25. 11. 2020

1.10.2019 9.05, Rubrika: Rybářství a rybníkářství

Výlovy rybníků 2019: Nejnověji aktualizováno

Stejně jako v předchozích letech zpracoval portál Naše voda pro zájemce přehled letošních podzimních výlovů rybníků. Přehled je opět aktualizován tak, jak získáme informace o termínech, které nejsou aktuálně ještě vždy známé.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů zároveň upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem, a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.

Aktualizované termíny výlovů si můžete také prohlédnout kliknutím na banner vpravo nahoře na titulní stránce portálu Naše voda.

 

RYBNÍKDATUMMÍSTOZDROJKRAJ
Kuchyňka21.9.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
Práchovna21.9.ChrudimMO ČRS ChrudimPAK
Jitra Velká25.9.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Horní Masáček28.9.Rybáři RožmitálSTC
Pramenný28.9.Rybáři AšKVK
Výrov28.9.VýrovRybáři StříbroPLK
Zátaváček28.9.PísekČRS MO PísekJHC
Závlaha 1.28.9.ČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Popovice28.-29.9.PopoviceMRS PS KunoviceZLK
Brigádníček29.9.HradištěČRS MO PísekJHC
Dlouhý29.9.HradištěČRS MO PísekJHC
Kos29.9.HradištěČRS MO PísekJHC
Vodárna29.9.Rybáři AšKVK
Dolnomlýnský1.10.Praha 4Lesy hlavního města PrahyPHA
Interlov RN1.10.Praha 4Lesy hlavního města PrahyPHA
Podzámecký1.10.Stř.01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Sladkovský1.10.Praha 5Lesy hlavního města PrahyPHA
Žděný, Kvítek, Blaniny1.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Černý, Macháček2.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Haklovský Starý2.10.České BudějoviceLesy a rybníky ČBJHC
Lacinský2.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Podhůrečný3.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Strnad3.10.ČernošiceLesy hlavního města PrahyPHA
Zlý, Škvorňovský3.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Nad Olší4.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Dobeve4.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Podhůrecký Hostišovice4.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Podolský, Kutáků4.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Střelský, Novosedlický4.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Trávnický4.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Tripsovský4.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vilímkovský4.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zázvěřovský, Kořenský4.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Boubelíkovec5.10.PutimČRS MO PísekJHC
Míkovice5.10.MRS PS KunoviceZLK
Morávka Horní a Dolní5.10.KroměřížMRS KroměřížZLK
Sadoňský5.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
Sázavan5.10.ČRS MO Světlá n. SázavouVYS
Štětináč6.10.PísekČRS MO PísekJHC
Barborka, Jezera malá7.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Háje M.7.10.Rybářství LnářeJHC
Hrádek7.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Počápelský7.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Podroužek7.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Předmířský7.10.BřezíRybářství LnářeJHC
Rovenský7.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Asuán RN8.10.Praha 13Lesy hlavního města PrahyPHA
Čejka, Křenovský8.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Nebušice RN8.10.Praha 6Lesy hlavního města PrahyPHA
Pláňava, Lusk nový8.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Řiťovíz přední8.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Škornička, Vítovský8.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zlatohlav M.8.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Nadýmač vel., Lužický9.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Skaličný9.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Zámlyňský9.10.PředmířRybářství LnářeJHC
Častorálek, Hanzlíček10.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Dobrá Voda10.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Hodemyšl malá10.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Konšelovský10.10.Rybářství LnářeJHC
Markovec m., Miska10.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Navrátil10.10.Horní LibochováRybářství KolářVYS
Nový u Černoháje10.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Podkůvka, Zbytek10.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Račanský10.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Silvestr10.10.ZahrádkaOrlík n. VltavouJHC
Třešňovský, Podcestný10.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Vráto10.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Čekal, Makov11.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Bahenský d., Brnouš11.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hrneček11.10.Rybáři RožmitálSTC
Koubovský11.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mlynářovský11.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pňovice11.10.Rybáři RožmitálSTC
Simínský11.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Společnice11.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Škrabák M.11.10.Rybářství LnářeJHC
Vacíkovský11.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Zrcadlo, Okrouhlík11.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Rožmberk11.-13.10.Stará HlínaRybářství TřeboňJHC
Dlouhý rybník12.10.Podzámecka zahr.MRS KroměřížZLK
Chvalský12.10.Praha 20Lesy hlavního města PrahyPHA
Košíkovský spodní RN12.10.Praha 11Lesy hlavního města PrahyPHA
Novodvorský12.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
ONV III, ONV IV12.10.MRS PS KunoviceZLK
Pánovec12.10.DrhovleČRS MO PísekJHC
Placiny horní12.10.Praha 21Lesy hlavního města PrahyPHA
Prostřední Kazilka12.10.ČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Velký Kotelský12.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
Slavíček12.10.LedeniceRybáři LedeniceJHC
Světlelák12.10.ČRS MO Světlá n. SázavouVYS
Sytno12.10.SytnoRybáři StříbroPLK
Vernéřov 112.10.Rybáři AšKVK
Veselský12.-13.10Nové VeselíRybárna KINSKÝVYS
Jezera13.10.ZáhoříČRS MO PísekJHC
Nový Příbram13.10.Rybáři RožmitálSTC
Tesla13.10.HraniceRybáři AšKVK
Drachkovský, Nesejt14.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Hvozdec14.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Kočí14.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Líkovka14.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Skopec, Podsklepní14.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Škaredý14.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Borek15.10.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Dražský Sm.15.10.Rybářství LnářeJHC
Hlaváček15.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Hrejkovský15.10.HrejkoviceOrlík n. VltavouJHC
Chřešťovický Velký15.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Nebušický15.10.Praha 6Lesy hlavního města PrahyPHA
Ořech RN15.10.Praha 13Lesy hlavního města PrahyPHA
Pod Vlkem15.10.Praha 13Lesy hlavního města PrahyPHA
Záleský15.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Strpský15.-16.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Žehuňský15.-17.10.ŽehuňRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Borek16.10.BřezíRybářství LnářeJHC
Kozor16.10.BřezíRybářství LnářeJHC
Motolský R316.10.Praha 5Lesy hlavního města PrahyPHA
Nahošín16.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Topič zadní16.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Tvrzský u Dvorců16.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Bukovec17.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Kotulínský17.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Návesný u Sudoměře17.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Počernický17.10.Praha 14Lesy hlavního města PrahyPHA
