18. 10. 2021

20.9.2021 11.32, Rubrika: Rybářství a rybníkářství

NEJNOVĚJI AKTUALIZOVÁNO: VÝLOVY RYBNÍKŮ 2021: Termíny a lokality

Po roční odmlce zveřejňuje portál Naše voda opětovně přehled letošních podzimních výlovů rybníků tak, jak jsou zatím plánovány jednotlivými rybářskými podniky. Redakce zároveň upozorňuje, že termíny se mohou i bez vědomí redakce měnit, a zájemcům o tyto akce proto doporučuje ověřit si aktuální stav prostřednictvím kontaktů uvedených v přehledu.

Vzhledem k regulacím spojeným s prevencí rizik koronaviru se na rozdíl od dřívějších let na řadě míst neuskuteční doprovodný program pro veřejnost, mimo jiné spojený s možností nákupů vylovených ryb přímo na hrázi. To se týká také tradičních výlovů našeho největšího rybníku Rožmberk, který se bez doprovodného programu bude letos lovit pouze ve všední dny. Na jiných lokalitách je ale za podmínky dodržování hygienických opatření doprovodný program v plánu. Ještě jednou proto apelujeme na zájemce o účast na výlovech, aby si před návštěvou výlovů ověřili, v jaké podobě se výlov uskuteční a zdali platí původně plánovaný termín.

Seznam podzimních výlovů rybníků bude portál Naše voda podle dostupných informací aktualizovat, nově jsou přidány termíny výlovů společnosti Blatenská ryba.

Pozn: U výlovů označených hvězdičkou (*) se předpokládá doprovodný program, resp. prodej ryb na hrázi

 

 

