28. 11. 2020

VÝLOVY RYBNÍKŮ 2017: KDY A KAM SE PODÍVAT

AKTUALIZOVÁNO. Server Naše voda tradičně publikuje obsáhlý přehled podzimních výlovů rybníků. V tomto přehledu zveřejňujeme přes 400 termínů a to včetně některých hojně navštěvovaných výlovů. Přehled je průběžně aktualizován a doplňován o další výlovy. 

Přehled byl aktualizován 18. října o další výlovy na Hradecku.
Zájemce o návštěvu podzimních výlovů také upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.
RYBNÍKDATUMMÍSTOZDROJKRAJ
Zatáčka17.9.HraniceRybáři AšKVK
Kazilka 123.9.Čistá u RakovníkaČeský rybářský svaz, z.s.STC
Mlýnský rybník23.9.HosloviceMlýn HosloviceJHC
Slížanský23.9.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Vodárna23.9.HraniceRybáři AšKVK
Zmola23.9.KunoviceMRS z.s., PS KunoviceZLN
Vernéřov 124.9.HraniceRybáři AšKVK
Jitra Velká26.9.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Horní Masáček28.9.Rybáři RožmitálSTC
Popovice JZD28.9.PopoviceMRS z.s., PS KunoviceZLN
Vidimák28.9.RožmitálRybáři RožmitálSTC
Tesla29.9.HraniceRybáři AšKVK
Dlouhý30.9.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Květnov30.9.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Péráček30.9.DačiceMO ČRS DačiceJHC
Sadoňský30.9.Rožmitál p.TřemšínemRybáři RožmitálSTC
Štikáč30.9.Rybáři AšKVK
Třecí30.9.Rybáři AšKVK
Výrov30.9.Brod u StříbraRybáři StříbroPLK
Závlaha 130.9.Čistá u RakovníkaČeský rybářský svaz, z.s.STC
Zemní30.9.Rybáři AšKVK
Rohlík1.10.Rybáři AšKVK
Černý2.10.DobevBlatenská rybaJHC
Hánovec malý2.10.Blatenská rybaJHC
Mačkovský malý2.10.MačkovBlatenská rybaJHC
Macháček2.10.DobevBlatenská rybaJHC
Myslivna2.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Paštický2.10.Drahenic. MálkovBlatenská rybaJHC
Hliněnský2.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hlohovecký2.-6.10LVARybářství HodonínJHM
Bílý3.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dolnomlýnský3.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Fabrický3.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Interlov3.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Lhotovský3.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Řiťovíz zadní3.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Skaličný3.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Škaredý3.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Brychovský4.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hoděmyšl malá4.10.Blatenská rybaJHC
Chamra4.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Korytný4.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Krtelský velký4.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pivovarský4.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Podsklepní4.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Pustý4.10.Rybáři StrakoniceJHC
Kořenský5.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Mlýnský u Strpí5.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Podhůrecký5.10.PodruhlíBlatenská rybaJHC
Strnad5.10.ČernošiceLesy hl. m. PrahyPHA
Velkoholský5.10.Strakonice,SousedoviceBlatenská rybaJHC
Zámecký5.10.Blatenská rybaJHC
Zázvěřovský5.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Holubovský6.10.PočaplyBlatenská rybaJHC
Lužický6.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Dobeve6.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Pod Hlavkovo školou6.10.Rybáři AšKVK
Podolský6.10.PodolíBlatenská rybaJHC
Světský6.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vítkovský malý6.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Blatský7.10.Stará ValchaRybáři StrakoniceJHC
Hájecký RN R37.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Chotkův7.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Kuchyňka7.10.RožmitálRybáři RožmitálSTC
Míkovice7.10.MíkoviceMRS z.s., PS KunoviceZLN
Nový Dvůr7.10.Nový DvůrRybáři RožmitálSTC
Placiny horní7.10.Praha 21Lesy hl. m. PrahyPHA
Pňovice7.10.PňoviceRybáři RožmitálSTC
Vrzalák7.10.Č. Rudolec, zám. parkRybníkářství DačiceJHC
Barborka9.10.ÚniceBlatenská rybaJHC
Dětský9.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Jindra9.10.HavloviceČRS z.s. MO HavloviceKHK