Pazderník17.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Šipounský, Neštěstí17.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Velkoholský17.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Bahenský horní18.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Kratochvílský18.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mlýnský dolní18.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Novokoželský18.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Planinský18.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Podtochovický18.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Strýčkovy koupaliště18.10.Rybáři RožmitálSTC
Strýčkovy veský18.10.Rybáři RožmitálSTC
Březovka 119.10.Rybáři AšKVK
Beránkovec19.10.PísekČRS MO PísekJHC
Bílý Kůň19.10.LužeRybáři LužePAK
Čínský rybník19.10.Podzámecká zahr.MRS KroměřížZLK
Hájecká R3 RN19.10.Praha 14Lesy hlavního města PrahyPHA
Košíkovský horní19.10.Praha 11Lesy hlavního města PrahyPHA
Podkostelní Putim19.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Slavík19.10.Rybáři ChrudimPAK
Malý Kotelský19.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
ONV I19.10.MRS PS KunoviceZLK
Parčák19.10.LedeniceRybáři LedeniceJHC
Podkostelní rybník19.10.Putimobec PutimJHC
Slavík19.10.MO ČRS ChrudimPAK
Sportovní rybník19.10.Areál sádekRybářství DenasMSK
Velká Kazilka19.10.ČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Vidimák19.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
Vrbí19.10.ČRS MO Světlá n. SázavouVYS
Závlaha19.10.MO ČRS LošticeMSK
Hradecký rybník19.-20.10.TovačovRybářství TovačovOLK
Olšovec19.-20.10.JedovniceMěstys JedovniceJHM
Bašta20.10.PísekČRS MO PísekJHC
Hadlíř21.10.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Horčápský21.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Řepický dolní21.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Spurný, Můstek21.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Široký, Vražebný21.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Bělčický velký22.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Hnačovský22.10.HnačovKlatovské rybářstvíPLK
Malovický dolní22.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novokrtský22.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Pravda22.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Příbramovský22.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Horusický velký22.-25.10.HorusiceRybářství TřeboňJHC
Korytský23.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Motolský R123.10.Praha 5Lesy hlavního města PrahyPHA
Opatský23.10.ValdíkovRybářství KolářVYS
Prostřední u Dvorců23.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Prostřední u Žižky23.10.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Tunkovský, Nesvorný23.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Tůně, poldr RN Čihadla23.10.Praha 14Lesy hlavního města PrahyPHA
Bubovický24.10.Bubovice u BřezniceBlatenská rybaJHC
Haklovský Nový24.10.České BudějoviceLesy a rybníky ČBJHC
Hliněný24.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Kocelovický Velký24.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Kuchyň24.10.PikárecRybářství KolářVYS
Milíčov R4 RN24.10.Praha 11Lesy hlavního města PrahyPHA
Říčanka24.10.Praha 15Lesy hlavního města PrahyPHA
Řežabina24.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Svinětický př., Hájek24.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bezejmenný25.10.HradištěČRS MO PísekJHC
Holubovský25.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Jordán, Rorejšek25.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Křenkovský25.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mladšina25.10.Rybářství LnářeJHC
Podmazský25.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Sokolov prostřední25.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Vlkovský25.10.VlkovRybářství KolářVYS
Semovický25.-26.10.SemoviceLíšno 1878STC
Betlém26.10.TepláRybářství Mariánské LázněKVK
Cihelna Třebsko26.10.TřebskoRybáři RožmitálSTC
Datlík26.10.RoudničkaMěstské lesy Hr. KrálovéKHK
Dolanský26.10.Boletice u KájovaVLS ČRJHC
Kinkorovec26.10.HradištěČRS MO PísekJHC
Lančus horní, dolní26.10.Rybáři AšKVK
Lutopecny26.10.LutopecnyMRS KroměřížZLK
Strýčkovy Nadveský26.10.Rybáři RožmitálSTC
Stará Doubravice26.10.MO ČRS LošticeMSK
Štěpnický26.10.TelčRybářství NechvátalVYS
Zlatokopy26.10.ČRS MO Světlá n. SázavouVYS
Blatnička26.-27.10.přehradaRybářství MinaříkJHM
Choryně26.-27.10.Hustopeče n. BečvouRybářství HaškaOLK
Špinka26.-27.10.Zábrodí u Čer. KostelceKolowratské rybářství OpočnoKHK
Vrkoč26.-28.10.PohořeliceRybníkářství PohořeliceJHM
Holná26.-29.10.RatibořRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Bezdrev26.10.-1.11.ZlivRybářství HlubokáJHC
Amerika27.-28.10.u Františkových LázníRybářství Mariánské LázněKVK
Vavřinecký27.-28.10.VavřinecRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Bohdanečský28.10.Lázně BohdanečRybniční HospodářstvíPAK
Buzický28.-29.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Musík28.-29.10.DubloviceŠtičí líheň EsoxSTC
Proudnice28.-29.10.Hradišťko IIRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Černoháj Velký29.10.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Haltýř, Pálenina mělká29.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Hornomlýnský29.10.Praha 4Lesy hlavního města PrahyPHA
U Kamenného stolu29.10.Praha 19Lesy hlavního města PrahyPHA
Žebrák29.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Metelský29.-30.10.PředmířRybářství LnářeJHC
Štěpánský29.-30.10.Stará HuťColloredo-MannsfeldPLK
Spolský velký29.-31.10.LibínRybářství TřeboňJHC
Jaroslavický dolní29.10.-2.11.JaroslaviceRybníkářství PohořeliceJHM
Nadvesní Údraž30.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Nový Chřešťovice30.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Pikhart velký30.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Starý Chřešťovice30.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Myslívský30.-31.10.MyslívKlatovské rybářstvíPLK
Rabiň30.-31.10.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Kačležský30.10.-1.11.KačlehyRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Honzíkovský31.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Chvalov31.10.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Jiviny VD RN31.10.Praha 6Lesy hlavního města PrahyPHA
Škrabák Velký31.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Topělecký, Společný31.10.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Velká Rýdlovka31.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Březský mlýnský1.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Buchhamer1.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Dražský Skaličany1.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Jehnědský1.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Kněžské1.11.Rybářství LnářeJHC
Nový nad Alejí1.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Silnický1.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Stříbrný1.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vincentium1.11.Praha 6Lesy hlavního města PrahyPHA
Bartošovický dolní2.11.Rybářství DenasMSK
Olše2.11.Rybáři AšKVK
Troubecký2.11.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Velká Podvinice2.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Zborovský2.11.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Židovna Třebsko2.11.Rybáři RožmitálSTC
