15. 10. 2018

17.9.2018 9.19, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě

Podzimní výlovy rybníků 2018: Kdy a kam se podívat (aktualizováno 12.10.2018)

Stejně jako v předchozích letech zpracoval portál Naše voda pro zájemce přehled letošních podzimních výlovů rybníků. Přehled je průběžně aktualizován tak, jak získáváme informace o termínech, které i díky letošnímu počasí nejsou zatím ještě vždy známé.

Zájemce o návštěvu podzimních výlovů zároveň upozorňujeme, že zdaleka ne všechny výlovy jsou spojené s možností nákupu čerstvých ryb, případně programem, a tedy i s plánovanou účastí veřejnosti. V seznamu výlovů jsou proto také prolinky na jednotlivé organizátory výlovů, na nichž si můžete ověřit jak definitivní termín, tak případný doprovodný program.

 

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
Kazilka 22.9. Čistá ČRS Čistá u Rakovníka STC
Květnov 22.9. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Letadlo 22.9. Hranice ČRS MO Aš KVK
Zmola 22.9. Kunovice MRS PS Kunovice ZLK
Vrbenský Zadní 25.9. Lesy a rybníky ČB JHC
Popovice prostřední 28.9. MRS PS Kunovice ZLK
Zátavaček 28.9. ČRS MO Písek JHC
Brigádníček 29.9. ČRS MO Písek JHC
Dlouhý 29.9. ČRS MO Písek JHC
Dlouhý rybník 29.9. Podzámecká zahrada MRS Kroměříž ZLK
Kos 29.9. ČRS MO Písek JHC
Petrovice Euklidova 29.9. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Pramenný 29.9. ČRS MO Aš KVK
Závlaha 1 29.9. Čistá ČRS Čistá u Rakovníka STC
Trubka 30.9. Písek ČRS MO Písek JHC
Vernéřov 30.9. ČRS MO Aš KVK
Častorálek 1.10. Blatenská ryba JHC
Hanzlíček 1.10. Putim Blatenská ryba JHC
Chmelnička 1.10. Blatenská ryba JHC
Nováček 1.10. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Počápelský 1.10. Počáply Blatenská ryba JHC
Sirotčí h. a d. 1.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Vrbenský Přední 1.10. Lesy a rybníky ČB JHC
Dolnomlýnský 2.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Jezera malá 2.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Můstek 2.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
RN Interlov 2.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Řiťovíz zadní 2.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Temenec 2.10. Újezd u Skaličan Blatenská ryba JHC
Albrechtický 3.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Dlouhý 3.10. Nové Dvory Blatenská ryba JHC
Houženský 3.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB JHC
Jordán 3.10. Tisov Rybářství Lnáře JHC
Macháček 3.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Malorojický 3.10. Radomyšl Blatenská ryba JHC
Podzámecký 3.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Zlatohlávek 3.10. Rybářství Lnáře JHC
Čekal 4.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Dražský Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Lacinský 4.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 4.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Makov 4.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Paštický 4.10. Drahenic. Málkov Blatenská ryba JHC
Společnice 4.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Škrabáček 4.10. Rybářství Lnáře JHC
Dubovec 5.10. Rybářství Lnáře JHC
Jahelník 5.10. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Panenský 5.10. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Simínský 5.10. Blatenská ryba JHC
Velkoholský 5.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Míkovice 6.10. MRS PS Kunovice ZLK
Novodvorský 6.10. Rožm. p. Třemšínem ČRS MO Rožmitál STC
RN Košíkovský spod. 6.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN R1 Stodůlky 6.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
Světelák 6.10. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Štětináč 6.10. ČRS MO Písek JHC
Troubecký, Zborovský 6.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Vratěnínský 6.10. Vratěnín, Jemnice Město Jemnice JHM
Vrzalák 6.10. Český Rudolec Rybníkářství Dačice JHM
Výrov 6.10. ČRS MO Rybáři Stříbro PLK
Bašta 7.10. Písek ČRS MO Písek JHC
Jezera 7.10. ČRS MO Písek JHC
Brychovský 8.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hrádek 8.10. Rybářství Lnáře JHC
Mlýnský 8.10. Tisov Rybářství Lnáře JHC
Nad Lukama 8.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Starobor 8.-9.10. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Černiš 9.10. České Vrbné Lesy a rybníky ČB JHC
