VÝLOVY RYBNÍKŮ 2016: KDY A KAM SE PODÍVAT

Aktualizováno 2. listopadu 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vylov

Jako každý rok, i letos přináší server Naše voda obsáhlý přehled podzimních výlovů rybníků. Přehled je průběžně aktualizován a doplňován. Aktualizace 24.10.2016. Doplnili jsme výlovy města Hradec Králové.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.
RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
ONV II 10.9. MO Kunovice ZLN
Frančák 17.9. ČRS MO Aš KVK
Kazilka 17.9. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Troubecký 17.9. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Třecí, Karhánek II., Zavřel 17.9. Chropyně MRS Chropyně ZLN
Vernéřov 1 17.9. Vernéřov ČRS MO Aš KVK
Zmola Kunovice 17.9. MO Kunovice ZLN
Hamerský 24.9. Hamry (Plumlov) MRS Prostějov OLK
Pramenný 24.9. Krásná ČRS MO Aš KVK
Peráček 24.9. Dačice Českomor. RS Dačice JHC
Tomšů 24.9. Hranice ČRS MO Aš KVK
Vranínský 24.9. Vranín Moravské Budějovice VYS
Závlaha 1 24.9. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Zborovský 24.9. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Popovice 24.-25.9. Popovice MRS MO Kunovice ZLN
Střelský 27.9. Střela Blatenská ryba JHC
Žebrák 27.9. Blatenská ryba JHC
Haranták 29.9. Blatenská ryba JHC
Hluboký 29.9. Hořejany Blatenská ryba JHC
Podhůrecký 29.9. Podruhlí Blatenská ryba JHC
Podolský 29.9. Podolí Blatenská ryba JHC
Ovčínský 30.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Podzámecký 30.9. Blatná Blatenská ryba JHC
Punčoška 30.9. Sedlice Blatenská ryba JHC
Vrbenský Zadní 30.9. Lesy a rybníky města ČB JHC
Vrbice 30.9. Blatenská ryba JHC
Blatský 1.10. Strakonice ČRS MO Strakonice JHC
Dlouhý 1.10. Zborovice MRS MO Kroměříž ZLK
Chrástenský 1.10. Chrástná ČRS Osečná LBK
Karaska 1.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Květnov 1.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá n. Sázavou VYS
Míkovice 1.10. Míkovice MRS MO Kunovice ZLN
Olše 1.10. ČRS MO Aš KVK
Sadoňský 1.10. Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem STC
Výrov 1.10. Bor u Stříbra Rybářství Stříbro PLK
Tesla 2.10. Hranice ČRS MO Aš KVK
Dětský 3.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Luh 3.10. Újezd u Bělčic Blatenská ryba JHC
Pálenina Hluboká 3.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Škvorňovský, Písečný 3.10. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Zámecký 3.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Častorálek 4.10. Blatenská ryba JHC
Dolnomlýnský 4.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Koželuh 4.10. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Markovec, Chmelnička 4.10. Blatenská ryba JHC
RN R3 Stodůlky 4.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Řiťovíz Zadní 4.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Sirotčí Horní a Dolní 4.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Šamonický Dolní 4.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
Hrejkovský 5.10. Hrejkovice Orlík nad Vltavou JHC
Jedelský 5.10. Vacíkov Blatenská ryba JHC
Lacinský 5.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Starobor 5.-6.10. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Houženský 6.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky města ČB JHC
Mačkovský 6.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Nový Koupě 6.10. Koupě Blatenská ryba JHC
Strnad 6.10. Černošice Lesy hl. m. Prahy PHA
Počápelský 7.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Chmelná 7.-8.10. Chmelná Rybářský spolek Chmelná STC
Dlouhý rybník 8.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
RN Hornoměcholupská 8.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Jindra 8.10. Havlovice ČRS MO Havlovice JHC
Karaska 8.10. ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Kazilka 3 8.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Kolodějský 8.10. Koloděje Rybáři Koloděje PHA
Košeranda 8.10. Dožice Mladý Smolinec PLK
Kunovice Zmola 8.10. MRS MO Kunovice ZLN
Nadýmák 8.10. Urbanov VYS
Sedlo 8.10. Sedlo ČRS MO Strakonice JHC
Slížanský 8.10. Slížany MRS Kroměříž ZLK
Štikáč 8.10. ČRS MO Aš KVK
Třecí 8.10. ČRS MO Aš KVK
Vrzalák 8.10. Český Rudolec Rybníkářství Dačice o.s. JHC
Zákostelný 8.10. Olbramovice Olbramovice Ves STC
