22. 9. 2020

17.9.2018 9.19, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě

Podzimní výlovy rybníků 2018: Kdy a kam se podívat (aktualizováno 2.11.2018)

Stejně jako v předchozích letech zpracoval portál Naše voda pro zájemce přehled letošních podzimních výlovů rybníků. Přehled je průběžně aktualizován tak, jak získáváme informace o termínech, které i díky letošnímu počasí nejsou zatím ještě vždy známé.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů zároveň upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem, a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.

 

RYBNÍKDATUMMÍSTOZDROJKRAJ
Kazilka22.9.ČistáČRS Čistá u RakovníkaSTC
Květnov22.9.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Letadlo22.9.HraniceČRS MO AšKVK
Zmola22.9.KunoviceMRS PS KunoviceZLK
Vrbenský Zadní25.9.Lesy a rybníky ČBJHC
Popovice prostřední28.9.MRS PS KunoviceZLK
Zátavaček28.9.ČRS MO PísekJHC
Brigádníček29.9.ČRS MO PísekJHC
Dlouhý29.9.ČRS MO PísekJHC
Dlouhý rybník29.9.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Kos29.9.ČRS MO PísekJHC
Petrovice Euklidova29.9.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Pramenný29.9.ČRS MO AšKVK
Závlaha 129.9.ČistáČRS Čistá u RakovníkaSTC
Trubka30.9.PísekČRS MO PísekJHC
Vernéřov30.9.ČRS MO AšKVK
Častorálek1.10.Blatenská rybaJHC
Hanzlíček1.10.PutimBlatenská rybaJHC
Chmelnička1.10.Blatenská rybaJHC
Nováček1.10.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Počápelský1.10.PočáplyBlatenská rybaJHC
Sirotčí h. a d.1.10.DobevBlatenská rybaJHC
Vrbenský Přední1.10.Lesy a rybníky ČBJHC
Dolnomlýnský2.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Jezera malá2.10.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Můstek2.10.DoubraviceBlatenská rybaJHC
RN Interlov2.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Řiťovíz zadní2.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Temenec2.10.Újezd u SkaličanBlatenská rybaJHC
Albrechtický3.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Dlouhý3.10.Nové DvoryBlatenská rybaJHC
Houženský3.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky ČBJHC
Jordán3.10.TisovRybářství LnářeJHC
Macháček3.10.DobevBlatenská rybaJHC
Malorojický3.10.RadomyšlBlatenská rybaJHC
Podzámecký3.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Zlatohlávek3.10.Rybářství LnářeJHC
Čekal4.10.ZliviceBlatenská rybaJHC
DražskýSmolivecRybářství LnářeJHC
Lacinský4.10.LacináBlatenská rybaJHC
Mačkovský malý4.10.MačkovBlatenská rybaJHC
Makov4.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Paštický4.10.Drahenic. MálkovBlatenská rybaJHC
Společnice4.10.Vráž u PískuBlatenská rybaJHC
Škrabáček4.10.Rybářství LnářeJHC
Dubovec5.10.Rybářství LnářeJHC
Jahelník5.10.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Panenský5.10.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Simínský5.10.Blatenská rybaJHC
Velkoholský5.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Míkovice6.10.MRS PS KunoviceZLK
Novodvorský6.10.Rožm. p. TřemšínemČRS MO RožmitálSTC
RN Košíkovský spod.6.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
RN R1 Stodůlky6.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
Světelák6.10.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Štětináč6.10.ČRS MO PísekJHC
Troubecký, Zborovský6.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Vratěnínský6.10.Vratěnín, JemniceMěsto JemniceJHM
Vrzalák6.10.Český RudolecRybníkářství DačiceJHM
Výrov6.10.ČRS MO Rybáři StříbroPLK
Bašta7.10.PísekČRS MO PísekJHC
Jezera7.10.ČRS MO PísekJHC
Brychovský8.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hrádek8.10.Rybářství LnářeJHC
Mlýnský8.10.TisovRybářství LnářeJHC
Nad Lukama8.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Starobor8.-9.10.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Černiš9.10.České VrbnéLesy a rybníky ČBJHC
Mlýnský u Strpí9.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Polifkův rybník9.10.Praha 9Lesy hl. m. PrahyPHA
Potočný malý9.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
RN R4 Milíčov9.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
Řiťovíz přední9.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Staňkovský9.10.StaňkovRybářství LnářeJHC
Agregát10.10.SRŠKŠH České BudějoviceJHC
Haltýř10.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Hluboký u Kestřan10.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Konšelovský10.10.St. SmolivecRybářství LnářeJHC
Kovanický10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mlačina10.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Markovec velký10.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Motolský R210.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Motolský R310.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Nadýmač velký10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Dobeve10.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Rovenský10.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Čejkovický11.10.ČejkoviceLesy a rybníky ČBJHC
Hluboký11.10.Rybářství LnářeJHC
Jedelský11.10.VacíkovBlatenská rybaJHC
Podroužek11.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Skaličný11.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Vacíkovský11.10.JamkyRybářství LnářeJHC
Nahošín12.10.DoubraviceBlatenská rybaJHC
Novokestřanský11.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Dalovák12.10.Čejkovy – DaloviceKlatovské rybářstvíPLK
Nad Olší12.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Návesný u Sudoměře12.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Podtochovický12.10.TochoviceBlatenská rybaJHC
Pňovice12.10.PňoviceRybáři RožmitálSTC
Strýčkovy12.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Škornička12.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zámlyňský12.10.ZámlyníRybářství LnářeJHC
Hrubý12.-14.10.Šumvald u UničovaChov a prodej drůbežeOLK
Rožmberk12.-14.10.Stará HlínaRybářství TřeboňJHC
Beránkovec13.10.ČRS MO PísekJHC
Hradský D. – H.13.10.Rybáři LedeniceJHC
Kačerovec13.10.Rybáři LedeniceJHC
Klášterský nový13.10.ČRS MO PísekJHC
ONV III a IV13.10.MRS PS KunoviceZLK
Placiny Horní13.10.Praha 21Lesy hl. m. PrahyPHA
Podkostelní13.10.PutimBlat. Ryba a TJ Sokol PutimJHC
Pod školou, Rohlík13.10.ČRS MO AšKVK
RN Hornoměcholupská13.10.Praha 15Lesy hl. m. PrahyPHA
RN Košíkovský horní13.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Slavíček13.10.Rybáři LedeniceJHC
Slížanský13.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Velký Kotelský13.10.Rožmitál p. Třemš.Rybáři RožmitálSTC
Vrbí13.10.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Kašiňák14.10.ČRS MO PísekJHC
Tesla14.10.ČRS MO AšKVK
Tichávek14.10.ČRS MO PísekJHC
Březinka15.10.SedliceBlatenská rybaJHC
Dobrá Voda15.10.Rybářství LnářeJHC
Hvozdec15.10.Rybářství LnářeJHC
Jezero u Radomilic15.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kočí15.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Podvesný u Droužetic15.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Skopec15.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Střelský15.10.StřelaBlatenská rybaJHC
Svojšovský15.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Topič zadní15.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Trávnický15.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Apollo15.-17.10.Lednicko-valt. areálRybářství HodonínJHM
Tisý velký15.-19.10.Lomnice n. L.Rybářství TřeboňJHC
Agregát16.10.SRŠKŠH České BudějoviceJHC
Domin16.10.České VrbnéLesy a rybníky ČBJHC
Háje Velké16.10.PředmířRybářství LnářeJHC
Chřešťovický v.16.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Jezero u Radomilic16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kačírek16.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Korytský16.10.Albrechtice n. Vlt.Blatenská rybaJHC
Kotulinský16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový n. Alejí16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pilant dolní16.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
RN Ořech16.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
RN Nebušice16.10.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
RN R3 Stodůlky16.10.Praha 13Lesy hl. m. PrahyPHA
RN Šance16.10.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Tvrzský u Dvorců16.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Záleský16.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Žehuňský16.-19.10.ŽehuňRybářství Clumec n. CidlinouKHK
Bahenský dolní17.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hajanský17.10.ŘečiceBlatenská rybaJHC
Hluboký u Čichtic17.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Jezera v.17.10.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Mlýnský horní17.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Motolský R117.10.Praha 5Lesy hl. m. PrahyPHA
Agregát18.10.SRŠKŠH České BudějoviceJHC
Branišovský Velký18.10.BranišovLesy a rybníky ČBJHC
Hlaváček18.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Kohoutovský18.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Kozor18.10.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Maršovec18.10.DobevBlatenská rybaJHC
Mešník18.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Myslivna18.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pikhart velký18.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Počernický18.10.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Předmířský18.10.BřezíRybářství LnářeJHC
Sedlišťský18.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Spurný18.10.Blatenská rybaJHC
Regent18.-19.10.Chodová PlanáRybářství Mariánské LázněKVK
Cunát19.10.ChrašticeBlatenská rybaJHC
Jevanský19.10.JevanyŠLP v Kostelci n. Č. lesySTC
Jordán19.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Lužický19.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Neštěstí19.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novokoželský19.10.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Řežabina19.10.BratroniceBlatenská rybaJHC
Boubelíkovec20.10.PutimČRS MO PísekJHC
Bílý Kůň20.10.Rybáři LužePAK
Cihelňák200.10.Rybáři RožmitálSTC
Dlouhý rybník20.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Hájecká 220.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Hrneček20.10.Rybáři RožmitálSTC
Horní Martínkův ryb.20.10.Rybářství Martínkův mlýnVYS
Křemačovský20.10.ČRS MO MohelniceOLK
Lančus dolní, horní20.10.ČRS MO AšKVK
Nadýmač20.10.StudénkaRybářství DenasMSK
ONV I20.10.MRS PS KunoviceZLK
Parčáček20.10.Rybáři LedeniceJHC
Parčák20.10.Rybáři LedeniceJHC
RN Chvalka20.10.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Sedlejov20.10.SedlejovObec SedlejovVYS
Strýčkovy20.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Šváňů/Mikolášův20.10.Rybáři LedeniceJHC
Sytno20.10.SytnoČRS MO Rybáři StříbroPLK
Blatnička – přehrada20.-21.10.BlatničkaRybářství MinaříkJHM
Hradecký20.-21.10.TovačovRybářství TovačovOLK
Olšovec20.-21.10.JedovniceMěstys JedovniceJHM
Dehtář20.-24.10.DehtářeRybářství HlubokáJHC
Olše21.10.ČRS MO AšKVK
Pánovec21.10.ČRS MO PísekJHC
Březský mlýnský22.10.Blatenská rybaJHC
Jehnědský22.10.JehnědskoBlatenská rybaJHC
Kněžské22.10.Rybářství LnářeJHC
Koza22.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kratochvilský22.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Luskovec dolní22.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Podhůrečný22.10.Blatenská rybaJHC
Struhovský22.10.Blatenská rybaJHC
Rahovec Dolní22.10.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Ryšávek22.10.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Bažina23.10.Lesy a rybníky ČBJHC
Hliněný23.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Hradecký23.10.Blatenská rybaJHC
Kařez dolní23.20.KařezColorredo-MansfeldPLK
Kutáků23.10.Blatenská rybaJHC
Podolský23.10.PodolíBlatenská rybaJHC
Široký23.10.OselceKlatovské rybářstvíPLK
Vávrovský Velký23.10.České BudějoviceLesy a rybníky ČBJHC
Malovický horní23.-24.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Byňovský24.10.ByňovRybářství Nové HradyJHC
Kvítek24.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Lužanský24.10.LužanyKlatovské rybářstvíPLK
Pilský24.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Velký Bělčický24.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Zděný24.10.LažanyBlatenská rybaJHC
Hnačov25.10.HnačovKlatovské rybářstvíPLK
Námětek25.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Nový Chřešťovice25.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Pařezník25.10.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Soukup25.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Starý Chřešťovice25.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Svojetín dolní25.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Šeberák25.10.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Vráto25.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Labuť25.-27.10.MyšticeBlatenská rybaJHC
Bahenský horní26.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Luskovec horní26.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Sokolov malý26.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Sokolov prostřední26.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Šítov26.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Velký Kocelovický26.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Proudnice26.-27.10.Hradišťko IIRybářství ChlumecKHK
Munický26.-28.10.Hluboká n. VltavouRybářství HlubokáJHC
Vrkoč26.-28.10.Nová Ves u PohořelicRybníkářství PohořeliceJHM
Adamec27.10.ČRS MO PísekJHC
Beran27.10.ČRS MO PísekJHC
Betlém27.10.TepláRybářství Mariánské LázněKVK
Datlík27.10.RoudničkaMěstské lesy Hr. KrálovéKHK
Hnačovský27.10.HnačovKlatovské rybářstvíPLK
Horní a Dolní Morávka27.10.KroměřížMRS KroměřížZLK
Munický rybník27.10.Hluboká n. VltavouRybářství HlubokáJHC
Olšina27.10.Horní PlanáVojenské lesy a statky ČRJHC
Pastvisko27.10.Rybářství LužePAK
Sázavan27.10.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Štěpnický27.10.TelčRybářství NechvátalVYS
Třebsko27.10.TřebskoRybáři RožmitálSTC
Choryně Velká27.-28.10.Hustopeče n. BečvouRybářství HaškaOLK
Vavřinecký27.-28.10.Vavřinec u Uhl.JanovicRybářství ChlumecKHK
Amerika28.-29.10.U Fr. lázníRybářství Mariánské LázněKVK
Bohdanečský rybník28.10.Lázně BohdanečRybniční hospodářstvíPAK
Březovka 228.10.ČRS MO AšKVK
Kinkorovec28.10.ČRS MO PísekJHC
Vinořský biol.28.10.Praha 19Lesy hl. m. PrahyPHA
Černívský29.10.Rybářství LnářeJHC
Městský29.10.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Proudnice29.10.Hradišťko II, okr. KolínRybářství Clumec n. CidlinouSTC
Společný29.10.PředoticeBlatenská rybaJHC
Šipounský29.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Tomašovský29.10.SepekovBlatenská rybaJHC
Tripsovský29.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Schwarzenberg29.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Vilímkovský29.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Žabinec29.10.DubnéLesy a rybníky ČBJHC
Lásenice velká29.-30.10.LáseniceRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Prostřední29.-31.10.Lednicko-valt. areálRybářství HodonínJHM
Jaroslavický dolní29.10.-2.11.JaroslaviceRybníkářství PohořeliceJHM
Záblatský29.-2.11.ZáblatíRybářství TřeboňJHC
Hájek30.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Honzíkovský30.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Horčápský30.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Kančík30.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Kovčínský30.10.KovčínKlatovské rybářstvíPLK
Milíčovský30.10.Praha 11Lesy hl. m. PrahyPHA
Nebušický30.10.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Ovčínský30.10.SedliceBlatenská rybaJHC
Riedlovský velký30.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Rýdlovka Velká30.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Blatec30.-31.10.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Markovec u Žižky30.-31.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Metelský30.-31.10.PředmířRybářství LnářeJHC
Bašta u Čichtic31.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Šindlovský31.10.Lesy a rybníky ČBJHC
Milava31.10.-2.11.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Brloh1.11.ChobotBlatenská rybaJHC
Liščí1.11.ČečkoviceKlatovské rybářstvíPLK
Měleč1.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Podvinice Malá1.11.VodňanyMH VodňanyJHC
RN Č. Most Aloisov1.11.Praha 14Lesy hl. m. PrahyPHA
Starohuťský1.11.Stará Huť, PříbramColorredo-MansfeldSTC
Strpský1.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bartoš Malý2.11.Lesy a rybníky ČBJHC
Buchhammer2.11.BlatnáBlatenská rybaJHC
