21. 9. 2020

VÝLOVY RYBNÍKŮ 2016: KDY A KAM SE PODÍVAT

Jako každý rok, i letos přináší server Naše voda obsáhlý přehled podzimních výlovů rybníků. Přehled je průběžně aktualizován a doplňován. Aktualizace 24.10.2016. Doplnili jsme výlovy města Hradec Králové.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.
RYBNÍKDATUMMÍSTOZDROJKRAJ
ONV II10.9.MO KunoviceZLN
Frančák17.9.ČRS MO AšKVK
Kazilka17.9.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Troubecký17.9.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Třecí, Karhánek II., Zavřel17.9.ChropyněMRS ChropyněZLN
Vernéřov 117.9.VernéřovČRS MO AšKVK
Zmola Kunovice17.9.MO KunoviceZLN
Hamerský24.9.Hamry (Plumlov)MRS ProstějovOLK
Pramenný24.9.KrásnáČRS MO AšKVK
Peráček24.9.DačiceČeskomor. RS DačiceJHC
Tomšů24.9.HraniceČRS MO AšKVK
Vranínský24.9.VranínMoravské BudějoviceVYS
Závlaha 124.9.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Zborovský24.9.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Popovice24.-25.9.PopoviceMRS MO KunoviceZLN
Střelský27.9.StřelaBlatenská rybaJHC
Žebrák27.9.Blatenská rybaJHC
Haranták29.9.Blatenská rybaJHC
Hluboký29.9.HořejanyBlatenská rybaJHC
Podhůrecký29.9.PodruhlíBlatenská rybaJHC
Podolský29.9.PodolíBlatenská rybaJHC
Ovčínský30.9.SedliceBlatenská rybaJHC
Podzámecký30.9.BlatnáBlatenská rybaJHC
Punčoška30.9.SedliceBlatenská rybaJHC
Vrbenský Zadní30.9.Lesy a rybníky města ČBJHC
Vrbice30.9.Blatenská rybaJHC
Blatský1.10.StrakoniceČRS MO StrakoniceJHC
Dlouhý1.10.ZboroviceMRS MO KroměřížZLK
Chrástenský1.10.ChrástnáČRS OsečnáLBK
Karaska1.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Květnov1.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá n. SázavouVYS
Míkovice1.10.MíkoviceMRS MO KunoviceZLN
Olše1.10.ČRS MO AšKVK
Sadoňský1.10.Rožmitál pod TřemšínemRožmitál pod TřemšínemSTC
Výrov1.10.Bor u StříbraRybářství StříbroPLK
Tesla2.10.HraniceČRS MO AšKVK
Dětský3.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Luh3.10.Újezd u BělčicBlatenská rybaJHC
Pálenina Hluboká3.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Škvorňovský, Písečný3.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Zámecký3.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Častorálek4.10.Blatenská rybaJHC
Dolnomlýnský4.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Koželuh4.10.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Markovec, Chmelnička4.10.Blatenská rybaJHC
RN R3 Stodůlky4.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Řiťovíz Zadní4.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Sirotčí Horní a Dolní4.10.DobevBlatenská rybaJHC
Šamonický Dolní4.10.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Hrejkovský5.10.HrejkoviceOrlík nad VltavouJHC
Jedelský5.10.VacíkovBlatenská rybaJHC
Lacinský5.10.LacináBlatenská rybaJHC
Starobor5.-6.10.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Houženský6.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky města ČBJHC
Mačkovský6.10.MačkovBlatenská rybaJHC
Nový Koupě6.10.KoupěBlatenská rybaJHC
Strnad6.10.ČernošiceLesy hl. m. PrahyPHA
Počápelský7.10.PočáplyBlatenská rybaJHC
Chmelná7.-8.10.ChmelnáRybářský spolek ChmelnáSTC
Dlouhý rybník8.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
RN Hornoměcholupská8.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Jindra8.10.HavloviceČRS MO HavloviceJHC
Karaska8.10.ČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Kazilka 38.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Kolodějský8.10.KolodějeRybáři KolodějePHA
Košeranda8.10.DožiceMladý SmolinecPLK
Kunovice Zmola8.10.MRS MO KunoviceZLN
Nadýmák8.10.UrbanovVYS
Sedlo8.10.SedloČRS MO StrakoniceJHC
Slížanský8.10.SlížanyMRS KroměřížZLK
Štikáč8.10.ČRS MO AšKVK
Třecí8.10.ČRS MO AšKVK
Vrzalák8.10.Český RudolecRybníkářství Dačice o.s.JHC
Zákostelný8.10.OlbramoviceOlbramovice VesSTC
Řiťovíz Přední10.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Skaličný10.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Černiš11.10.České VrbnéLesy a rybníky města ČBJHC
Dobrá Voda11.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Háje Malé11.10.MetlyRybářství LnářeJHC
Můstek11.10.Blatenská rybaJHC
Zahajský Velký11.10.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Borek12.10.ŘíštěRybářství LnářeJHC
Hoděmyšl nalá12.10.Blatenská rybaJHC
Holubovský12.10.PočaplyBlatenská rybaJHC
Hvozdec12.10.HvozdecRybářství LnářeJHC
Motolský R312.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Nový Lnáře12.10.LnářeDvůr LnářeJHC
Podroužek12.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Velkoholský12.10.Strakonice, SousedoviceBlatenská rybaJHC
Chřešťovický Velký13.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Kočí13.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Kutáků13.10.Blatenská rybaJHC
Počernický13.10.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Jezera Malá14.10.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Krejčí14.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Řežabina14.10.BratroniceBlatenská rybaJHC
Hrubý14.-16.10.Šumvald (okr. Olomouc)Rybářství PřerovOLK
Rožmberk14.-16.10.Stará HlínaRybářství TřeboňJHC
Bílovice15.10.ČRS MO PoběžovicePLK
Cetkovický15.10.U lesní školkyCetkoviceJHM
Dlouhý15.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Dlouhá Šlajza15.10.ChropyněMRS ChropyněZLN
RN Chvalka15.10.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Křemačovský15.10.MohelniceČRS MohelniceOLK
Lančus H+D15.10.HraniceČRS MO AšKVK
ONV III + ONV IV15.10.MRS MO KunoviceZLN
Petrovice Euklidova15.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Placiny horní15.10.Praha 21Lesy hl. m. PrahyPHA
Podkostelní Putim15.10.PutimBlatenská rybaJHC
Pod zámkem15.10.Ryb. dr.  Jeseník nad OdrouMSK
Přehrada Petřvald15.10.Přehrada Petřvald u NJSportovní Rybolov PetřvaldMSK
Radkovický15.10.ÚlehleČRS MO StrakoniceJHC
místní rybník15.10.SlatinkyObec SlatinkyOLC
Studeněvský15.10.StudeněvesRybáři SlanýSTC
Sázavan15.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Sedlejovský15.10.SedlejovObec SedlejovVYS
Slatinky15.10.SlatinkyObec SlatinkyOLK
RN N1 Stodůlky15.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Sytno15.10.SytnoRybářství StříbroPLK
Šumvaldský15.-17.10.ŠumvaldMRS ProstějovOLK
Blatec17.10.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Branišovský V.17.10.BranišovLesy a rybníky města ČBJHC
Haltýř17.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Pálenina Mělká17.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Topič Zadní17.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Veský17.10.KrtyBlatenská rybaJHC
Tovačov17.-18.10.TovačovMRS ProstějovOLK
Tisý velký17.-21.10.Lomnice n. L.Rybářství TřeboňJHC
Biologický Xaverov18.10.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Domin18.10.České VrbnéLesy a rybníky města ČBJHC
Hanzlíček18.10.PutimBlatenská rybaJHC
Macháček18.10.DobevBlatenská rybaJHC
Maršovec18.10.Blatenská rybaJHC
Podkovka18.10.Blatenská rybaJHC
Podtochovický18.10.TochoviceBlatenská rybaJHC
Příbramovský18.10.PražákMH VodňanyJHC
Sokolov Malý18.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Spurný18.10.Blatenská rybaJHC
Starý Tchořovice18.10.TchořoviceDvůr LnářeJHC
Zbytek18.10.Blatenská rybaJHC
Zlatohlav Malý18.10.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Babylon19.10.BabylonDomažlické městské lesyPLK
Čekal19.10.ZliviceBlatenská rybaJHC
Hajanský19.10.ŘečiceBlatenská rybaJHC
Chotkův rybník19.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Jordán19.10.TisovRybářství LnářeJHC
Krásný19.10.BochovVojenské lesy a statky ČR, s.p.KVK
Makov19.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Motolský R119.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Společnice19.10.Vráž u pískuBlatenská rybaJHC
Buňkov19.-21.10.Břehy u PřeloučeČRS MO PřeloučPAK
Žehuňský19.-21.10.ŽehuňRybářství Chlumec n. CidlinouSTC
Hluboký20.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Křemelný20.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Liščí20.10.ČečkoviceKlatovské rybářstvíPLK
Mlačina20.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Podleský20.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Škrabáček20.10.Rybářství LnářeJHC
Vitín20.10.DubnéLesy a rybníky města ČBJHC
Zlý20.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Regent20.-21.10.u Chodové PlanéRybářství Mariánské LázněKVK
Jevanský21.10.Jevany u PrahyJevanySTC
Hlaváček21.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Horčápský21.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Mlýnský Tisov21.10.TisovRybářství LnářeJHC
RN Ořech21.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Osina21.10.Osinky u KrumsínaVojenské lesy a statky ČR, s.p.OLK
Sokolov Prostřední21.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Brdo22.10.LužeRybáři LužePAK
Divoký22.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Jetišov22.10.ČRS MO StrakoniceJHC
Kačerovec, Slavíček22.10.LedeniceČRS MO LedeniceJHC
RN R3+RN 4 Košíkovský22.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Modletický Dolní22.10.ModleticeModleticeJHC
ONV I22.10.MRS MO KunoviceZLN
Podborný22.10.NáchodLesy města NáchodaKHK
Rybník a chata Hubertka22.10.OkrouhličkaHubertkaVYS
Starý22.10.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Světelák22.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
U Jejkala22.10.PodmyčeSoukromé rybníky U JejkalaJHM
Vrchotický Prostřední22.10.VrchoticeForest-FishSTC
Zámělič22.10.ZáměličČRS MO PoběžovicePLK
Závlaha 222.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Hradecký22.-23.10. TovačovRybářství PřerovOLK
Olšovec22.-23.10.JedovniceOlšovec s.r.o.JHM
Pařezník24.10.OlešniceLesy a rybníky města ČBJHC
Zátavský24.10.ZátavíBlatenská rybaJHC
Žofín24.10.Blatenská rybaJHC
Bělčický velký25.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Malá Podvinice25.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Nesejt25.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Nováček, Požerák25.10.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Společný25.10.PředoticeBlatenská rybaJHC
Šamonický Horní25.10.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Horní Padrťský25.-26.10.StrašiceVojenské lesy a statky ČR, s.p.PLK
Kuš Velká25.-26.10.VrbnoDvůr LnářeJHC
Albrechtický26.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Horecký26.10.Stráž pod RalskemRybářství DoksyLBK
Nový26.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Nuzov26.10.DubnéLesy a rybníky města ČBJHC
Pikhart Velký26.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Sobík26.10.ZahrádkaOrlík nad VltavouJHC
Starý26.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Labuť26.-28.10.MyšticeBlatenská rybaJHC
Lásenice velká26.-28.10.LáseniceRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Bažina, Mladohaklovský27.10.České BudějoviceLesy a rybníky města ČBJHC
Janšovský27.10.Blatenská rybaJHC
Javorenský rybník27.10.Bražec u HradištěVojenské lesy a statky ČR, s.p.KVK
Kačírek27.10.MH VodňanyJHC
RN R4 Milíčov27.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Novodvorský II27.10.Svébořice, MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
RN Říčanka27.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Starohuťský27.10.Stará HuťColloredo-MannsfeldPLK
Škrabák27.10.ZávišínRybářství LnářeJHC
Amerika27.-28.10.u Františkových lázníRybářství Mariánské LázněKVK
Munický27.-29.10.Hluboká n. VltavouRybářství HlubokáJHC
Podhrázský27.-28.10.OuběniceSpolečnost LíšnoSTC
Studený a Teplý27.-30.10.AlbeřAlbeřJHC
Netínský28.10.NetínM. Podstatzka – LichtensteinováVYS
Sasiňák28.10.DačiceMěsto DačiceJHC
Svitavský dolní28.10.Moravský LačnovRybářství LitomyšlPAK
Štěpnický rybník28.10.Na BaštěRybářství TelčVYS
Trhanov, Kluziště28.10.29.10. (bude upřesněno)ČRS MO PoběžovicePLK
Velký rybník28.10.Černá VodaLesy ČRJHC
Výtažník28.10.KrnovPovodí Odry Frýdek-MístekMSK
Bohdanečský28.-29.10.Lázně BohdanečBohdanečskoPAK
Musík28.-29.10.DubloviceŠtičí líheň – EsoxSTC
Proudnice28.-29.10.Hradišťko IIRybářství Chlumec n. CidlinouSTC
Vavřinecký28.-29.10.VavřinecRybářství Chlumec n. CidlinouSTC
Olšina28.-29.10.BoleticeVojenské lesy a statky ČR, s.p.JHC
Broumar28.-30.10.OpočnoJan Kolowrat KrakowskýKHK
Vrkoč28.-30.10.PohořeliceRybníkářství PohořeliceJHM
Betlém29.10.u TepléRybářství Mariánské LázněKVK
Březovka 129.10.ČRS MO AšKVK
Datlík29.10.Nový Hradec KrálovéML Hradec KrálovéKHK
Horní a Dolní Morávka29.10.KroměřížMRS KroměřížZLK
RN R3 Hájecký29.10.Praha 11, 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Jenínský rybník29.10.JenínChalupa JenínJHC
Kapličák29.10.SedloSedloJHC
Nutlíz29.10.Velký BeranovVYS
Parčáček, Šváňů29.10.LedeniceČRS MO LedeniceJHC
Pastvisko29.10.LužeRybáři LužePAK
Pustý29.10.BlatnáČRS MO StrakoniceJHC
Štítary26.10.ČRS MO PoběžovicePLK
Vrbí29.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Choryně velká29.-30.10.ChoryněRybářství HaškaOLK
Vinořský – biologický30.10.Praha 19Lesy hl. m. PrahyPHA
Cunát31.10.ChřašticeBlatenská rybaJHC
Jehnědský31.10.JehnědskoBlatenská rybaJHC
Nadvesný31.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Netušil31.10.Blatenská rybaJHC
Ryšávek, Rahovec D.31.10.TřebínLesy a rybníky města ČBJHC
Velký Kocelovický31.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Dehtář31.-3.11.DehtářeRybářství HlubokáJHC
Jaroslavický31.-4.11.Jaroslavice u ZnojmaRybníkářství PohořeliceJHM
Záblatský31.-4.11.ZáblatíRybářství TřeboňJHC
Hliněný1.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Hornomlýnský1.11.Praha 10Lesy hl. m. PrahyPHA
Lišovský1.11.České BudějoviceLesy a rybníky města ČBJHC
Panenský1.11.TřebínLesy a rybníky města ČBJHC
Podlesek1.11.UhříněvesŠtičí líheň – EsoxPHA
Zlatohlav Velký1.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Kovčín velký1.-2.11.KovčínKlatovské rybářstvíPLK
Milava1.-3.11.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Lenešický velký1.-4.11.LenešiceRybářství Mariánské LázněKVK
Brloh2.11.ChobotBlatenská rybaJHC
Divák2.11.MetlyRybářství LnářeJHC
Chmelař2.11.ÚštěkRybářství DoksyLBK
Jitra V.2.11.OlešniceLesy a rybníky města ČBJHC
Kardaš2.-4.11.Kardašova ŘečiceRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Cikán3.11.Nová Hradec KrálovéML Hradec KrálovéKHK
Dlouhý Kocelovický3.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Dražský3.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Libocký3.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Městský, Rahovec H.3.11.TřebínLesy a rybníky města ČBJHC
Modrý3.11.OstrovKlatovské rybářstvíPLK
Ploužnický3.11.Ploužnice p. Rals., MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
Podveský3.11.ÚjezdMH VodňanyJHC
Selibovský3.11.MaleticeKŠH České BudějoviceJHC
Strašil3.11.NezdřevDvůr LnářeJHC
Barborka4.11.ÚniceBlatenská rybaJHC
Honýz4.11.Rybářství LnářeJHC
Mlýnský4.11.HostišoviceBlatenská rybaJHC
Pracejovický4.11.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Rouda4.11.Lesy a rybníky města ČBJHC
Bílý Kůň5.11.LužeRybáři LužePAK
Kojanovský5.11.ČRS MO StrakoniceJHC
Pivovarský5.11.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Pod školou5.11.ČRS MO AšKVK
Vyžlovský5.11.VyžlovkaJevanySTC
Nezmar5.-6.11.Dolní BenešovRybářství HodonínJHM
Bartoš V.+ M.7.11.Lesy a rybníky města ČBJHC
Dražský7.11.PaceliceBlatenská rybaJHC
Prostřední Putim7.11.PutimBlatenská rybaJHC
Volešek7.-8.11.PlástoviceRybářství HlubokáJHC
Cekovský8.11.CekovColloredo-MannsfeldPLK
Hamerský8.11.Praha 10Lesy hl. m. PrahyPHA
Hubenov8.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Honzíkovský, V. Rýdlovka8.11.ChelčiceMH VodňanyJHC
Pančál8.11.RadobytceBlatenská rybaJHC
Závist8.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Čalovna9.11.Malé NepodřiceBlatenská rybaJHC
Málkovský Velký9.11.Drahenický MálkovBlatenská rybaJHC
Měleč9.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Pařez9.11.PařezJevanySTC
Krvavý9.-.10.11.ČlunekRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Olešnický Velký9.-10.11.OlešniceLesy a rybníky města ČBJHC
Byňovský10.11.ByňovRybářství Nové HradyJHC