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
         
Světelák 11.9. Světlá n. Sázavou ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Polifkův 14.9. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Zahrádky 14.9. Praha 9 Lesy hl. m. Prahy PHA
Dolnomlýnský 16.9. Praha – Kunratice Lesy hl. m. Prahy PHA
RN Interlov 16.9. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Kazilka 2 18.9. Čistá ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Letadlo dolní 18.9.   ČRS MO Aš KVK
ONV II 18.9.   MRS PS Kunovice ZLK
Vernéřov 18.9. ČRS MO Aš KVK
Březovka 3 19.9.   ČRS MO Aš KVK
Markovec 19.9. Dobev ČRS MO Písek JHC
RN Nebušice 21.9. Praha – Nebušice Lesy hl. m. Prahy PHA
Butovický 23.9. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN N3 Stodůlky 23.9. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Dobrá 24.9.   ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Horní Morávka 25.9. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Nevcehle 25.9. Nevcehle Sedlejov VYS
Popovice 25.9.   MRS PS Kunovice ZLK
Sadoňský 25.9. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Závlaha 1 25.9. Čistá ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Zátaváček 25.9.   ČRS MO Písek JHC
Kos, Brig., Dlouhý 26.9.   ČRS MO Písek JHC
Vodárna 26.9.   ČRS MO Aš KVK
Placiny (horní) 27.9. Praha – Klánovice Lesy hl. m. Prahy PHA
Beránkovec 28.9. Písek ČRS MO Písek JHC
*Bohdanečský 28.9. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Hornomlýnský 28.9. Praha – Kunratice Lesy hl. m. Prahy PHA
Kuchyňka 28.9. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Květnov 28.9.   ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
RN R4 Košíkovský d. 28.9. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Strýčkovy-koupaliště 28.9. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Jinonický 30.9. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Malá Podvinice 30.9. Vodňany MH Vodňany JHC
RN Ořech 30.9. Praha – Řeporyje Lesy hl. m. Prahy PHA
Vrbenský zadní 30.9. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Kunovice (Zmola) 2.10.   MRS PS Kunovice ZLK
Letadlo horní 2.10.   ČRS MO Aš KVK
Lesopark 2.10.   ČRS MO Aš KVK
Masáček horní 2.10.   ČRS Rybáři Rožmitál STK
Novodvorský 2.10. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STK
RN N1 Stodůlky 2.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Starý 2.10.   ČRS MO Strakonice JHC
Štětináč 2.10.   ČRS MO Písek JHC
*Vidimák 2.10. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Výrov 2.10. Výrov Rybáři Stříbro PLK
Zborovský 2.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Jezera 3.10.   ČRS MO Písek JHC
Jedelský 4.10. Hudčice Blatenská ryba JHC
Paštický 4.10. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Hliněná sádka 5.10. Kostelec n. Č. lesy Obec Jevany STC
Tintěrák 5.10. Kostelec n. Č. lesy Obec Jevany STC
Řiťovíz zadní 5.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Starobor 5.-6.10. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Motolský R3 (spodní) 6.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Počápelský 6.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Bažina 6.10. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Lacinský 7.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 7.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Pod lesem 7.10. Jevany Obec Jevany STC
Pikhart velký 7.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Tomašovský 7.10. Sepekov Blatenská ryba JHC
Zahrada 7.10. Jevany Obec Jevany STC
Panský 7.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Strnad 7.10. Hostivice Lesy hl. m. Prahy PHA
Cunát 8.10. Chraštice Blatenská ryba JHC
Chaberský (střední) 8.10. Praha. – Dolní Chabry Lesy hl. m. Prahy PHA
Kořenský 8.10. Lažany Blatenská ryba JHC
Nebušický 8.10. Praha – Nebušice Lesy hl. m. Prahy PHA
Pilský 8.10. Jevany Obec Jevany STC
U Kamenného stolu 8.10. Praha – Vinoř Lesy hl. m. Prahy PHA
Březovka 2 9.10.   ČRS MO Aš KVK
Dlouhý rybník 9.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Chvaly 9.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Kotelský Malý 9.10. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Míkovice (přehrada) 9.10.   MRS PS Kunovice ZLK
RN R3 Košíkovský h. 9.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
*Soběnský 9.10. Rožmitál p. Třemš. ČRS Rybáři Rožmitál STC
Suchan, Stavičný 9.10.   ČRS MO Strakonice JHC
*Vrzalák 9.10. Český Rudolec Rybníkářství Dačice JHC
Zemní 9.10.   ČRS MO Aš KVK
V. Bezejmenný 10.10.   ČRS MO Písek JHC
Hrozný 10.10.   ČRS MO Písek JHC
Pazderna 11.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Písečný 11.10.   Blatenská ryba JHC
Střelský 11.10. Střela Blatenská ryba JHC
Škvorňovský 11.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Rožmberk 11.-14.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Voblánov 11.-12.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Haklovský Starý 12.10. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Chřešťovický velký 12.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Řiťovíz přední 12.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Novokrtský 13.10. Krty-Hradec Blatenská ryba JHC
Motolský rybník R1 13.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Podhůrecký 13.10. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Borek 14.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Počernický 14.10. Praha – D. Počernice Lesy hl. m. Prahy PHA
Podtochovický 14.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Skaličný 14.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Bezdrývka 15.10. Zliv Rybářství Hluboká JHC
Kutáků 15.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Loužek 15.10. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Pňovice 15.10. Pňovice ČRS Rybáři Rožmitál STC
Podolský 15.10. Podolí Blatenská ryba JHC
Strýčkovy Veský 15.10. Strýčkovy ČRS Rybáři Rožmitál STC
Terezka 15.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Velkoholský 15.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Broumar 16.10. Opočno Kolowratské rybářství KHK
Cihelna 16.10. Narysov ČRS Rybáři Rožmitál STC
Lipno 16.10. Sedlo ČRS MO Strakonice JHC
*spodní rybník 16.10. Loučná n. Desnou Loučná nad Desnou OLK
Lutopecny 16.10. Lutopecny MRS Kroměříž ZLK
Pustý 16.10.   ČRS MO Strakonice JHC
V. Klášterský 16.10.   ČRS MO Písek JHC
Nový 16.10. Příbram ČRS Rybáři Rožmitál STC
Olše 16.10.   ČRS MO Aš KVK
ONV III, IV 16.10.   MRS PS Kunovice ZLK
Podkostelní 16.10. Putim Blatenská ryba JHC
Sázavan 16.10. Světlá n. Sázavou ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
*Sedlejov 16.10. Sedlejov Sedlejov VYS
Sytno 16.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
*Zámecký 16.10. Loučná n. Desnou Loučná nad Desnou OLK
*Hradecký 16.-17.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Pánovec 17.10. Drhovle ČRS MO Písek JHC
Štítary 17.10.   ČRS MO Aš KVK
Čejkovický 18.10. Čejkovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Čihadla – tůně 18.10. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Lusk nový 18.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Podsilniční 18.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
Spurný 18.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Topič zadní 18.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Apollo 18.-20.10. areál Rybářství Hodonín JHM
Haltýř 19.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Hliněný 19.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Křemelný 19.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Čekal 20.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Hoděmyšl malá 20.10. Hoděmyšl Blatenská ryba JHC
Makov 20.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Společnice 20.10. Vráž Blatenská ryba JHC