Jitra Malá9.10.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Kratochvilský9.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nad Lukama9.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pálenina hluboká9.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Pilský9.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Řiťovíz přední9.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Škvorňovský9.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Představecký10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Škornička10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Tvrzský10.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Velkorojický10.-12.10.RojiceBlatenská rybaJHC
Haklovský Starý11.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky ČBJHC
Hluboký u Kestřan11.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Koubovský11.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Lacinský11.10.LacináBlatenská rybaJHC
Mešník11.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Nerábov11.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Podvesný u Droužetic11.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Poříčí11.10.Rybáři StrakoniceJHC
Rorejšek11.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Trávný11.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Trávnický11.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Záhubovský11.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Huťský11.-12.10.DobříšColloredo-MannsfeldSTK
Prostřední11.-13.10.LVARybářství HodonínJHM
Nový Lnáře12.10.LnářeDvůr Lnáře s.r.o.JHC
Počápelský12.10.PočáplyBlatenská rybaJHC
Počernický12.10.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Podroužek12.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bahenský dolní13.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Bašta u Čichtic13.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dalovák13.10DaloviceKlatovské rybářstvíPLK
Kněžský13.10.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Luh13.10.Újezd u BělčicBlatenská rybaJHC
Malorojický13.10.Blatenská rybaJHC
Vražebný13.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hrubý13.-15.10.ŠumvaldRybářství PřerovOLK
Rožmberk13.-15.10.TřeboňRybářství TřeboňJHC
Beránkovec14.10.PísekMO ČRS PísekJHC
Chvaly14.10.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Kasárna14.10.Rybáři RožmitálSTC
Klášterský Nohavice14.10.SemiceMO ČRS PísekJHC
Košíkovský RN3+RN414.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Křemačovský14.10.MohelniceČRS MohelniceOLK
Olše14.10.Rybáři AšKVK
ONV III + ONV IV14.10.Ostrožská Nová VesMRS z.s., PS KunoviceZLN
Podkostelní14.10.PutimBlatenská rybaJHC
Práchovna14.10.Morašice – LányMO ČRS Chrudim 2PAK
Přehrada Malé Sedlo14.10.PetřvaldObec PetřvaldMSK
Radkovický14.10.RadkoviceRybáři StrakoniceJHC
Řisutský14.10.ŘisutyRybáři SlanýSTC
Strýčkovy Nadveský14.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Strýčkovy Veský14.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Světelák14.10.Světlá n.S.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Sytno14.10.SytnoRybáři StříbroPLK
Třebský14.10.TřebskoRybáři RožmitálSTC
Velký rybník14.10.Černá VodaLesy ČRJHC
Zborovský14.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Pramenný15.10.Rybáři AšKVK
Tichávek15.10.PísekMO ČRS PísekJHC
Dražský Smolivecký16.10.Starý SmolivecRybářství LnářeJHC
Horčápský16.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Konšelovský16.10.Starý SmolivecRybářství LnářeJHC
Kostelní16.10.Rybářství LnářeJHC
Nadýmač velký16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nahošín16.10.DoubraviceBlatenská rybaJHC
Neštěstí16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Šilhavý16.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Černoháj velký17.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dobrá Voda17.10.Rybářství LnářeJHC
Hlaváček17.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Horecký17.10.Stráž pod RalskemRybářství DoksyLBK
Chmelař17.10.ÚštěkRybářství DoksyULK
Chřesťovický velký17.10.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Kačírek17.10.SviněticeMH VodňanyJHC
Mlačina17.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Ořech RN17.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Starý Tchořovice17.10.TchořoviceDvůr Lnáře s.r.o.JHC
Stodůlky RN N317.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Svojetín dolní17.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Žehuňský17.-19.10.Žehuň, ChoťoviceRybářství Chlumec n. CidlinouSTC
Háje Malé18.10.MetlyRybářství LnářeJHC
Hrádek18.10.Rybářství LnářeJHC
Jevanský18.10.JevanyČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl.STC