Mlýnský u Strpí 9.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Polifkův rybník 9.10. Praha 9 Lesy hl. m. Prahy PHA
Potočný malý 9.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
RN R4 Milíčov 9.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
Řiťovíz přední 9.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Staňkovský 9.10. Staňkov Rybářství Lnáře JHC
Agregát 10.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Haltýř 10.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Hluboký u Kestřan 10.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Konšelovský 10.10. St. Smolivec Rybářství Lnáře JHC
Kovanický 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlačina 10.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Markovec velký 10.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Motolský R2 10.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Motolský R3 10.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Nadýmač velký 10.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový u Dobeve 10.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Rovenský 10.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Čejkovický 11.10. Čejkovice Lesy a rybníky ČB JHC
Hluboký 11.10. Rybářství Lnáře JHC
Jedelský 11.10. Vacíkov Blatenská ryba JHC
Podroužek 11.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Skaličný 11.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Vacíkovský 11.10. Jamky Rybářství Lnáře JHC
Nahošín 12.10. Doubravice Blatenská ryba JHC
Novokestřanský 11.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Dalovák 12.10. Čejkovy – Dalovice Klatovské rybářství PLK
Nad Olší 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Návesný u Sudoměře 12.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Podtochovický 12.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Pňovice 12.10. Pňovice Rybáři Rožmitál STC
Strýčkovy 12.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Škornička 12.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Zámlyňský 12.10. Zámlyní Rybářství Lnáře JHC
Hrubý 12.-14.10. Šumvald u Uničova Chov a prodej drůbeže OLK
Rožmberk 12.-14.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Beránkovec 13.10. ČRS MO Písek JHC
Hradský D. – H. 13.10. Rybáři Ledenice JHC
Kačerovec 13.10. Rybáři Ledenice JHC
Klášterský nový 13.10. ČRS MO Písek JHC
ONV III a IV 13.10. MRS PS Kunovice ZLK
Placiny Horní 13.10. Praha 21 Lesy hl. m. Prahy PHA
Podkostelní 13.10. Putim Blat. Ryba a TJ Sokol Putim JHC
Pod školou, Rohlík 13.10. ČRS MO Aš KVK
RN Hornoměcholupská 13.10. Praha 15 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN Košíkovský horní 13.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Slavíček 13.10. Rybáři Ledenice JHC
Slížanský 13.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Velký Kotelský 13.10. Rožmitál p. Třemš. Rybáři Rožmitál STC
Vrbí 13.10. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Kašiňák 14.10. ČRS MO Písek JHC
Tesla 14.10. ČRS MO Aš KVK
Tichávek 14.10. ČRS MO Písek JHC
Březinka 15.10. Sedlice Blatenská ryba JHC
Dobrá Voda 15.10. Rybářství Lnáře JHC
Hvozdec 15.10. Rybářství Lnáře JHC
Jezero u Radomilic 15.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kočí 15.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Podvesný u Droužetic 15.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Skopec 15.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Střelský 15.10. Střela Blatenská ryba JHC
Svojšovský 15.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Topič zadní 15.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Trávnický 15.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Apollo 15.-17.10. Lednicko-valt. areál Rybářství Hodonín JHM
Tisý velký 15.-19.10. Lomnice n. L. Rybářství Třeboň JHC
Agregát 16.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Domin 16.10. České Vrbné Lesy a rybníky ČB JHC
Háje Velké 16.10. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Chřešťovický v. 16.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Jezero u Radomilic 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kačírek 16.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Korytský 16.10. Albrechtice n. Vlt. Blatenská ryba JHC
