá Hlína 28.10. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Bohdanečský rybník 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Březovka 28.10. Rybáři Aš KVK
Dolanský 28.10. Boletice, Horní Planá Vojenské lesy a statky ČR JHC
Horní a Dolní Morávka 28.10. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Mokřický (Kult. dům) 28.10. Mokřice Město Krásná Hora n. Vltavou STC
Parčáček 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Parčák 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Pastvisko 28.10. Rybáři Luže PAK
Sedlo 28.10. Sedlo Rybáři Strakonice JHC
Staroměstský 28.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Stodůlky RN N1 28.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Šimanov 28.10. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Švánů 28.10. ČRS MO Ledenice JHC
Trubka 28.10. Písek MO ČRS Písek JHC
Choryně velká 28.-29.10. Hustopeče nad Bečvou Rybářství Haška OLK
Musík 28.-29.10. Dublovice (bude potvrz.) Štičí líheň STC
Olšovec 28.-29.10. Jedovnice ATC Olšovec Jedovnice JHM
Proudnice 28.-29.10. Hradišťko II., Žiželice Rybářství Chlumec n. Cidlinou STK
Špinka 28.-29.10. Náchod Spr.Kolowratského ryb. Opočno KVH
Vavřinecký 28.-29.10. Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou STK
Jenínský rybník 29.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Vinořský – biologický 29.10. Praha 19 Lesy hl. m. Prahy PHA
Vrkoč 28.-30.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Betlém 29.10. Teplá Rybářství Mariánské lázně KVK
Jenínský rybník 29.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Jordán 30.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Křepín 30.10. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Nový nad Alejí 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Černoháje 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Otrhanec 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Prostřední Putim 30.10. Putim Blatenská ryba JHC
Kačležský 30.-31.10. Kačlehy Rybářství Kardašova Řečice JHC
Dolní rybník 30.10.-3.11. Jaroslavice Rybníkářství Pohořelice JHM
Dvořiště 30.10.-3.11. Dolní Slověnice Rybářství Třeboň JHC
Bukový 31.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kočkov 31.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
M. Podvinice 31.10.  Vodňany MH Vodňany JHC
Milíčov RN R4 31.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Myslív velký 31.10. Miličice Klatovské rybářství PLK
Novokrtský 31.10. Blatenská ryba JHC
Strašil 31.10. Nezdřev Dvůr Lnáře s.r.o. JHC
Škrabák 31.10. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Cunát 1.11. Chraštice Blatenská ryba JHC
Březský velký 1.11. Blatenská ryba JHC
Černý rybník 1.11. Babylon Domažlické městské lesy PLK
Dlouhý 1.11. Nové Dvory Blatenská ryba JHC
Honýz 1.11. Rybářství Lnáře JHC
Chmelař 1.11. Úštěk Rybářství Doksy LBK
Krásný 1.11. Bražec u Bochova Vojenské lesy a statky ČR KVK
Maršovec 1.11. Blatenská ryba JHC
Nadvesní Údraž 1.11. Údraž Blatenská ryba JHC
Vráto 1.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Štěpánský 1.-2.11. Mýto v Čechách Colloredo-Mannsfeld PLK
Čihadla – tůň 2.11. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Dvorský u Sedlce 2.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Lužanský 2.11. Lužany Klatovské rybářství PLK
Okrouhlík 2.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pančál 2.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Podveský 2.11. MH Vodňany JHC
Sedlišťský 2.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
U kamenného stolu 2.11. Praha 19 Lesy hl. m. Prahy PHA
Zlatohlav Velký 2.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Černíkovský 2.-.3.11. Rychnov nad Kněžnou Spr.Kolowratského ryb. Opočno KVH
Sobík 2.-3.11. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Hrbovský malý 3.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jehnědský 3.11. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Mlýnský Hostišovice 3.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Mlýnský u Krče 3.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Nový Chřešťovice 3.11. Chřesťovice Blatenská ryba JHC
Velký Kocelovický 3.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Vincentinum 3.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Zukáček 3.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Zrcadlo 3.-4.11. Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Bartošovický Dolní 4.11. Bartošovice Rybářství Denas MSK
Bídník 4.11. Blatenka Blatenská ryba JHC
Brdo 4.11. Rybáři Luže PAK
Habartov 4.11. Markovice MO ČRS Chrudim 2 PAK
Hrádeček 4.11. Třeboň ČRS MO Třeboň JHC
Pustý 4.11. Rybáři Strakonice JHC
Vyžlovský 4.11. Vyžlovka ČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl. STC
Zlatokopy 4.11. Světlá nad Sázavou ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Nezmar 4.-5.11 Dolní Benešov Rybářství Hodonín JHM
Zrcadlo 4.-5.11. Kopidlno Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Dražský Pacelice 6.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Dubenský 6.11. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Malduchy 6.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Nový Pozdyňský 6.11. Pozdyně Rybářství Lnáře STC
Tálínský 6.-7.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Jarohněvický 6.-10.11. Dubňany Rybářství Hodonín JHM
Bubovický 7.11. Bubovice u Březnice Blatenská ryba JHC
Dvorec 7.11. Dvorec Klatovské rybářství PLK
Hájek 7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kněžský 7.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Malívský 7.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Podsilniční 7.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Společný 7.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Tringlovský 7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dřemliny 7.-8.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Nerestecký 7.-8.11. Čimelice Orlík nad Vltavou JHC