Koupaliště Motol18.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Maloborský18.10Malý BorKlatovské rybářstvíPLK
Motolský R318.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Topič zadní18.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Křemelný18.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Pálenina mělká18.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Příbramovský18.10.KrašloviceMH VodňanyJHC
Střela I + II18.10.StřelaRybáři StrakoniceJHC
Řežabinec18.-19.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Buňkov18.-20.10.Břehy, Lohenice u Přel.ČRS MO PřeloučPAK
Albrechtický19.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Borek19.10.LhotkaLesy a rybníky ČBJHC
Hanzlíček19.10.PutimBlatenská rybaJHC
Krejčí19.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Kotulínský19.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kuchyň19.10.PikárecRybářství KolářVYS
Spurný19.10.Blatenská rybaJHC
Tripsovský19.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vilímkovský19.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zlatohlav Malý19.10.Rybářství LnářeJHC
Regent19.-20.10.Chodová PlanáRybářství Mariánské lázněPLK
Bahenský horní20.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hliněný20.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Jevanský (ověřit)20.10.JevanyŠLP v Kostelci n. Černými lesySTC
Jezera malá20.10.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Kočí20.10.Rybářství LnářeJHC
Kovanický20.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Krouna velká20.10.KrounáRybářství LitomyšlPAK
Matyášovský20.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Podleský20.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Řežabina20.10.BratroniceBlatenská rybaJHC
Záleský20.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Semovický20.-21.10.SemoviceRybáři LíšnoSTC
Beran21.10.PísekMO ČRS PísekJHC
Bílý Kůň21.10.Rybáři LužePAK
Boubelíkovec21.10.PutimMO ČRS PísekJHC
Datlík21.10.Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéKHK
Dlouhý21.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Dolní Hradský21.10.ČRS MO LedeniceJHC
Hájecký RN R121.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Hraniční21.10.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Horní Hradský21.10.ČRS MO LedeniceJHC
Jejkal (ověřit)21.10.PodmyčeNP Podyjí, Rybníky u JejkalaJHM
Jetišov21.10.JetišovRybáři StrakoniceJHC
Lančus H, D21.10.HraniceRybáři AšKVK
Láz21.10.LázRybáři RožmitálSTC
Martínkův Horní21.10.HříběcíRybářství Martínkův mlýnVYS
Narysov21.10.NarysovRybáři RožmitálSTC
Nadýmač21.10.StudénkaRybářství DenasMSK
Olšanský21.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
ONV I21.10.MRS z.s., PS KunoviceZLN
Slavíček21.10.LedeniceČRS MO LedeniceJHC
Smíchov21.10.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Thierov21.10.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Velký rybník21.10.Černá VodaLesy ČROLK
Vrbí21.10.Světlá n.S.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Hradecký21.-22.10.TovačovRybářství TovačovOLK
Veselský21.-22.10.Nové VeselíKinský ŽďárVYS
Adamec22.10.DrhovleMO ČRS PísekJHC
Březský mlýnský23.10.Blatenská rybaJHC
Haklovský Nový23.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky ČBJHC
Malovický dolní23.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pikart velký23.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Podtochovický23.10.TochoviceBlatenská rybaJHC
Starý Chřesťovice23.10.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Struhovský23.10.Blatenská rybaJHC
Třešňovský23.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Uchcaný23.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Apollo-Mlýnský23.-27.10.LVARybářství HodonínJHM
Bělčický Velký24.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Haltýř24.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Hrejkovický24.10.HrejkoviceOrlík nad VltavouJHC
Chaberský horní24.10.Praha 8Lesy hl. m. PrahyPHA
Chaberský střední24.10.Praha 8Lesy hl. m. PrahyPHA
Mýtský24.10.Mýto v ČecháchColloredo-MannsfeldPLK
Polifkův24.10.Praha 9Lesy hl. m. PrahyPHA
Velká Outrata24.10.MH VodňanyJHC
Zlý24.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Kačležský24.-25.10.KačlehyRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Rabiň24.-25.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Horusický24.-27.10.HorusiceRybářství TřeboňJHC
Čekal25.10.ZliviceBlatenská rybaJHC