Řiťovíz Přední 10.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Skaličný 10.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Černiš 11.10. České Vrbné Lesy a rybníky města ČB JHC
Dobrá Voda 11.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Háje Malé 11.10. Metly Rybářství Lnáře JHC
Můstek 11.10. Blatenská ryba JHC
Zahajský Velký 11.10. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Borek 12.10. Říště Rybářství Lnáře JHC
Hoděmyšl nalá 12.10. Blatenská ryba JHC
Holubovský 12.10. Počaply Blatenská ryba JHC
Hvozdec 12.10. Hvozdec Rybářství Lnáře JHC
Motolský R3 12.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Nový Lnáře 12.10. Lnáře Dvůr Lnáře JHC
Podroužek 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Velkoholský 12.10. Strakonice, Sousedovice Blatenská ryba JHC
Chřešťovický Velký 13.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Kočí 13.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Kutáků 13.10. Blatenská ryba JHC
Počernický 13.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Jezera Malá 14.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Krejčí 14.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Řežabina 14.10. Bratronice Blatenská ryba JHC
Hrubý 14.-16.10. Šumvald (okr. Olomouc) Rybářství Přerov OLK
Rožmberk 14.-16.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Bílovice 15.10. ČRS MO Poběžovice PLK
Cetkovický 15.10. U lesní školky Cetkovice JHM
Dlouhý 15.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Dlouhá Šlajza 15.10. Chropyně MRS Chropyně ZLN
RN Chvalka 15.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Křemačovský 15.10. Mohelnice ČRS Mohelnice OLK
Lančus H+D 15.10. Hranice ČRS MO Aš KVK
ONV III + ONV IV 15.10. MRS MO Kunovice ZLN
Petrovice Euklidova 15.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Placiny horní 15.10. Praha 21 Lesy hl. m. Prahy PHA
Podkostelní Putim 15.10. Putim Blatenská ryba JHC
Pod zámkem 15.10. Ryb. dr.  Jeseník nad Odrou MSK
Přehrada Petřvald 15.10. Přehrada Petřvald u NJ Sportovní Rybolov Petřvald MSK
Radkovický 15.10. Úlehle ČRS MO Strakonice JHC
místní rybník 15.10. Slatinky Obec Slatinky OLC
Studeněvský 15.10. Studeněves Rybáři Slaný STC
Sázavan 15.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Sedlejovský 15.10. Sedlejov Obec Sedlejov VYS
Slatinky 15.10. Slatinky Obec Slatinky OLK
RN N1 Stodůlky 15.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Sytno 15.10. Sytno Rybářství Stříbro PLK
Šumvaldský 15.-17.10. Šumvald MRS Prostějov OLK
Blatec 17.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Branišovský V. 17.10. Branišov Lesy a rybníky města ČB JHC
Haltýř 17.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Pálenina Mělká 17.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Topič Zadní 17.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Veský 17.10. Krty Blatenská ryba JHC
Tovačov 17.-18.10. Tovačov MRS Prostějov OLK
Tisý velký 17.-21.10. Lomnice n. L. Rybářství Třeboň JHC
Biologický Xaverov 18.10. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Domin 18.10. České Vrbné Lesy a rybníky města ČB JHC
Hanzlíček 18.10. Putim Blatenská ryba JHC
Macháček 18.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Maršovec 18.10. Blatenská ryba JHC
Podkovka 18.10. Blatenská ryba JHC
Podtochovický 18.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Příbramovský 18.10. Pražák MH Vodňany JHC
Sokolov Malý 18.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Spurný 18.10. Blatenská ryba JHC
Starý Tchořovice 18.10. Tchořovice Dvůr Lnáře JHC
Zbytek 18.10. Blatenská ryba JHC
Zlatohlav Malý 18.10. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Babylon 19.10. Babylon Domažlické městské lesy PLK
Čekal 19.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Hajanský 19.10. Řečice Blatenská ryba JHC
Chotkův rybník 19.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Jordán 19.10. Tisov Rybářství Lnáře JHC
Krásný 19.10. Bochov Vojenské lesy a statky ČR, s.p. KVK
Makov 19.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Motolský R1 19.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Společnice 19.10. Vráž u písku Blatenská ryba JHC
Buňkov 19.-21.10. Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč PAK
Žehuňský 19.-21.10. Žehuň Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Hluboký 20.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Křemelný 20.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Liščí 20.10. Čečkovice Klatovské rybářství PLK
Mlačina 20.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Podleský 20.10. Drahenice Blatenská ryba JHC
Škrabáček 20.10. Rybářství Lnáře JHC
Vitín 20.10. Dubné Lesy a rybníky města ČB JHC
Zlý 20.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Regent 20.-21.10. u Chodové Plané Rybářství Mariánské Lázně KVK
Jevanský 21.10. Jevany u Prahy Jevany STC
Hlaváček 21.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Horčápský 21.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Mlýnský Tisov 21.10. Tisov Rybářství Lnáře JHC
RN Ořech 21.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Osina 21.10. Osinky u Krumsína Vojenské lesy a statky ČR, s.p. OLK
Sokolov Prostřední 21.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Brdo 22.10. Luže Rybáři Luže PAK
Divoký 22.10. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Jetišov 22.10. ČRS MO Strakonice JHC
Kačerovec, Slavíček 22.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
RN R3+RN 4 Košíkovský 22.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Modletický Dolní 22.10. Modletice Modletice JHC
ONV I 22.10. MRS MO Kunovice ZLN
Podborný 22.10. Náchod Lesy města Náchoda KHK
Rybník a chata Hubertka 22.10. Okrouhlička Hubertka VYS
Starý 22.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Světelák 22.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
U Jejkala 22.10. Podmyče Soukromé rybníky U Jejkala JHM
Vrchotický Prostřední 22.10. Vrchotice Forest-Fish STC
Zámělič 22.10. Zámělič ČRS MO Poběžovice PLK
Závlaha 2 22.10. Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Hradecký 22.-23.10.  Tovačov Rybářství Přerov OLK
Olšovec 22.-23.10. Jedovnice Olšovec s.r.o. JHM
Pařezník 24.10. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
Zátavský 24.10. Zátaví Blatenská ryba JHC
Žofín 24.10. Blatenská ryba JHC
Bělčický velký 25.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Malá Podvinice 25.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Nesejt 25.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Nováček, Požerák 25.10. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Společný 25.10. Předotice Blatenská ryba JHC
Šamonický Horní 25.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
Horní Padrťský 25.-26.10. Strašice Vojenské lesy a statky ČR, s.p. PLK
Kuš Velká 25.-26.10. Vrbno Dvůr Lnáře JHC
Albrechtický 26.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Horecký 26.10. Stráž pod Ralskem Rybářství Doksy LBK
Nový 26.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Nuzov 26.10. Dubné Lesy a rybníky města ČB JHC
Pikhart Velký 26.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Sobík 26.10. Zahrádka Orlík nad Vltavou JHC
Starý 26.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Labuť 26.-28.10. Myštice Blatenská ryba JHC
Lásenice velká 26.-28.10. Lásenice Rybářství Kardašova Řečice JHC
Bažina, Mladohaklovský 27.10. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Janšovský 27.10. Blatenská ryba JHC
Javorenský rybník 27.10. Bražec u Hradiště Vojenské lesy a statky ČR, s.p. KVK
Kačírek 27.10. MH Vodňany JHC
RN R4 Milíčov 27.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Novodvorský II 27.10. Svébořice, Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
RN Říčanka 27.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Starohuťský 27.10. Stará Huť Colloredo-Mannsfeld PLK
Škrabák 27.10. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Amerika 27.-28.10. u Františkových lázní Rybářství Mariánské Lázně KVK
Munický 27.-29.10. Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Podhrázský 27.-28.10. Ouběnice Společnost Líšno STC
Studený a Teplý 27.-30.10. Albeř Albeř JHC
Netínský 28.10. Netín M. Podstatzka – Lichtensteinová VYS
Sasiňák 28.10. Dačice Město Dačice JHC
Svitavský dolní 28.10. Moravský Lačnov Rybářství Litomyšl PAK
Štěpnický rybník 28.10. Na Baště Rybářství Telč VYS
Trhanov, Kluziště 28.10. 29.10. (bude upřesněno) ČRS MO Poběžovice PLK
Velký rybník 28.10. Černá Voda Lesy ČR JHC
Výtažník 28.10. Krnov Povodí Odry Frýdek-Místek MSK