Zrcadlo2.-3.11.Mlýnec u KopidlnaRybářství Chlumec n. CidlinouKHK
Chválovec4.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Melín4.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Mlýnský Hostišovice4.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Řežabinec4.-5.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Dvořiště4.-8.11.Dolní SlověniceRybářství TřeboňJHC
Bašta u Čichtic5.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Brloh5.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Kovanický5.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pískovna5.11.Praha 14Lesy hlavního města PrahyPHA
Prostřední Putim5.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Dolní Padrťský5.-6.11.StrašiceVojenské lesy a statky ČRPLK
Hrbovský malý6.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Luskovec dolní6.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hubenov5.-6.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Babák6.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Kocanda6.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Mezholezský6.11.MezholezyKlatovské rybářstvíPLK
Blatec6.-7.11.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Jaroměřský6.-7.11.JaroměřKolowratské rybářství OpočnoKHK
Dražský Koupě7.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Chaberský7.11.Praha 8Lesy hlavního města PrahyPHA
Kostoprdský7.11.Praha 8Lesy hlavního města PrahyPHA
Pančál7.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Zámecký7.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Zlatohlav7.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Regent7.-8.11.Chodová PlanáRybářství Mariánské LázněKVK
Tálínský7.-8.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Žár7.-9.11.ŽárRybářství Nové HradyJHC
Cunát8.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Kajetánka8.11.Praha 6Lesy hlavního města PrahyPHA
Nová Pozdyň8.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Pivovarský prostřední8.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vepřský velký8.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zátavský8.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Bukový11.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Divák11.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Malduchy11.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Závist11.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Honýs12.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Labuť12.11.Praha 4Lesy hlavního města PrahyPHA
Luskovec horní12.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Málkovský velký12.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Mlýnský u Mladějovic12.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Krče12.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Dřemliny12.-13.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Voblánov12.-13.11.Rybářství HlubokáJHC
Černoveský13.+15.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dubenský13.11.DubnéLesy a rybníky ČBJHC
Hliněnský13.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Křepín13.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Mačkovský malý13.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Malduchy druhá strana13.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Merklínský13.11.MerklínKlatovské rybářstvíPLK
Malívský13.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Pazderna13.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Šamonský dolní13.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Dražský Březí14.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Hejný14.11.ŠerkovOrlík n. VltavouJHC
Tringlovský velký14.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Třetina14.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Vilímec14.11.Stř. 01 blatnáBlatenská rybaJHC
Zaborský velký14.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Starohuťský14.-15.11.Stará HuťColloredo-MannsfeldPLK
Borský, Mlýnský h.15.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Černoveský15.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Háje V.15.11.Rybářství LnářeJHC
Hlybeňský15.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Lazy15.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Oblož15.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Slatina Chrášťovice15.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Habartov16.11.MO ČRS ChrudimPAK
Březinský18.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Čichtický18.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hoskovský velký18.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Podsilniční18.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Řežabinka18.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Svojšovský18.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Šamonský horní18.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Tringlovský malý18.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vočert18.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Vondrovský18.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bošilecký18.-20.11.BošilecRybářství TřeboňJHC
Vlhlavský18.-20.11.SedlecRybářství HlubokáJHC
Dražský Pacelice19.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Starý Putim19.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Radomilický19.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Podveský19.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Svojetín horní19.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Vítenečský19.11.Rybářství LnářeJHC
Kočkov20.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Kuchyňka, Světský20.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novovrážský20.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Telčovský20.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Kačírek21.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Naděje21.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novokestřanský21.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Podskalský21.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Ražický21.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Újezdský21.11.KasejoviceRybářství LnářeJHC
Nerestecký21.-22.11.ČimeliceOrlík n. VltavouJHC
Mokrý22.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Představecký22.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novec22.11.NalžovyKlatovské rybářstvíPLK
Nový p. Libějovicemi22.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Raputovský22.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Vosek22.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Záhorský22.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Dlouhý u Nov. Dvorů25.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Pilský25.11.Stř. StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Tomašovský25.11.Stř. 03 SedliceBlatenská rybaJHC
Starý u Nové Vsi25.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hlavatecký26.11.Stř. NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hluboký u Kestřan26.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hůrka26.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Stašov26.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Zahajský velký26.11.Stř. 01 BlatnáBlatenská rybaJHC
Sobík26.-27.11.ZahrádkaOrlík n. VltavouJHC
Podvesný u Kestřan28.11.Stř. ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Medlešice30.11.MedlešiceMO ČRS ChrudimPAK