Kobylí Dráč25.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Makov25.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Motolský R125.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Společnice25.10.Vráž u PískuBlatenská rybaJHC
Vacíkovský25.10.JamkyRybářství LnářeJHC
Zahajský Velký25.10.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Betlém26.10.TepláRybářství Mariánské lázněKVK
Hadlíř26.10.Lesy a rybníky ČBJHC
Honzíkovský26.10. ChelčiceMH VodňanyJHC
Smyslov26.10.VrbnoDvůr Lnáře s.r.o.JHC
Stříbrný26.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Šipounský26.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
V Rohožníku26.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
V. Rýdlovka26.10.  ChelčiceMH VodňanyJHC
Zátavský26.10.ZátavíBlatenská rybaJHC
Metelský Velký26.-27.10.MetlyRybářství LnářeJHC
Lipice horní27.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Metelský27.10.Dolní MetelskoKlatovské rybářstvíPLK
Nad Olší27.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pilant dolní27.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Sokolov prostřední27.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Svitavský27.10.SvitavyRybářství LitomyšlPAK
Vepřský malý27.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Amerika27.-28.10.Františkovy lázněRybářství Mariánské lázněKVK
Buzický27.-28.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Vrkoč27.-29.10.IvaňRybnikářství PohořeliceJHC
Holná27.-30.10.HatínRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Bezdrev27.-31.10.ZlivRybářství HlubokáJHC
Bílá Hlína28.10.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Bohdanečský rybník28.10.Lázně BohdanečRybniční hospodářstvíPAK
Březovka28.10.Rybáři AšKVK
Dolanský28.10.Boletice, Horní PlanáVojenské lesy a statky ČRJHC
Horní a Dolní Morávka28.10.KroměřížMRS KroměřížZLK
Mokřický (Kult. dům)28.10.MokřiceMěsto Krásná Hora n. VltavouSTC
Parčáček28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Parčák28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Pastvisko28.10.Rybáři LužePAK
Sedlo28.10.SedloRybáři StrakoniceJHC
Staroměstský28.10.TelčRybářství NechvátalVYS
Stodůlky RN N128.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Šimanov28.10.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Švánů28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Trubka28.10.PísekMO ČRS PísekJHC
Choryně velká28.-29.10.Hustopeče nad BečvouRybářství HaškaOLK
Musík28.-29.10.Dublovice (bude potvrz.)Štičí líheňSTC
Olšovec28.-29.10.JedovniceATC Olšovec JedovniceJHM
Proudnice28.-29.10.Hradišťko II., ŽiželiceRybářství Chlumec n. CidlinouSTK
Špinka28.-29.10.NáchodSpr.Kolowratského ryb. OpočnoKVH
Vavřinecký28.-29.10.VavřinecRybářství Chlumec n. CidlinouSTK
Jenínský rybník29.10.JenínChalupa JenínJHC
Vinořský – biologický29.10.Praha 19Lesy hl. m. PrahyPHA
Vrkoč28.-30.10.PohořeliceRybníkářství PohořeliceJHM
Betlém29.10.TepláRybářství Mariánské lázněKVK
Jenínský rybník29.10.JenínChalupa JenínJHC
Jordán30.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Křepín30.10.PředmířRybářství LnářeJHC
Nový nad Alejí30.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Černoháje30.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Otrhanec30.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Prostřední Putim30.10.PutimBlatenská rybaJHC
Kačležský30.-31.10.KačlehyRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Dolní rybník30.10.-3.11.JaroslaviceRybníkářství PohořeliceJHM
Dvořiště30.10.-3.11.Dolní SlověniceRybářství TřeboňJHC
Bukový31.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kočkov31.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
M. Podvinice31.10. VodňanyMH VodňanyJHC
Milíčov RN R431.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Myslív velký31.10.MiličiceKlatovské rybářstvíPLK
Novokrtský31.10.Blatenská rybaJHC
Strašil31.10.NezdřevDvůr Lnáře s.r.o.JHC
Škrabák31.10.ZávišínRybářství LnářeJHC
Cunát1.11.ChrašticeBlatenská rybaJHC
Březský velký1.11.Blatenská rybaJHC
Černý rybník1.11.BabylonDomažlické městské lesyPLK
Dlouhý1.11.Nové DvoryBlatenská rybaJHC
Honýz1.11.Rybářství LnářeJHC
Chmelař1.11.ÚštěkRybářství DoksyLBK
Krásný1.11.Bražec u BochovaVojenské lesy a statky ČRKVK
Maršovec1.11.Blatenská rybaJHC
Nadvesní Údraž1.11.ÚdražBlatenská rybaJHC
Vráto1.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Štěpánský1.-2.11.Mýto v ČecháchColloredo-MannsfeldPLK
Čihadla – tůň2.11.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Dvorský u Sedlce2.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Lužanský2.11.LužanyKlatovské rybářstvíPLK
Okrouhlík2.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Pančál2.11.RadobytceBlatenská rybaJHC
Podveský2.11.MH VodňanyJHC
Sedlišťský2.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
U kamenného stolu2.11.Praha 19Lesy hl. m. PrahyPHA
Zlatohlav Velký2.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Černíkovský2.-.3.11.Rychnov nad KněžnouSpr.Kolowratského ryb. OpočnoKVH
Sobík2.-3.11.ZahrádkaOrlík nad VltavouJHC
Hrbovský malý3.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Jehnědský3.11.JehnědskoBlatenská rybaJHC
Mlýnský Hostišovice3.11.HostišoviceBlatenská rybaJHC
Mlýnský u Krče3.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Nový Chřešťovice3.11.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Velký Kocelovický3.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Vincentinum3.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Zukáček3.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Zrcadlo3.-4.11.Mlýnec u KopidlnaRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Bartošovický Dolní4.11.BartošoviceRybářství DenasMSK
Bídník4.11.BlatenkaBlatenská rybaJHC
Brdo4.11.Rybáři LužePAK
Habartov4.11.MarkoviceMO ČRS Chrudim 2PAK
Hrádeček4.11.TřeboňČRS MO TřeboňJHC
Pustý4.11.Rybáři StrakoniceJHC
Vyžlovský4.11.VyžlovkaČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl.STC
Zlatokopy4.11.Světlá nad SázavouČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Nezmar4.-5.11Dolní BenešovRybářství HodonínJHM
Zrcadlo4.-5.11.KopidlnoRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Dražský Pacelice6.11.PaceliceBlatenská rybaJHC
Dubenský6.11.DubnéLesy a rybníky ČBJHC
Malduchy6.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Nový Pozdyňský6.11.PozdyněRybářství LnářeSTC
Tálínský6.-7.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Jarohněvický6.-10.11.DubňanyRybářství HodonínJHM
Bubovický7.11.Bubovice u BřezniceBlatenská rybaJHC
Dvorec7.11.DvorecKlatovské rybářstvíPLK
Hájek7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kněžský7.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Malívský7.11.BořiceBlatenská rybaJHC
Podsilniční7.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Společný7.11.PředoticeBlatenská rybaJHC
Tringlovský7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dřemliny7.-8.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Nerestecký7.-8.11.ČimeliceOrlík nad VltavouJHC
Chválovec8.11.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Javorský8.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Lazy8.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Malduchy (druhá strana)8.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Mezholezy8.11.Mezholezy u Horš. TýnaKlatovské rybářstvíPLK
Pivovarský prostřední8.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Třetina8.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Vepřský velký8.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vilímec8.11.Blatenská rybaJHC
Jaroměřský8.-9.11.NáchodSpr.Kolowratského ryb. OpočnoKVH
Divák9.11.MetlyRybářství LnářeJHC
Dražský9.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Pazderna9.11.DobevBlatenská rybaJHC
Tomašovský9.11.Blatenská rybaJHC
Blatec9.-10.11.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Pálenec9.-10.11.VrbnoDvůr Lnáře s.r.o.JHC
Strpský9.-10.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Brloh10.11.ChobotBlatenská rybaJHC
Brnouš10.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Čejka10.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hubenov10.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Kajetánka10.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Louňovický10.11.LouňoviceČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl.STC
Nezamyslický10.11.NezamysliceKlatovské rybářstvíPLK
Roudský10.11.Ruda u V. MeziříčíMaria Podstatzka-Lichtenstein.VYS
Šamonický horní10.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Topělecký10.11.TopělecBlatenská rybaJHC
Dřemliny10.-11.11.MH VodňanyJHC
Bezruč10.-12.11.JistebníkChov ryb JistebníkMSK
Poříčí11.11.Rybáři StrakoniceJHC
Dražský Koupě13.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Kostelní13.11.Rybářství LnářeJHC