Bohdanečský 28.-29.10. Lázně Bohdaneč Bohdanečsko PAK
Musík 28.-29.10. Dublovice Štičí líheň – Esox STC
Proudnice 28.-29.10. Hradišťko II Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Vavřinecký 28.-29.10. Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Olšina 28.-29.10. Boletice Vojenské lesy a statky ČR, s.p. JHC
Broumar 28.-30.10. Opočno Jan Kolowrat Krakowský KHK
Vrkoč 28.-30.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Betlém 29.10. u Teplé Rybářství Mariánské Lázně KVK
Březovka 1 29.10. ČRS MO Aš KVK
Datlík 29.10. Nový Hradec Králové ML Hradec Králové KHK
Horní a Dolní Morávka 29.10. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
RN R3 Hájecký 29.10. Praha 11, 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Jenínský rybník 29.10. Jenín Chalupa Jenín JHC
Kapličák 29.10. Sedlo Sedlo JHC
Nutlíz 29.10. Velký Beranov VYS
Parčáček, Šváňů 29.10. Ledenice ČRS MO Ledenice JHC
Pastvisko 29.10. Luže Rybáři Luže PAK
Pustý 29.10. Blatná ČRS MO Strakonice JHC
Štítary 26.10. ČRS MO Poběžovice PLK
Vrbí 29.10. Světlá nad Sázavou MO ČRS Světlá nad Sázavou VYS
Choryně velká 29.-30.10. Choryně Rybářství Haška OLK
Vinořský – biologický 30.10. Praha 19 Lesy hl. m. Prahy PHA
Cunát 31.10. Chřaštice Blatenská ryba JHC
Jehnědský 31.10. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Nadvesný 31.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Netušil 31.10. Blatenská ryba JHC
Ryšávek, Rahovec D. 31.10. Třebín Lesy a rybníky města ČB JHC
Velký Kocelovický 31.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Dehtář 31.-3.11. Dehtáře Rybářství Hluboká JHC
Jaroslavický 31.-4.11. Jaroslavice u Znojma Rybníkářství Pohořelice JHM
Záblatský 31.-4.11. Záblatí Rybářství Třeboň JHC
Hliněný 1.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Hornomlýnský 1.11. Praha 10 Lesy hl. m. Prahy PHA
Lišovský 1.11. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Panenský 1.11. Třebín Lesy a rybníky města ČB JHC
Podlesek 1.11. Uhříněves Štičí líheň – Esox PHA
Zlatohlav Velký 1.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Kovčín velký 1.-2.11. Kovčín Klatovské rybářství PLK
Milava 1.-3.11. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Lenešický velký 1.-4.11. Lenešice Rybářství Mariánské Lázně KVK
Brloh 2.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Divák 2.11. Metly Rybářství Lnáře JHC
Chmelař 2.11. Úštěk Rybářství Doksy LBK
Jitra V. 2.11. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
Kardaš 2.-4.11. Kardašova Řečice Rybářství Kardašova Řečice JHC
Cikán 3.11. Nová Hradec Králové ML Hradec Králové KHK
Dlouhý Kocelovický 3.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Dražský 3.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Libocký 3.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Městský, Rahovec H. 3.11. Třebín Lesy a rybníky města ČB JHC
Modrý 3.11. Ostrov Klatovské rybářství PLK
Ploužnický 3.11. Ploužnice p. Rals., Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
Podveský 3.11. Újezd MH Vodňany JHC
Selibovský 3.11. Maletice KŠH České Budějovice JHC
Strašil 3.11. Nezdřev Dvůr Lnáře JHC
Barborka 4.11. Únice Blatenská ryba JHC
Honýz 4.11. Rybářství Lnáře JHC
Mlýnský 4.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Pracejovický 4.11. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Rouda 4.11. Lesy a rybníky města ČB JHC
Bílý Kůň 5.11. Luže Rybáři Luže PAK
Kojanovský 5.11. ČRS MO Strakonice JHC
Pivovarský 5.11. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Pod školou 5.11. ČRS MO Aš KVK
Vyžlovský 5.11. Vyžlovka Jevany STC
Nezmar 5.-6.11. Dolní Benešov Rybářství Hodonín JHM
Bartoš V.+ M. 7.11. Lesy a rybníky města ČB JHC
Dražský 7.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Prostřední Putim 7.11. Putim Blatenská ryba JHC
Volešek 7.-8.11. Plástovice Rybářství Hluboká JHC
Cekovský 8.11. Cekov Colloredo-Mannsfeld PLK
Hamerský 8.11. Praha 10 Lesy hl. m. Prahy PHA
Hubenov 8.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Honzíkovský, V. Rýdlovka 8.11. Chelčice MH Vodňany JHC
Pančál 8.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Závist 8.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Čalovna 9.11. Malé Nepodřice Blatenská ryba JHC