Kotulinský 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Nový n. Alejí 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pilant dolní 16.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
RN Ořech 16.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN Nebušice 16.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN R3 Stodůlky 16.10. Praha 13 Lesy hl. m. Prahy PHA
RN Šance 16.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Tvrzský u Dvorců 16.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Záleský 16.10. Hornosín Rybářství Lnáře JHC
Žehuňský 16.-19.10. Žehuň Rybářství Clumec n. Cidlinou KHK
Bahenský dolní 17.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Hajanský 17.10. Řečice Blatenská ryba JHC
Hluboký u Čichtic 17.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Jezera v. 17.10. Klínovice Blatenská ryba JHC
Mlýnský horní 17.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Motolský R1 17.10. Praha 5 Lesy hl. m. Prahy PHA
Agregát 18.10. SRŠ KŠH České Budějovice JHC
Branišovský Velký 18.10. Branišov Lesy a rybníky ČB JHC
Hlaváček 18.10. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Kohoutovský 18.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Kozor 18.10. Újezdec Rybářství Lnáře JHC
Maršovec 18.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Mešník 18.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Myslivna 18.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pikhart velký 18.10. Údraž Blatenská ryba JHC
Počernický 18.10. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Předmířský 18.10. Březí Rybářství Lnáře JHC
Sedlišťský 18.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Spurný 18.10. Blatenská ryba JHC
Regent 18.-19.10. Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Cunát 19.10. Chraštice Blatenská ryba JHC
Jordán 19.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Lužický 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Neštěstí 19.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novokoželský 19.10. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Řežabina 19.10. Bratronice Blatenská ryba JHC
Boubelíkovec 20.10. Putim ČRS MO Písek JHC
Bílý Kůň 20.10. Rybáři Luže PAK
Cihelňák 200.10. Rybáři Rožmitál STC
Dlouhý rybník 20.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Hájecká 2 20.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Hrneček 20.10. Rybáři Rožmitál STC
Horní Martínkův ryb. 20.10. Rybářství Martínkův mlýn VYS
Křemačovský 20.10. ČRS MO Mohelnice OLK
Lančus dolní, horní 20.10. ČRS MO Aš KVK
Nadýmač 20.10. Studénka Rybářství Denas MSK
ONV I 20.10. MRS PS Kunovice ZLK
Parčáček 20.10. Rybáři Ledenice JHC
Parčák 20.10. Rybáři Ledenice JHC
RN Chvalka 20.10. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Sedlejov 20.10. Sedlejov Obec Sedlejov VYS
Strýčkovy 20.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Šváňů/Mikolášův 20.10. Rybáři Ledenice JHC
Sytno 20.10. Sytno ČRS MO Rybáři Stříbro PLK
Blatnička – přehrada 20.-21.10. Blatnička Rybářství Minařík JHM
Hradecký 20.-21.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Olšovec 20.-21.10. Jedovnice Městys Jedovnice JHM
Dehtář 20.-24.10. Dehtáře Rybářství Hluboká JHC
Olše 21.10. ČRS MO Aš KVK
Pánovec 21.10. ČRS MO Písek JHC
Březský mlýnský 22.10. Blatenská ryba JHC
Jehnědský 22.10. Jehnědsko Blatenská ryba JHC
Kněžské 22.10. Rybářství Lnáře JHC
Koza 22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Kratochvilský 22.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Luskovec dolní 22.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Podhůrečný 22.10. Blatenská ryba JHC
Struhovský 22.10. Blatenská ryba JHC
Rahovec Dolní 22.10. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Ryšávek 22.10. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Bažina 23.10. Lesy a rybníky ČB JHC
Hliněný 23.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Hradecký 23.10. Blatenská ryba JHC
Kařez dolní 23.20. Kařez Colorredo-Mansfeld PLK
Kutáků 23.10. Blatenská ryba JHC
Podolský 23.10. Podolí Blatenská ryba JHC
Široký 23.10. Oselce Klatovské rybářství PLK
Vávrovský Velký 23.10. České Budějovice Lesy a rybníky ČB JHC
Malovický horní 23.-24.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Byňovský 24.10. Byňov Rybářství Nové Hrady JHC