Kuchyňka13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mlýnský u Mladějovic13.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Můstek13.11.Blatenská rybaJHC
Pláňava13.11.RojiceBlatenská rybaJHC
Trianglovský malý13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vondrovský13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vlhavský13.-14.11.VlhavyRybářství HlubokáJHC
Bošilecký13.-16.11.BošilecRybářství TřeboňJHC
Nesyt14.-19.11.LVARybářství HodonínJHM
Borský14.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Březinský14.11.Rybářství LnářeJHC
Černoveský14.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Jezero Kožlí14.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Klokočínský14.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Kocanda14.11.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Novokoželský14.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Vočert14.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Vlkovický14.-16.11.VlkoviceRybářství TřeboňJHC
Čichtický15.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dražský15.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Merklínský15.11.MerklínKlatovské rybářstvíPLK
Oblož15.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Pilský15.11.JevanyČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl.STC
Radomilický15.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Slatina Chřešťovice15.11.ChrešťoviceBlatenská rybaJHC
Svojetín horní15.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Šáchovecký15.11.JevanyČZU v Praze, ŠLP v Kost.n.Čl.STC
Závist15.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Berník16.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Černoveský II.16.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Háje Velké16.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Hejný16.11.ŠerkovOrlík nad VltavouJHC
Hlybeňský16.11.UzeničkyBlatenská rybaJHC
Kozor16.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Návesný u Sudoměře16.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Novec16.11.Nalžovské HoryKlatovské rybářstvíPLK
Předmířský16.11.Rybářství LnářeJHC
Velkoláz16.11.Blatenská rybaJHC
Žár16.-18.11.ŽárRybářství Nové HradyJHC
Velký rybník17.11.KružberkDavidův mlýnMSK
Střela I+II18.11.Rybáři StrakoniceJHC
Borek20.11.ŘíštěRybářství LnářeJHC
Hlavatecký20.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Málkovský Velký20.11.Drahenický MálkovBlatenská rybaJHC
Mokrý20.11.SedliceBlatenská rybaJHC
Planinský20.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Stašov20.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Podskalský21.11.Blatenská rybaJHC
Ražický21.11.RažiceBlatenská rybaJHC
Starý u Nové Vsi21.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Turkovský21.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Jezero u Radomilic21.-22.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Naděje22.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novovrážský22.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Telčovský22.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Nový pod Lukama23.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Raputovský23.11.HvožďanaBlatenská rybaJHC
Hoskovský Velký24.11.KoupěBlatenská rybaJHC
U Šišků25.11.DožiceMladý SmolivecPLK
 Drahotín – Plzeň 25.11.Blatenská rybaJHC

Zdroj: Naše voda, rybářství, obce, spolky, foto: Nina Havlová

18.9.2017 0.14, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství

Aktuality

Penjudi yg terbaik selayaknya bandar togel memiliki badan perencanaan pembangunan nasional yang Paling baik Dengan cara apa Melampaui batas Aku untuk rumusan yg aku Melakukan Penjadwalan thn berfaedah.

Maka dari itu Piala Didunia rintangan Piala Eropa Selalu guna kurang-lebih Kedua Th Aku memiliki simpanan Kusus Contohnya sewaktu sebulan menyimpan 200.000 Rupiah slot online Melampaui batas artinya sewaktu Kedua Th terkumpul Lokasi 4.800.000.

VRACÍME VODU LESU

Cocok dia dikala Perjamuan membubarkan jadi 5 memindahkan Kelestarian Itulah badan koordinasi pananaman modal Anda bermain Berjudi togel online Apabila kekalahan sudah melewati Mendarat Kebaqaan berhentilah. Penjudi yg terbaik dapat mengontrol Ia thn penambahan saatnya pergi.

Fotoblog

více >

BEČOVSKÉ RYBNÍKYBEČOVSKÉ RYBNÍKY
Autor: Nina Havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Listopad 2020>>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6