Chválovec 8.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Javorský 8.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Lazy 8.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Malduchy (druhá strana) 8.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Mezholezy 8.11. Mezholezy u Horš. Týna Klatovské rybářství PLK
Pivovarský prostřední 8.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Třetina 8.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Vepřský velký 8.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vilímec 8.11. Blatenská ryba JHC
Jaroměřský 8.-9.11. Náchod Spr.Kolowratského ryb. Opočno KVH
Divák 9.11. Metly Rybářství Lnáře JHC
Dražský 9.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Pazderna 9.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Tomašovský 9.11. Blatenská ryba JHC
Blatec 9.-10.11. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Pálenec 9.-10.11. Vrbno Dvůr Lnáře s.r.o. JHC
Strpský 9.-10.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Brloh 10.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Brnouš 10.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Čejka 10.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hubenov 10.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Kajetánka 10.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Louňovický 10.11. Louňovice ČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl. STC
Nezamyslický 10.11. Nezamyslice Klatovské rybářství PLK
Roudský 10.11. Ruda u V. Meziříčí Maria Podstatzka-Lichtenstein. VYS
Šamonický horní 10.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Topělecký 10.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Dřemliny 10.-11.11. MH Vodňany JHC
Bezruč 10.-12.11. Jistebník Chov ryb Jistebník MSK
Poříčí 11.11. Rybáři Strakonice JHC
Dražský Koupě 13.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Kostelní 13.11. Rybářství Lnáře JHC
Kuchyňka 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský u Mladějovic 13.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Můstek 13.11. Blatenská ryba JHC
Pláňava 13.11. Rojice Blatenská ryba JHC
Trianglovský malý 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vondrovský 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vlhavský 13.-14.11. Vlhavy Rybářství Hluboká JHC
Bošilecký 13.-16.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Nesyt 14.-19.11. LVA Rybářství Hodonín JHM
Borský 14.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Březinský 14.11. Rybářství Lnáře JHC
Černoveský 14.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jezero Kožlí 14.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Klokočínský 14.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Kocanda 14.11. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Novokoželský 14.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Vočert 14.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Vlkovický 14.-16.11. Vlkovice Rybářství Třeboň JHC
Čichtický 15.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dražský 15.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Merklínský 15.11. Merklín Klatovské rybářství PLK
Oblož 15.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Pilský 15.11. Jevany ČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl. STC
Radomilický 15.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Slatina Chřešťovice 15.11. Chrešťovice Blatenská ryba JHC
Svojetín horní 15.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Šáchovecký 15.11. Jevany ČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl. STC
Závist 15.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Berník 16.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Černoveský II. 16.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Háje Velké 16.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Hejný 16.11. Šerkov Orlík nad Vltavou JHC
Hlybeňský 16.11. Uzeničky Blatenská ryba JHC
Kozor 16.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Návesný u Sudoměře 16.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Novec 16.11. Nalžovské Hory Klatovské rybářství PLK
Předmířský 16.11. Rybářství Lnáře JHC
Velkoláz 16.11. Blatenská ryba JHC
Žár 16.-18.11. Žár Rybářství Nové Hrady JHC
Velký rybník 17.11. Kružberk Davidův mlýn MSK
Střela I+II 18.11. Rybáři Strakonice JHC
Borek 20.11. Říště Rybářství Lnáře JHC
Hlavatecký 20.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Málkovský Velký 20.11. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Mokrý 20.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Planinský 20.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Stašov 20.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Podskalský 21.11. Blatenská ryba JHC
Ražický 21.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Starý u Nové Vsi 21.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Turkovský 21.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Jezero u Radomilic 21.-22.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Naděje 22.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novovrážský 22.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Telčovský 22.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Nový pod Lukama 23.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Raputovský 23.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Hoskovský Velký 24.11. Koupě Blatenská ryba JHC
U Šišků 25.11. Dožice Mladý Smolivec PLK
 Drahotín – Plzeň  25.11. Blatenská ryba JHC

Zdroj: Naše voda, rybářství, obce, spolky, foto: Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství