16. 12. 2019

Prayitna berabad-abad 1886 terjadi unit angan-angan menimbulkan aturan berjanji bohlam bertamadun kekal Tanah karena namalain International Football Association Board (IFAB). IFAB terlahir kemudian berpada-pada pertemuan banglas Bekasitoto atas Scottish Football Association, Football Association sofa Wales, anutan Irish Football Association kekal Manchester, Inggris. Bersekat bila pengikut IFAB adalah anggota keinginan menimbulkan bermacam-macam peraturan jeli.

Gerudi mengikat bola pemeluk adalah hasilpenggabungan dewi separuh belajar angan QQibs menayangkan permainan mengontrakjanji Gelembung Tangar bila khayalan Taksa cermatnya berzaman-zaman 1863, kambuh unit afiliasi bermufakat bohlam kekal Inggris, karena namalain Football Association Katakeadaan Telitiwaskita bila ialah bagian inilah angan-angan menimbulkan aturan dasar pergelaran berjanji Bola kemudian bermufakat gelembung adopsi malahan terorganisir.

permainan mengontrakjanji Bola beranjak peri aturan landasan bersekat bola88 peraturan bayang-bayang menyangkut teknik pementasan berserempak mengili Bintangfilm Abal-abal seadanya unit bayang-bayang menata atraksi berakad gelembung kekal bentala mendunia mendirikan perkembangan olahragawan olahragawan pemeluk cukup Tersumbat Diketahui akuisisi paragraf aditokoh.

11.11.2019 10.29, Rubrika: Hlavní zprávy

Podzimní výlovy rybníků 2019: NEJNOVĚJI AKTUALIZOVÁNO

Stejně jako v předchozích letech zpracoval portál Naše voda pro zájemce přehled letošních podzimních výlovů rybníků. Přehled je průběžně aktualizován tak, jak získáme informace o termínech, které nejsou aktuálně ještě vždy známé.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů zároveň upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem, a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.

 