Kvítek 24.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Lužanský 24.10. Lužany Klatovské rybářství PLK
Pilský 24.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Velký Bělčický 24.10. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Zděný 24.10. Lažany Blatenská ryba JHC
Hnačov 25.10. Hnačov Klatovské rybářství PLK
Námětek 25.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Nový Chřešťovice 25.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Pařezník 25.10. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Soukup 25.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Starý Chřešťovice 25.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Svojetín dolní 25.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Šeberák 25.10. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Vráto 25.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Labuť 25.-27.10. Myštice Blatenská ryba JHC
Bahenský horní 26.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Luskovec horní 26.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Sokolov malý 26.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 26.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Šítov 26.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Velký Kocelovický 26.10. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Proudnice 26.-27.10. Hradišťko II Rybářství Chlumec KHK
Munický 26.-28.10. Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Vrkoč 26.-28.10. Nová Ves u Pohořelic Rybníkářství Pohořelice JHM
Adamec 27.10. ČRS MO Písek JHC
Beran 27.10. ČRS MO Písek JHC
Betlém 27.10. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Datlík 27.10. Roudnička Městské lesy Hr. Králové KHK
Hnačovský 27.10. Hnačov Klatovské rybářství PLK
Horní a Dolní Morávka 27.10. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Munický rybník 27.10. Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Olšina 27.10. Horní Planá Vojenské lesy a statky ČR JHC
Pastvisko 27.10. Rybářství Luže PAK
Sázavan 27.10. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Štěpnický 27.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Třebsko 27.10. Třebsko Rybáři Rožmitál STC
Choryně Velká 27.-28.10. Hustopeče n. Bečvou Rybářství Haška OLK
Vavřinecký 27.-28.10. Vavřinec u Uhl.Janovic Rybářství Chlumec KHK
Amerika 28.-29.10. U Fr. lázní Rybářství Mariánské Lázně KVK
Bohdanečský rybník 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Březovka 2 28.10. ČRS MO Aš KVK
Kinkorovec 28.10. ČRS MO Písek JHC
Vinořský biol. 28.10. Praha 19 Lesy hl. m. Prahy PHA
Černívský 29.10. Rybářství Lnáře JHC
Městský 29.10. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Proudnice 29.10. Hradišťko II, okr. Kolín Rybářství Clumec n. Cidlinou STC
Společný 29.10. Předotice Blatenská ryba JHC
Šipounský 29.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Tomašovský 29.10. Sepekov Blatenská ryba JHC
Tripsovský 29.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Schwarzenberg 29.10. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Vilímkovský 29.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Žabinec 29.10. Dubné Lesy a rybníky ČB JHC
Lásenice velká 29.-31.10. Lásenice Rybářství Kardašova Řečice JHC
Prostřední 29.-31.10. Lednicko-valt. areál Rybářství Hodonín JHM
Jaroslavický dolní 29.10.-2.11. Jaroslavice Rybníkářství Pohořelice JHM
Záblatský 29.-2.11. Záblatí Rybářství Třeboň JHC
Hájek 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Honzíkovský 30.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Horčápský 30.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Kančík 30.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Kovčínský 30.10. Kovčín Klatovské rybářství PLK
Milíčovský 30.10. Praha 11 Lesy hl. m. Prahy PHA
Nebušický 30.10. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Ovčínský 30.10. Sedlice Blatenská ryba JHC
Riedlovský velký 30.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Rýdlovka Velká 30.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Blatec 30.-31.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Markovec u Žižky 30.-31.10. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Metelský 30.-31.10. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Bašta u Čichtic 31.10. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Šindlovský 31.10. Lesy a rybníky ČB JHC
