6. 6. 2020

21.4.2011 15.18, Rubrika: Nápoje a voda v potravinách

Výrobci nápojů strategickými partnery obchodníků

Zástupci Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR), Karlovarských minerálních vod a Plzeňského Prazdroje dnes podepsali memorandum o vzájemné spolupráci.

Portál Naše voda o tom informoval prezident SOCR ČR Zdeněk Juračka s tím, že účelem strategických partnerství je zvyšování kvality produktů, rozvoj služeb a spokojenost obchodních partnerů a spotřebitelů. Zatímco Plzeňský Prazdroj již spolupracoval se Svazem v uplynulých dvou letech, Karlovarské minerální vody jsou novým partnerem.

Obě společnosti, Karlovarské minerální vody i Plzeňský prazdroj, jsou lídry na trhu ve svém oboru. Dlouhodobě usilují o zlepšování kvality prodeje potravin a zvyšování kultury pití v ČR. Proto mají se SOCR ČR společné zájmy. „Dlouhodobě se zasazujeme o řešení otázek kvality výrobků a hygieny prodeje jak v obchodě, tak i v gastronomii. S odbornými institucemi si vyměňujeme zkušenosti a při projednávání nových norem úzce spolupracujeme s příslušnými ministerstvy. Náš Svaz je také členem poradního a iniciačního orgánu vlády ČR – Rady pro kvalitu ČR – kde má také odbornou gesci nad sekcemi kvalita v obchodě a kvalita v cestovním ruchu, lázeňství a hotelnictví. Kooperace s významnými dodavateli nám přináší nové možnosti, proto si prodlouženého partnerství s Prazdrojem, stejně jako nového partnerství s KMV velice vážíme,“ konstatoval Juračka.

Karlovarské minerální vody, a.s (KMV).

  • KMV jsou jedničkou na českém trhu nealkoholických nápojů a největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Vedle špičkových vod z českých hlubinných zdrojů jsou v  portfoliu společnosti zastoupeny i prémiové džusy, ovocné nápoje a ledové čaje
  • Karlovarské minerální vody v současné době stáčí minerální a pramenité vody značek Mattoni, Magnesia a Aquila, které vyváží do více než 20 zemí světa. Skupina značek KMV rovněž zahrnuje české minerální vody Poděbradka a Dobrá voda, či další prémiové nealko značky v ČR, Rakousku a Německu
  • Karlovarské minerální vody věnují nejvyšší úsilí budování světoznámých značek s výrazným image. Profesionální přístup společnosti k otázce kvality produktů byl mnohokrát uznán řadou ocenění. Mattoni se v roce 2009 stala oficiální vodou předsednictví ČR v Radě EU a spolu s dalšími značkami je partnerem a oficiální vodou nejprestižnějších společenských , kulturních a sportovních akcí v ČR.

 Plzeňský Prazdroj

  • S celkovým prodejem 9,9 milionu hektolitrů v kalendářním roce 2010 (včetně zahraničních prodejů) a s exportem do více než 50 zemí celého světa je Plzeňský Prazdroj, a. s., předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
  • Plzeňský Prazdroj, a. s., je členem společnosti SABMiller plc. Pilsner Urquell je mezinárodní vlajkovou lodí portfolia značek SABMiller.
  • SABMiller plc je jedna z největších světových pivovarnických společností, s pivovarnickými aktivitami či distribucí ve více než 60 zemích světa napříč šesti kontinenty. Skupina značek SABMiller zahrnuje významné značky jako Pilsner Urquell, Miller Genuine Draft, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro a mnoho dalších úspěšných regionálních značek.

Zdroj: Naše voda

21.4.2011 15.18, Rubrika: Nápoje a voda v potravinách

Aktuality

Lesní video

více >

Fotoblog

více >

VN JEŽKOVECVN JEŽKOVEC
Autor: Nina Havlová

Videoblog

více >

Kalendář Akcí

<<Červen 2020>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5