Čejka2.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Divák2.11.MetlyRybářství LnářeJHC
Hoděmyšl malá2.11.Hoděmyšl maláBlatenská rybaJHC
Netínský2.11.Netín732 186 644VYS
Novodvorský III2.11.SvébořiceVojenské lesy a statky ČRLBK
Rouda2.11.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Zukáček2.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Nezmar2.-4.11.Dolní BenešovRybářství HodonínJHM
Bartošovický dolní3.11.StudénkaRybářství DenasMSK
Brdo3.11.Rybářství LužePAK
Březovka 13.11.ČRS MO AšKVK
Budkovský3.11.KŠH České BudějoviceJHC
Podhradský3.11.PlumlovPovodí MoravyOLK
RN Libušská3.11.Praha 4Lesy hl. m. PrahyPHA
Svojsík3.11.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Xaverovský I.3.11.Praha 20Lesy hl. m. PrahyPHA
Vyžlovský3.11.VyžlovkaŠLP v Kostelci n. Č. lesySTC
Zrcadlo3.-4.11.Mlýnec u KopidlnaRybářství ChlumecKHK
Rybníček4.11.Rybářství LužePAK
Barachovec5.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Branišovský Malý5.11.BranišovLesy a rybníky ČBJHC
Mladohaklovský5.11.České BudějoviceLesy a rybníky ČBJHC
Ovčácký5.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Pazderna5.11.DobevBlatenská rybaJHC
Prostřední Putim5.11.PutimBlatenská rybaJHC
Stařeček5.11.HomoleLesy a rybníky ČBJHC
Zlatohlav Velký5.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Kardaš velký5.-7.11.Kardašova ŘečiceRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Volešek5.-8.11.PištínRybářství HlubokáJHC
Březina6.11.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Čalovna6.11.Malé NepodřiceBlatenská rybaJHC
Čimický6.11.Praha 8Lesy hl. m. PrahyPHA
Dražský6.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Honýz6.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Horní Padrťský6.-7.11.StrašiceVojenské lesy a statkyPLK
Selibovský6.-7.11.SelibovKŠH České BudějoviceJHC
Petrův rybníkodloženKrnovPovodí OdryMSK
Černoháj7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Chmelař7.11.ÚštěkRybářství DoksyLBK
Kocanda7.11.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Melín7.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Nezamyslický7.11.NezamysliceKlatovské rybářstvíPLK
Pančál7.11.RadobytceBlatenská rybaJHC
Olešnický Velký7.11.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Hroch velký7.-8.11.RadouňkaRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Hubenov8.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Málkovský velký8.11.Drahenický MálkovBlatenská rybaJHC
Mezholezský8.11.MezholezyKlatovské rybářstvíPLK
Pláňava8.11.RojiceBlatenská rybaJHC
Rožboudovský8.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dřemliny8.-10.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Bezruč9.-11.11.JistebníkChov ryb JistebníkMSK
Borský9.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Bukovec9.11.BělčiceRybářství LnářeJHC
Mlynářovský9.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Orhanec9.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pivovarský prostř.9.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Ploužnický9.11.PloužniceVojenské lesy a statky ČRLBK
Silnický9.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Sokolov velký9.11.KřešiceBlatenská rybaJHC
Starý u Nové Vsi9.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Topělecký9.11.TopělecBlatenská rybaJHC
Vincentium9.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Zahajský velký9.11.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Čermenský10.11.Dolní ČermnáPlundrovo rybářstvíPAK
Závist12.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Homolský (kapr trž.)12.11.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Koželuh12.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Křenkovský12.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Malívský12.11.BořiceBlatenská rybaJHC
Mnichovský, 2. str.12.11.MnichovBlatenská rybaJHC
Nesejt12.11.ČížováBlatenská rybaJHC
Nový Pozdyňský12.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Řepický horní12.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Tringlovský malý12.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vítenečský12.11.Rybářství LnářeJHC