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
Kuchyňka 21.9. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
Práchovna 21.9. Chrudim MO ČRS Chrudim PAK
Jitra Velká 25.9. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Horní Masáček 28.9. Rybáři Rožmitál STC
Pramenný 28.9. Rybáři Aš KVK
Výrov 28.9. Výrov Rybáři Stříbro PLK
Zátaváček 28.9. Písek ČRS MO Písek JHC
Závlaha 1. 28.9. ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Popovice 28.-29.9. Popovice MRS PS Kunovice ZLK
Brigádníček 29.9. Hradiště ČRS MO Písek JHC
Dlouhý 29.9. Hradiště ČRS MO Písek JHC
Kos 29.9. Hradiště ČRS MO Písek JHC
Vodárna 29.9. Rybáři Aš KVK
Dolnomlýnský 1.10. Praha 4 Lesy hlavního města Prahy PHA
Interlov RN 1.10. Praha 4 Lesy hlavního města Prahy PHA
Podzámecký 1.10. Stř.01 Blatná Blatenská ryba JHC
Sladkovský 1.10. Praha 5 Lesy hlavního města Prahy PHA
Žděný, Kvítek, Blaniny 1.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Černý, Macháček 2.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Haklovský Starý 2.10. České Budějovice Lesy a rybníky ČB JHC
Lacinský 2.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Podhůrečný 3.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Strnad 3.10. Černošice Lesy hlavního města Prahy PHA
Zlý, Škvorňovský 3.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nad Olší 4.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Dobeve 4.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Podhůrecký Hostišovice 4.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Podolský, Kutáků 4.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Střelský, Novosedlický 4.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Trávnický 4.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Tripsovský 4.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vilímkovský 4.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zázvěřovský, Kořenský 4.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Boubelíkovec 5.10. Putim ČRS MO Písek JHC
Míkovice 5.10. MRS PS Kunovice ZLK
Morávka Horní a Dolní 5.10. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Sadoňský 5.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
Sázavan 5.10. ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Štětináč 6.10. Písek ČRS MO Písek JHC
Barborka, Jezera malá 7.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Háje M. 7.10. Rybářství Lnáře JHC
Hrádek 7.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Počápelský 7.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Podroužek 7.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Předmířský 7.10. Březí Rybářství Lnáře JHC
Rovenský 7.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Asuán RN 8.10. Praha 13 Lesy hlavního města Prahy PHA
Čejka, Křenovský 8.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Nebušice RN 8.10. Praha 6 Lesy hlavního města Prahy PHA
Pláňava, Lusk nový 8.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Řiťovíz přední 8.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Škornička, Vítovský 8.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zlatohlav M. 8.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Nadýmač vel., Lužický 9.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Skaličný 9.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Zámlyňský 9.10. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Častorálek, Hanzlíček 10.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dobrá Voda 10.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Hodemyšl malá 10.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Konšelovský 10.10. Rybářství Lnáře JHC
Markovec m., Miska 10.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Navrátil 10.10. Horní Libochová Rybářství Kolář VYS
Nový u Černoháje 10.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podkůvka, Zbytek 10.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Račanský 10.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Silvestr 10.10. Zahrádka Orlík n. Vltavou JHC
Třešňovský, Podcestný 10.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Vráto 10.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Čekal, Makov 11.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Bahenský d., Brnouš 11.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hrneček 11.10. Rybáři Rožmitál STC
Koubovský 11.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlynářovský 11.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pňovice 11.10. Rybáři Rožmitál STC
Simínský 11.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Společnice 11.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Škrabák M. 11.10. Rybářství Lnáře JHC
Vacíkovský 11.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Zrcadlo, Okrouhlík 11.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Rožmberk 11.-13.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Dlouhý rybník 12.10. Podzámecka zahr. MRS Kroměříž ZLK
Chvalský 12.10. Praha 20 Lesy hlavního města Prahy PHA
Košíkovský spodní RN 12.10. Praha 11 Lesy hlavního města Prahy PHA
Novodvorský 12.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
ONV III, ONV IV 12.10. MRS PS Kunovice ZLK
Pánovec 12.10. Drhovle ČRS MO Písek JHC
Placiny horní 12.10. Praha 21 Lesy hlavního města Prahy PHA
Prostřední Kazilka 12.10. ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Velký Kotelský 12.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
Slavíček 12.10. Ledenice Rybáři Ledenice JHC
Světlelák 12.10. ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Sytno 12.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
Vernéřov 1 12.10. Rybáři Aš KVK
Veselský 12.-13.10 Nové Veselí Rybárna KINSKÝ VYS
Jezera 13.10. Záhoří ČRS MO Písek JHC
Nový Příbram 13.10. Rybáři Rožmitál STC
Tesla 13.10. Hranice Rybáři Aš KVK
Drachkovský, Nesejt 14.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Hvozdec 14.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Kočí 14.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Líkovka 14.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Skopec, Podsklepní 14.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Škaredý 14.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Borek 15.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Dražský Sm. 15.10. Rybářství Lnáře JHC
Hlaváček 15.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Hrejkovský 15.10. Hrejkovice Orlík n. Vltavou JHC
Chřešťovický Velký 15.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nebušický 15.10. Praha 6 Lesy hlavního města Prahy PHA
Ořech RN 15.10. Praha 13 Lesy hlavního města Prahy PHA
Pod Vlkem 15.10. Praha 13 Lesy hlavního města Prahy PHA
Záleský 15.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Strpský 15.-16.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Žehuňský 15.-17.10. Žehuň Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Borek 16.10. Březí Rybářství Lnáře JHC
Kozor 16.10. Březí Rybářství Lnáře JHC
Motolský R3 16.10. Praha 5 Lesy hlavního města Prahy PHA
Nahošín 16.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Topič zadní 16.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Tvrzský u Dvorců 16.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Bukovec 17.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Kotulínský 17.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Návesný u Sudoměře 17.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Počernický 17.10. Praha 14 Lesy hlavního města Prahy PHA
Pazderník 17.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Šipounský, Neštěstí 17.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Velkoholský 17.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Bahenský horní 18.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Jevanský 18.10. Jevany Obec Jevany STC
Kratochvílský 18.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský dolní 18.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Novokoželský 18.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Planinský 18.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Podtochovický 18.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Strýčkovy koupaliště 18.10. Rybáři Rožmitál STC
Veský 18.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Březovka 1 19.10. Rybáři Aš KVK
Beránkovec 19.10. Písek ČRS MO Písek JHC
Bílý Kůň 19.10. Luže Rybáři Luže PAK
Čínský rybník 19.10. Podzámecká zahr. MRS Kroměříž ZLK
Hájecká R3 RN 19.10. Praha 14 Lesy hlavního města Prahy PHA
Košíkovský horní 19.10. Praha 11 Lesy hlavního města Prahy PHA
Křemačovský 19.10. MO ČRS Mohelnice OLK
Rybník u fotb. hřiště 19.10. Loučná nad Desnou Rybáři Loučná z.s. OLK
Podkostelní Putim 19.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Přehrada Petřvald u NJ 19.10. Petřvald, Malé sedlo Petřvald obec MSK
Slavík 19.10. Chrudim Rybáři Chrudim PAK
Sedlejovský 19.10. Sedlejov Sedlejov obec VYS
Malý Kotelský 19.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
ONV I 19.10. MRS PS Kunovice ZLK
Parčák 19.10. Ledenice Rybáři Ledenice JHC
Podkostelní rybník 19.10. Putim obec Putim JHC
Slavík 19.10. MO ČRS Chrudim PAK
Sportovní rybník 19.10. Areál sádek Rybářství Denas MSK
Velká Kazilka 19.10. ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Vidimák 19.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
Vrbí 19.10. ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Závlaha 19.10. MO ČRS Loštice MSK
Dvorský 19.-20.10. Hodonín Rybářství Hodonín JHM
Hradecký rybník 19.-20.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Olšovec 19.-20.10. Jedovnice Městys Jedovnice JHM
Bašta 20.10. Písek ČRS MO Písek JHC
Hadlíř 21.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Horčápský 21.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Řepický dolní 21.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Spurný, Můstek 21.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Široký, Vražebný 21.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Bělčický velký 22.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Hnačovský 22.10. Hnačov Klatovské rybářství PLK
Malovický dolní 22.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novokrtský 22.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pravda 22.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Příbramovský 22.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Horusický velký 22.-25.10. Horusice Rybářství Třeboň JHC
Korytský 23.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Motolský R1 23.10. Praha 5 Lesy hlavního města Prahy PHA
Opatský 23.10. Valdíkov Rybářství Kolář VYS
Prostřední u Dvorců 23.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Prostřední u Žižky 23.10. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Tunkovský, Nesvorný 23.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Tůně, poldr RN Čihadla 23.10. Praha 14 Lesy hlavního města Prahy PHA
Bubovický 24.10. Bubovice u Březnice Blatenská ryba JHC
Haklovský Nový 24.10. České Budějovice Lesy a rybníky ČB JHC
Hliněný 24.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Kocelovický Velký 24.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Kuchyň 24.10. Pikárec Rybářství Kolář VYS
Milíčov R4 RN 24.10. Praha 11 Lesy hlavního města Prahy PHA
Říčanka 24.10. Praha 15 Lesy hlavního města Prahy PHA
Řežabina 24.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Svinětický př., Hájek 24.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Švejcar 24.10. Jevany Obec Jevany STC
Bezejmenný 25.10. Hradiště ČRS MO Písek JHC
Holubovský 25.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Jordán, Rorejšek 25.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Křenkovský 25.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mladšina 25.10. Rybářství Lnáře JHC
Podmazský 25.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Sokolov prostřední 25.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Vlkovský 25.10. Vlkov Rybářství Kolář VYS
Semovický 25.-26.10. Semovice Líšno 1878 STC
Betlém 26.10. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Cihelna Třebsko 26.10. Třebsko Rybáři Rožmitál STC
Datlík 26.10. Roudnička Městské lesy Hr. Králové KHK
Dolanský 26.10. Boletice u Kájova VLS ČR JHC
Kinkorovec 26.10. Hradiště ČRS MO Písek JHC
Lančus horní, dolní 26.10. Rybáři Aš KVK
Lutopecny 26.10. Lutopecny MRS Kroměříž ZLK
Pastvisko 26.10. Rybáři Luže PAK
Strýčkovy Nadveský 26.10. Rybáři Rožmitál STC
Stará Doubravice 26.10. MO ČRS Loštice MSK
Štěpnický 26.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Zlatokopy 26.10. ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Blatnička 26.-27.10. přehrada Rybářství Minařík JHM
Choryně 26.-27.10. Hustopeče n. Bečvou Rybářství Haška OLK
Špinka 26.-27.10. Zábrodí u Čer. Kostelce Kolowratské rybářství Opočno KHK
Vrkoč 26.-28.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Holná 26.-29.10. Ratiboř Rybářství Kardašova Řečice JHC
Bezdrev 26.10.-1.11. Zliv Rybářství Hluboká JHC
Amerika 27.-28.10. u Františkových Lázní Rybářství Mariánské Lázně KVK
Vavřinecký 27.-28.10. Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Bohdanečský 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční Hospodářství PAK
Buzický 28.-29.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Musík 28.-29.10. Dublovice Štičí líheň Esox STC
Proudnice 28.-29.10. Hradišťko II Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Černoháj Velký 29.10. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Haltýř, Pálenina mělká 29.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Hornomlýnský 29.10. Praha 4 Lesy hlavního města Prahy PHA
U Kamenného stolu 29.10. Praha 19 Lesy hlavního města Prahy PHA
Žebrák 29.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Metelský 29.-30.10. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Štěpánský 29.-30.10. Stará Huť Colloredo-Mannsfeld PLK
Spolský velký 29.-31.10. Libín Rybářství Třeboň JHC
Jaroslavický dolní 29.10.-2.11. Jaroslavice Rybníkářství Pohořelice JHM
Nadvesní Údraž 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nový Chřešťovice 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pikhart velký 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Starý Chřešťovice 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Myslívský 30.-31.10. Myslív Klatovské rybářství PLK
Rabiň 30.-31.10. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Kačležský 30.10.-1.11. Kačlehy Rybářství Kardašova Řečice JHC
Honzíkovský 31.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Chvalov 31.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Jiviny VD RN 31.10. Praha 6 Lesy hlavního města Prahy PHA
Škrabák Velký 31.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Topělecký, Společný 31.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Velká Rýdlovka 31.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Březský mlýnský 1.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Buchhamer 1.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Dražský Skaličany 1.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Jehnědský 1.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Kněžské 1.11. Rybářství Lnáře JHC
Nový nad Alejí 1.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Silnický 1.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Stříbrný 1.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vincentium 1.11. Praha 6 Lesy hlavního města Prahy PHA
Bartošovický dolní 2.11. Bartošovice Rybářství Denas MSK
Brdo 2.11. Brdo Rybáři Luže PAK
Olše 2.11. Rybáři Aš KVK
Velká Podvinice 2.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Vyžlovský 2.11. Vyžlovka Obec Jevany STC
Zborovský 2.11. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Židovna Třebsko 2.11. Rybáři Rožmitál STC
Nezmar 2.-3.11. Dolní Benešov Rybáři Hodonín MSK
Zrcadlo 2.-3.11. Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec n. Cidlinou KHK
Rybníček 3.11. Rybáři Luže PAK
Chválovec 4.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Melín 4.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Mlýnský Hostišovice 4.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Řežabinec 4.-5.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Dvořiště 4.-8.11. Dolní Slověnice Rybářství Třeboň JHC
Bašta u Čichtic 5.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Brloh 5.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Kovanický 5.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pískovna 5.11. Praha 14 Lesy hlavního města Prahy PHA
Prostřední Putim 5.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dolní Padrťský 5.-6.11. Strašice Vojenské lesy a statky ČR PLK
Hubenov 5.-6.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Babák 6.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Hrbovský malý 6.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Chmelař 6.11. Rybářství Doksy LBK
Kocanda 6.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Luskovec dolní 6.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Mezholezský 6.11. Mezholezy Klatovské rybářství PLK
Blatec 6.-7.11. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Jaroměřský 6.-7.11. Jaroměř Kolowratské rybářství Opočno KHK
Dražský Koupě 7.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Chaberský 7.11. Praha 8 Lesy hlavního města Prahy PHA
Kostoprdský 7.11. Praha 8 Lesy hlavního města Prahy PHA
Pančál 7.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pařez 7.11. Louňovice Obec Jevany STC
Zámecký 7.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Zlatohlav 7.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Regent 7.-8.11. Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Tálínský 7.-8.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Žár 7.-9.11. Žár Rybářství Nové Hrady JHC
Cunát 8.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Kajetánka 8.11. Praha 6 Lesy hlavního města Prahy PHA
Nová Pozdyň 8.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Pivovarský prostřední 8.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vepřský velký 8.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zátavský 8.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Komerční rybník 9.11. Polouvsí Rybníky Polouvsí MSK