Haklovský Nový 21.10. České Budějovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Honzíkovský 21.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Horčápský 21.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Lipiny 21.10. Praha 12 Lesy hl. m. Prahy PHA
Pálenina mělká 21.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
Rýdlovka Velká 21.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Zlý 21.10. Strakonice Blatenská ryba JHC
*Regent 21.-22.10. U Chodová Planá Rybářství Mariánské lázně KVK
Vyšatov 21.-22.10. Čejkovice Rybářství Hluboká JHC
Jevanský 22.10. Jevany Obec Jevany STC
Nesvorný 22.10. Putim Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 22.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Vincentinum 22.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Bílý Kůň 23.10. Luže Rybářství Luže PAK
Datlík 23.10. Roudnička Městské lesy Hrad. Králové KHK
Habartov 23.10. ZRUŠENO MO ČRS Chrudim 2 PAK
Klášterský 3x 23.10.   ČRS MO Písek JHC
Kojanovský 23.10.   ČRS MO Strakonice JHC
Lančus horní, dolní 23.10.   ČRS MO Aš KVK
ONV I 23.10.   MRS PS Kunovice ZLK
Těchařovický 23.10. Těchařovice ČRS Rybáři Rožmitál STC
Troubecký 23.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
V Jamách 23.10. Poříčí ČRS MO Strakonice JHC
Vrbí 23.10. Nová Ves u Světlé ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Blatnička, přehrada 23.-24.10. Blatnička Rybářství Minařík JHM
*Olšovec 23.-24.10. Jedovnice Městys Jedovnice JHM
Boubelíkovec 24.10.   ČRS MO Písek JHC
Rohlík 24.10.   ČRS MO Aš KVK
Tesla 24.10.   ČRS MO Aš KVK
Březský mlýnský 25.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nesejt 25.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Netušil 25.10. Putim Blatenská ryba JHC
Pejcha 25.10. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Společný 25.10. Předotice Blatenská ryba JHC
Spolský 25.-26.10. Libín Rybářství Třeboň JHC
Hadlíř 26.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Holubovský 26.10. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Ohrada 26.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Podveský 26.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Milava 26.-27.10. Sedlice Blatenská ryba JHC
Švejcar 27.10. Jevany Obec Jevany STC
*Bezdrev 28.10. Zliv Rybářství Hluboká JHC
*Bohdanečský 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Homolka 28.10. Újezd u Průhonic Lesy hl. m. Prahy PHA
RN Říčanka 28.10. Praha – Dubeč Lesy hl. m. Prahy PHA
*Amerika 28.-29.10. Františkovy Lázně Rybářství Mariánské lázně KVK
Buzický 28.-29.10. Buzice Blatenská ryba JHC
Kajetánka 29.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Jehnědský 29.10. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Macháček 29.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Šamonický horní 29.10. Šamonice Blatenská ryba JHC
*Betlém 30.10. Teplá Rybářství Mariánské lázně KVK
Březovka 1 30.10.   ČRS MO Aš KVK
Dolní Radkovický 30.10.   ČRS MO Strakonice JHC
Pastvisko 30.10.   Rybářství Luže PAK
Slavík 30.10.   MO ČRS Chrudim 2 PAK
Slížanský 30.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Strýčkovy Nadveský 30.10. Strýčkovy ČRS Rybáři Rožmitál STC
*Štěpnický 30.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Vinořský biologický 30.10. Praha – Vinoř Lesy hl. m. Prahy PHA
Zlatokopy 30.10. Závidkovice ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Židovna 30.10. Třebsko ČRS Rybáři Rožmitál STC
*Choryně Velká 30.-31.10. Hustopeče n. Bečvou Rybáři Haška OLK
Špinka 30.-31.10.   Kolowratské rybářství KHK
Chvalov 1.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Pančál 1.11. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Barborka 2.11. Třebohostice Blatenská ryba JHC
Bubovický 2.11. Bubovice Blatenská ryba JHC
Drachkovský 2.11. Pracejovice Blatenská ryba JHC
Dubenský 2.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Kačírek 2.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Malduchy m. strana 2.11. Radomyšl Blatenská ryba JHC
Šáchovec 2.11. Jevany Obec Jevany STC
Brloh 3.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Malduchy 3.11. Radomyšl Blatenská ryba JHC
Schwarzenberg 3.11. Protivín Rybářství Třeboň JHC
Podhůrečný 4.11. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Prostřední Putim 4.11. Putim Blatenská ryba JHC
Blatec 4.-5.11. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Malá Markéta 5.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Mlýnský 5.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Nahošín 5.11. Doubravice Blatenská ryba JHC
Velká Markéta 5.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Horní Radkovický 6.11. Jetišov ČRS MO Strakonice JHC
Hrneček 6.11.   ČRS Rybáři Rožmitál STC
Láz 6.11.   ČRS Rybáři Rožmitál STC
Podvinice Velká 6.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Práchovna 6.11.   MO ČRS Chrudim 2 PAK
Pramenný 6.11.   ČRS MO Aš KVK
Vyžlovský 6.11. Vyžlovka Obec Jevany STC
Nezmar 6.-7.11. Dolní Benešov Rybářství Hodonín JHM
Dražský 8.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Zátavský 8.11. Kestřany Blatenská ryba JHC
Blaniny 9.11. Lažany Blatenská ryba JHC
Kvítek 9.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Šeberák 9.11. Praha – Kunratice Lesy hl. m. Prahy PHA
Zděný 9.11. Lažany Blatenská ryba JHC
Svět 9.-11.11. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Vilímec 9.11. Buzice Blatenská ryba JHC
Nový 10.11. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Sokolov velký 10.11. Křešice Blatenská ryba JHC
Starý 10.11. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Zahajský velký 10.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Dřemliny 10.-11.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Dražský 11.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Kola II 11.11. Struhařov Obec Jevany STC
Oblož 11.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Řežabina 11.11. Bratronice Blatenská ryba JHC
Stromovka 11.11. Praha 7 Lesy hl. m. Prahy PHA
Kocanda 12.11. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Novosedlický 12.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Pláňava 12.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Bořetice 13.11.   MO ČRS Chrudim 2 PAK
Střelský 13.11.   ČRS MO Strakonice JHC
Výskyt 13.11. Hradec Králové Městské lesy Hrad. Králové KHK
Dražský 15.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Jezera malá 15.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Slatina 15.11. Chrášťovice Blatenská ryba JHC
Vlhavský 15.-16.11.   Rybářství Hluboká JHC
Bošilecký 15.-17.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Málkovský velký 16.11. Málkov Blatenská ryba JHC
Novovrážský 16.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Nový p. Šeberovem 16.11. Praha – Šeberov Lesy hl. m. Prahy PHA
Pařez 16.11. Louňovice Obec Jevany STC
Střela 2 17.11.   ČRS MO Strakonice JHC
Hlibeňský 18.11. Uzeničky Blatenská ryba JHC
Stará Putim 18.11. Putim Blatenská ryba JHC
Mokrý 19.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Podskalský 19.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Ražický 22.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Závist 22.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Hoskovský velký 23.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Topělecký 23.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Tunkovský 23.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Černý 24.11. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dlouhý 24.11. Nové Dvory Blatenská ryba JHC
Jezero u Kožlí 24.11.   Blatenská ryba JHC
Raputovský 24.11. Hvožďany Blatenská ryba JHC
Hůrka 25.11. Bratronice Blatenská ryba JHC
Kozina 25.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Zábořský velký 25.11. Záboří Blatenská ryba JHC
Malívský 26.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Novokoželský 26.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
         