Vondrovský12.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Kardaš12.-13.11.Kardašova ŘečiceRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Tuří12.-13.11.BohuslaviceJan Kolowrat KrakowskýKHK
Cehnický velký13.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Cekovský13.11.Cekov, RokycanyColorredo-MansfeldPLK
Hajnice13.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Nový p. Libějovicemi13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Mlýnský13.11.HostišoviceBlatenská rybaJHC
Oblož13.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Slatina13.11.ChrášťoviceBlatenská rybaJHC
Stříbrný13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hlohovecký13.-16.11.Lednicko-valt. areálRybářství HodonínJHM
Holubovský14.11.PočaplyBlatenská rybaJHC
Javorský14.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Kostelní14.11.Mladý SmolinecRybářství LnářeJHC
Nadvesní14.11.ÚdražBlatenská rybaJHC
Podsilniční14.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Šamonický dolní14.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Vepřský velký14.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vítkovský velký14.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Jivjanský15.11.JivjanyKlatovské rybářstvíPLK
Mlýnský15.11.DraheniceBlatenská rybaJHC
Mnichovský15.11.MnichovBlatenská rybaJHC
Podveský15.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Škrabák15.11.ZávišínRybářství LnářeJHC
Hrbovský velký15.-16.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Krčín15.-16.11.MazelovRybářství TřeboňJHC
Borek16.11.ŘíštěRybářství LnářeJHC
Dražský16.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Hvězdov III16.11.PloužniceVojenské lesy a statky ČRLBK
Kajetánka16.11.Praha 6Lesy hl. m. PrahyPHA
Hodějovský16.11.PředoticeBlatenská rybaJHC
Homolský (násada)16.11.TřebínLesy a rybníky ČBJHC
Lazy16.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Podleský16.11.DraheniceBlatenská rybaJHC
Podvesný u Kestřan16.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Kuchyňka16.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Výskyt17.11.Hradec KrálovéMěstské lesy Hr. KrálovéKHK
Křepín19.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Ohradský19.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Řešato19.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Stará Putim19.11.PutimBlatenská rybaJHC
Telčovský19.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Jarohněvický19.-22.11.DubňanyRybářství HodonínJHM
Svět19.-22.11.TřeboňRybářství TřeboňJHC
Mokrý20.11.SedliceBlatenská rybaJHC
Naděje20.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Stašov20.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Újezdský20.11.Újezd u KasejovicRybářství LnářeJHC
Vítkovský malý20.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Žofín20.11.Blatenská rybaJHC
Podskalský21.11.BlatnáBlatenská rybaJHC
Ražický21.11.RažiceBlatenská rybaJHC
Svinětický zadní21.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hlavatecký22.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Novovrážský22.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Raputovský22.11.HvožďanaBlatenská rybaJHC
Březský velký23.11.BřezíBlatenská rybaJHC
Čichtický23.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Dražský23.11.PaceliceBlatenská rybaJHC
Děvínský23.11.Hamr na JezeřeVojenské lesy a statky ČRLBK
Představecký23.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Broumar24.-25.11.OpočnoJan Kolowrat KrakowskýKHK
Hliběnský27.11.UzeničkyBlatenská rybaJHC
Podhůrecký27.11.PodruhlíBlatenská rybaJHC
Haranták28.11.Blatenská rybaJHC
Mošnička28.11.TěchařoviceBlatenská rybaJHC

Zdroj: Naše voda, rybářství, obce, spolky, foto: Nina Havlová

 

 

17.9.2018 9.19, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Prevence povodní, voda v krajině, Podnikání s vodou a zákony, Statistiky a kauzy, Hlavní zprávy

Aktuality

Ze světa

VIDEOROZHOVOR

více >

Fotoblog

více >

SYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍSYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍ
Foto: Vojta Herout

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Září 2020>>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4