Milava 31.10.-2.11. Velká Turná Blatenská ryba JHC
Brloh 1.11. Chobot Blatenská ryba JHC
Liščí 1.11. Čečkovice Klatovské rybářství PLK
Měleč 1.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Podvinice Malá 1.11. Vodňany MH Vodňany JHC
RN Č. Most Aloisov 1.11. Praha 14 Lesy hl. m. Prahy PHA
Starohuťský 1.11. Stará Huť, Příbram Colorredo-Mansfeld STC
Strpský 1.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Bartoš Malý 2.11. Lesy a rybníky ČB JHC
Buchhammer 2.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Čejka 2.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Divák 2.11. Metly Rybářství Lnáře JHC
Hoděmyšl malá 2.11. Hoděmyšl malá Blatenská ryba JHC
Novodvorský III 2.11. Svébořice Vojenské lesy a statky ČR LBK
Rouda 2.11. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Zukáček 2.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Nezmar 2.-4.11. Dolní Benešov Rybářství Hodonín JHM
Bartošovický dolní 3.11. Studénka Rybářství Denas MSK
Brdo 3.11. Rybářství Luže PAK
Březovka 1 3.11. ČRS MO Aš KVK
Budkovský 3.11. KŠH České Budějovice JHC
RN Libušská 3.11. Praha 4 Lesy hl. m. Prahy PHA
Svojsík 3.11. ČRS z.s. Světlá nad Sázavou VYS
Xaverovský I. 3.11. Praha 20 Lesy hl. m. Prahy PHA
Zrcadlo 3.-4.11. Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec KHK
Rybníček 4.11. Rybářství Luže PAK
Barachovec 5.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Branišovský Malý 5.11. Branišov Lesy a rybníky ČB JHC
Mladohaklovský 5.11. České Budějovice Lesy a rybníky ČB JHC
Ovčácký 5.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Pazderna 5.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Prostřední Putim 5.11. Putim Blatenská ryba JHC
Stařeček 5.11. Homole Lesy a rybníky ČB JHC
Zlatohlav Velký 5.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Kardaš velký 5.-7.11. Kardašova Řečice Rybářství Kardašova Řečice JHC
Volešek 5.-8.11. Pištín Rybářství Hluboká JHC
Březina 6.11. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Čalovna 6.11. Malé Nepodřice Blatenská ryba JHC
Čimický 6.11. Praha 8 Lesy hl. m. Prahy PHA
Dražský 6.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Honýz 6.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Horní Padrťský 6.-7.11. Strašice Vojenské lesy a statky PLK
Selibovský 6.-7.11. Selibov KŠH České Budějovice JHC
Černoháj 7.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Chmelař 7.11. Úštěk Rybářství Doksy LBK
Kocanda 7.11. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Melín 7.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Nezamyslický 7.11. Nezamyslice Klatovské rybářství PLK
Pančál 7.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Olešnický Velký 7.11. Olešnice Lesy a rybníky ČB JHC
Hubenov 8.11. Kocelovice Rybářství Lnáře JHC
Málkovský velký 8.11. Drahenický Málkov Blatenská ryba JHC
Mezholezský 8.11. Mezholezy Klatovské rybářství PLK
Pláňava 8.11. Rojice Blatenská ryba JHC
Rožboudovský 8.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dřemliny 8.-10.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Bezruč 9.-11.11. Jistebník Chov ryb Jistebník MSK
Borský 9.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Bukovec 9.11. Bělčice Rybářství Lnáře JHC
Mlynářovský 9.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Orhanec 9.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Pivovarský prostř. 9.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Ploužnický 9.11. Ploužnice Vojenské lesy a statky ČR LBK
Silnický 9.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Sokolov velký 9.11. Křešice Blatenská ryba JHC
Starý u Nové Vsi 9.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Topělecký 9.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Vincentium 9.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Zahajský velký 9.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Závist 12.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Homolský (kapr trž.) 12.11. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Koželuh 12.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Křenkovský 12.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Malívský 12.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Mnichovský, 2. str. 12.11. Mnichov Blatenská ryba JHC
Nesejt 12.11. Čížová Blatenská ryba JHC