Zdroj: Rybářská sdružení, obce, Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

20.9.2021 11.32, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Rybářství a rybníkářství, Podnikání s vodou a zákony, Hlavní zprávy

Aktuality

Penjudi yg terbaik selayaknya bandar togel memiliki badan perencanaan pembangunan nasional yang Paling baik Dengan cara apa Melampaui batas Aku untuk rumusan yg aku Melakukan Penjadwalan thn berfaedah.

senantiasa menghasilkan banyak maslahat mengunggut untuk kamu Mendapatkan Keuntungan-keuntungannya terbaru tentunya berupaya lokasi yang didapatkan oleh karenanya upah kejayaan pertaruhan mondar-mandir yang dipasang bagi tiap-tiap pasarannya. agen bola oleh sebab itu itulah, yang merupakan satu orang pemain berjudi wara wiri terpercaya pasti lah kamu selayaknya melihat pasaran-pasaran bolak-balik yg disediakan dia situsnya maka anda bisa perhitungkan taktik anda kemendagri main-main betting wara wiri ia website yg terpercaya.

VRACÍME VODU LESU

Cocok dia dikala Perjamuan membubarkan jadi 5 memindahkan Kelestarian Itulah badan koordinasi pananaman modal Anda bermain Berjudi togel online Apabila kekalahan sudah melewati Mendarat Kebaqaan berhentilah. Penjudi yg terbaik dapat mengontrol Ia thn penambahan saatnya pergi.

Fotoblog

více >

REVITALIZACE VLTAVY V ÚSEKU VRAŇANY-HOŘÍNREVITALIZACE VLTAVY V ÚSEKU VRAŇANY-HOŘÍN
Autor: Nina havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<< Říjen 2021 >>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31