Málkovský Velký 9.11. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Měleč 9.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Pařez 9.11. Pařez Jevany STC
Krvavý 9.-.10.11. Člunek Rybářství Kardašova Řečice JHC
Olešnický Velký 9.-10.11. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
Byňovský 10.11. Byňov Rybářství Nové Hrady JHC
Hejný 10.11. Šerkov Orlík nad Vltavou JHC
Hvězdov III 10.11. Ploužnice p. Rals., Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
Jivjanský 10.11. Jivjany Klatovské rybářství PLK
Kocanda 10.11. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Kohoutovský 10.11. MH Vodňany JHC
Novovrážský 10.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Nový Pozdyňský 10.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Pískovna 10.11. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Hánovec Malý 11.11. Blatenská ryba JHC
Hoskovský Velký a Malý 11.11. Koupě Blatenská ryba STC
Louňovický 11.11. Louňovice Jevany STC
Podsilniční 11.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Sokolov Velký 11.11. Křešice Blatenská ryba JHC
Vincentinum 11.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Bezruč 11.-13.11. Jistebník Chov ryb Jistebník OLK
Čermenský 12.11. Dolní Čermná Plundrovo rybářství PAK
Popůvský rybník 12.11. Popůvky u Brna Brno Popůvky JHM
Práchovna 12.11. Morašice-Lány MO ČRS Chrudim 2 PAK
Šindlovský 12.11. Lesy a rybníky města ČB JHC
Hajnice 14.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Markovec u Žižky 14.11. Mladějovice KŠH České Budějovice JHC
Novec 14.11. Nalžovské Hory Klatovské rybářství PLK
Oblož 14.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Slatina 14.11. Chrašťovice Blatenská ryba JHC
Těchařovický 14.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Děvínský 15.11. Hamr na Jezeře, Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
Malívský 15.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Mezholezský 15.11. Mezholezy Klatovské rybářství PLK
Novokoželský 15.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Pazderna 15.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Šáchovec, Pilský 15.11. Jevany, Bučiny Jevany STC
Dražský Březí 16.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Starý Putim 16.11. Putim Blatenská ryba JHC
Vilímec 16.11. Buzice Blatenská ryba JHC
Krčín 17.-18.11. Mazelov Rybářství Třeboň JHC
Buchhamer 18.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Bukovský Zbenice 18.11. Blatenská ryba JHC
Kajetánka 18.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Ražický 18.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Újezdský 18.11 Újezd u Kasejovic Rybářství Lnáře JHC
Habartov 19.11. Markovice MO ČRS Chrudim 2 PAK
Rybník Davidova mlýna 19.11. Staré Těchanovice Davidův mlýn MSK
Střela 1 a 2 19.11. Střela ČRS MO Strakonice JHC
Černý 21.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Dlouhý 21.11. Nový Dvůr Blatenská ryba JHC
Kněžské 21.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Sládkovský 21.11. Zbenice Blatenská ryba JHC
Topělecký 21.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Svět 21.-24.11. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Dražský 22.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Lazy 22.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Mokrý 22.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Novodvorský 22.11. Svébořice, Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
Javorský 23.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Ouhlín 23.11. Blatenská ryba JHC
Planinský 23.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Pláňava 23.11. Rojice Blatenská ryba JHC
Raputovský 23.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Šetina 23.11. Blatenská ryba JHC
Držník 24.11. Hradčany n. Pl., Mimoň Vojenské lesy a statky ČR, s.p. LBK
Jezera Velká 24.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Křepín 24.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Výskyt 26.11. Hradec Králové ML Hradec Králové KHK
Vítenečský 28.11. Rybářství Lnáře JHC
Kozor 28.11. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Háje Velké 29.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Bukovec 29.11. Bělčice, Tisov Rybářství Lnáře JHC
Zdroj: rybářství, rybářské organizace, obce, Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Rybářství a rybníkářství