Nový Pozdyňský 12.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Řepický horní 12.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Tringlovský malý 12.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vítenečský 12.11. Rybářství Lnáře JHC
Vondrovský 12.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Cehnický velký 13.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Cekovský 13.11. Cekov, Rokycany Colorredo-Mansfeld PLK
Hajnice 13.11. Březí Rybářství Lnáře JHC
Nový p. Libějovicemi 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Mlýnský 13.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Oblož 13.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Slatina 13.11. Chrášťovice Blatenská ryba JHC
Stříbrný 13.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hlohovecký 13.-16.11. Lednicko-valt. areál Rybářství Hodonín JHM
Holubovský 14.11. Počaply Blatenská ryba JHC
Javorský 14.11. Hvožďany Rybářství Lnáře JHC
Kostelní 14.11. Mladý Smolinec Rybářství Lnáře JHC
Nadvesní 14.11. Údraž Blatenská ryba JHC
Podsilniční 14.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Šamonický dolní 14.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Vepřský velký 14.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Vítkovský velký 14.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Jivjanský 15.11. Jivjany Klatovské rybářství PLK
Mlýnský 15.11. Drahenice Blatenská ryba JHC
Mnichovský 15.11. Mnichov Blatenská ryba JHC
Podveský 15.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Škrabák 15.11. Závišín Rybářství Lnáře JHC
Hrbovský velký 15.-16.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Krčín 15.-16.11. Mazelov Rybářství Třeboň JHC
Borek 16.11. Říště Rybářství Lnáře JHC
Dražský 16.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Hvězdov III 16.11. Ploužnice Vojenské lesy a statky ČR LBK
Kajetánka 16.11. Praha 6 Lesy hl. m. Prahy PHA
Hodějovský 16.11. Předotice Blatenská ryba JHC
Homolský (násada) 16.11. Třebín Lesy a rybníky ČB JHC
Lazy 16.11. Pozdyně Rybářství Lnáře JHC
Podleský 16.11. Drahenice Blatenská ryba JHC
Podvesný u Kestřan 16.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Kuchyňka 16.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Výskyt 17.11. Hradec Králové Městské lesy Hr. Králové KHK
Křepín 19.11. Předmíř Rybářství Lnáře JHC
Ohradský 19.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Řešato 19.11. Strakonice KŠH České Budějovice JHC
Stará Putim 19.11. Putim Blatenská ryba JHC
Telčovský 19.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Jarohněvický 19.-22.11. Dubňany Rybářství Hodonín JHM
Svět 19.-22.11. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Mokrý 20.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Naděje 20.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Stašov 20.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Újezdský 20.11. Újezd u Kasejovic Rybářství Lnáře JHC
Vítkovský malý 20.11. Protivín KŠH České Budějovice JHC
Žofín 20.11. Blatenská ryba JHC
Podskalský 21.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Ražický 21.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Svinětický zadní 21.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hlavatecký 22.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Novovrážský 22.11. Nová Vráž Blatenská ryba JHC
Raputovský 22.11. Hvožďana Blatenská ryba JHC
Březský velký 23.11. Březí Blatenská ryba JHC
Čichtický 23.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Dražský 23.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Děvínský 23.11. Hamr na Jezeře Vojenské lesy a statky ČR LBK
Představecký 23.11. Netolice KŠH České Budějovice JHC
Hliběnský 27.11. Uzeničky Blatenská ryba JHC
Podhůrecký 27.11. Podruhlí Blatenská ryba JHC
Haranták 28.11. Blatenská ryba JHC
Mošnička 28.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC

Zdroj: Naše voda, rybářství, obce, spolky, foto: Nina Havlová

 

 

17.9.2018 9.19, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Prevence povodní, voda v krajině, Podnikání s vodou a zákony, Statistiky a kauzy, Hlavní zprávy

Aktuality

Kalendář

<< Říjen 2018 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotoblog

více >

VODNÍ DÍLO NÝRSKOVODNÍ DÍLO NÝRSKO
Autor: Nina Havlová

Video dne

více >