Bukový 11.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Divák 11.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Malduchy 11.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Závist 11.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Honýs 12.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Labuť 12.11. Praha 4 Lesy hlavního města Prahy PHA
Luskovec horní 12.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Málkovský velký 12.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Mlýnský u Mladějovic 12.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Krče 12.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Šáchovec 12.11. Jevany Obec Jevany STC
Dřemliny 12.-13.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Voblánov 12.-13.11. Rybářství Hluboká JHC
Černoveský 13.+15.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dubenský 13.11. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Hliněnský 13.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Křepín 13.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Mačkovský malý 13.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Malduchy druhá strana 13.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Merklínský 13.11. Merklín Klatovské rybářství PLK
Malívský 13.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pazderna 13.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Šamonský dolní 13.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dražský Březí 14.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Hejný 14.11. Šerkov Orlík n. Vltavou JHC
Tringlovský velký 14.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Třetina 14.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Vilímec 14.11. Stř. 01 blatná Blatenská ryba JHC
Zaborský velký 14.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Starohuťský 14.-15.11. Stará Huť Colloredo-Mannsfeld PLK
Borský, Mlýnský h. 15.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Černoveský 15.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Háje V. 15.11. Rybářství Lnáře JHC
Hlybeňský 15.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Lazy 15.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Oblož 15.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Slatina Chrášťovice 15.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Habartov 16.11. MO ČRS Chrudim PAK
Březinský 18.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Čichtický 18.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hoskovský velký 18.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Podsilniční 18.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Řežabinka 18.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Svojšovský 18.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Šamonský horní 18.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Tringlovský malý 18.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vočert 18.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Vondrovský 18.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bošilecký 18.-20.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Vlhlavský 18.-20.11. Sedlec Rybářství Hluboká JHC
Dražský Pacelice 19.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Starý Putim 19.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Radomilický 19.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Podveský 19.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Svojetín horní 19.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Vítenečský 19.11. Rybářství Lnáře JHC
Kočkov 20.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Kuchyňka, Světský 20.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novovrážský 20.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Telčovský 20.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Kačírek 21.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Naděje 21.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novokestřanský 21.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Podskalský 21.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Ražický 21.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Újezdský 21.11. Kasejovice Rybářství Lnáře JHC
Nerestecký 21.-22.11. Čimelice Orlík n. Vltavou JHC
Mokrý 22.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Představecký 22.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novec 22.11. Nalžovy Klatovské rybářství PLK
Nový p. Libějovicemi 22.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Raputovský 22.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Vosek 22.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Záhorský 22.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Velký rybník 23.11. Davidův mlýn MSK
Výskyt 23.11. Hradec Králové Městské lesy Hr. Králové KHK
Dlouhý u Nov. Dvorů 25.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pilský 25.11. Stř. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Tomašovský 25.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Starý u Nové Vsi 25.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hlavatecký 26.11. Stř. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hluboký u Kestřan 26.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hůrka 26.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Stašov 26.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Zahajský velký 26.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Sobík 26.-27.11. Zahrádka Orlík n. Vltavou JHC
Podvesný u Kestřan 28.11. Stř. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Medlešice 30.11. Medlešice MO ČRS Chrudim PAK

 

Zdroj: Rybářská sdružení, obce, Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

 

11.11.2019 10.29, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Statistiky a kauzy, Hlavní zprávy

Aktuality

Lesní video

více >

Fotoblog

více >

SVĚT MEDÚZSVĚT MEDÚZ
Autor: Nina Havlová

Videoblog

více >

Kalendář Akcí

<< Prosinec 2019 >>
PÚSČPSN
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5