Hejný10.11.ŠerkovOrlík nad VltavouJHC
Hvězdov III10.11.Ploužnice p. Rals., MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
Jivjanský10.11.JivjanyKlatovské rybářstvíPLK
Kocanda10.11.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Kohoutovský10.11.MH VodňanyJHC
Novovrážský10.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Nový Pozdyňský10.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Pískovna10.11.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Hánovec Malý11.11.Blatenská rybaJHC
Hoskovský Velký a Malý11.11.KoupěBlatenská rybaSTC
Louňovický11.11.LouňoviceJevanySTC
Podsilniční11.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Sokolov Velký11.11.KřešiceBlatenská rybaJHC
Vincentinum11.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Bezruč11.-13.11.JistebníkChov ryb JistebníkOLK
Čermenský12.11.Dolní ČermnáPlundrovo rybářstvíPAK
Popůvský rybník12.11.Popůvky u BrnaBrno PopůvkyJHM
Práchovna12.11.Morašice-LányMO ČRS Chrudim 2PAK
Šindlovský12.11.Lesy a rybníky města ČBJHC
Hajnice14.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Markovec u Žižky14.11.MladějoviceKŠH České BudějoviceJHC
Novec14.11.Nalžovské HoryKlatovské rybářstvíPLK
Oblož14.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Slatina14.11.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Těchařovický14.11.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Děvínský15.11.Hamr na Jezeře, MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
Malívský15.11.BořiceBlatenská rybaJHC
Mezholezský15.11.MezholezyKlatovské rybářstvíPLK
Novokoželský15.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Pazderna15.11.DobevBlatenská rybaJHC
Šáchovec, Pilský15.11.Jevany, BučinyJevanySTC
Dražský Březí16.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Starý Putim16.11.PutimBlatenská rybaJHC
Vilímec16.11.BuziceBlatenská rybaJHC
Krčín17.-18.11.MazelovRybářství TřeboňJHC
Buchhamer18.11.BlatnáBlatenská rybaJHC
Bukovský Zbenice18.11.Blatenská rybaJHC
Kajetánka18.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Ražický18.11.RažiceBlatenská rybaJHC
Újezdský18.11Újezd u KasejovicRybářství LnářeJHC
Habartov19.11.MarkoviceMO ČRS Chrudim 2PAK
Rybník Davidova mlýna19.11.Staré TěchanoviceDavidův mlýnMSK
Střela 1 a 219.11.StřelaČRS MO StrakoniceJHC
Černý21.11.DobevBlatenská rybaJHC
Dlouhý21.11.Nový DvůrBlatenská rybaJHC
Kněžské21.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Sládkovský21.11.ZbeniceBlatenská rybaJHC
Topělecký21.11.TopělecBlatenská rybaJHC
Svět21.-24.11.TřeboňRybářství TřeboňJHC
Dražský22.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Lazy22.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Mokrý22.11.SedliceBlatenská rybaJHC
Novodvorský22.11.Svébořice, MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
Javorský23.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Ouhlín23.11.Blatenská rybaJHC
Planinský23.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Pláňava23.11.RojiceBlatenská rybaJHC
Raputovský23.11.HvožďanaBlatenská rybaJHC
Šetina23.11.Blatenská rybaJHC
Držník24.11.Hradčany n. Pl., MimoňVojenské lesy a statky ČR, s.p.LBK
Jezera Velká24.11.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Křepín24.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Výskyt26.11.Hradec KrálovéML Hradec KrálovéKHK
Vítenečský28.11.Rybářství LnářeJHC
Kozor28.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Háje Velké29.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Bukovec29.11.Bělčice, TisovRybářství LnářeJHC
Zdroj: rybářství, rybářské organizace, obce, Naše voda

13.9.2016 8.17, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Podnikání s vodou a zákony

Aktuality

Ze světa

VIDEOROZHOVOR

více >

Fotoblog

více >

SYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍSYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍ
Foto: Vojta Herout

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Září 2020>>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4