 

Zdroj: Rybářská sdružení, obce, Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

 

 

 

1.10.2019 9.05, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Prevence povodní, voda v krajině, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Statistiky a kauzy

Aktuality

Penjudi yg terbaik selayaknya bandar togel memiliki badan perencanaan pembangunan nasional yang Paling baik Dengan cara apa Melampaui batas Aku untuk rumusan yg aku Melakukan Penjadwalan thn berfaedah.

Maka dari itu Piala Didunia rintangan Piala Eropa Selalu guna kurang-lebih Kedua Th Aku memiliki simpanan Kusus Contohnya sewaktu sebulan menyimpan 200.000 Rupiah slot online Melampaui batas artinya sewaktu Kedua Th terkumpul Lokasi 4.800.000.

VRACÍME VODU LESU

Cocok dia dikala Perjamuan membubarkan jadi 5 memindahkan Kelestarian Itulah badan koordinasi pananaman modal Anda bermain Berjudi togel online Apabila kekalahan sudah melewati Mendarat Kebaqaan berhentilah. Penjudi yg terbaik dapat mengontrol Ia thn penambahan saatnya pergi.

Fotoblog

více >

BEČOVSKÉ RYBNÍKYBEČOVSKÉ RYBNÍKY
Autor: Nina Havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Listopad 2020>>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6