3. 8. 2020

Podzimní výlovy rybníků 2014: aktualizováno

Portál Naše voda nabízí svým čtenářům stále aktualizovaný přehled termínů a lokalit letošních výlovů rybníků, včetně odkazů na webové stránky konkrétních rybářství.   Tento seznam byl aktualizován 28.10. a přidán výlov rybníka Kaprovec. Pozor, v polovině října došlo k řadě změn ve výlovech rybníků ve správě Rybářství Lnáře. Přehled zahrnuje téměř všechny výlovy v  Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Je jich na 600. Seznam obsahuje řadu známých a všeobecně atraktivních rybníků na Českobudějovicku a Třeboňsku, včetně Rožmberka, na Písecku nebo na Přerovsku, Klatovsku, Karlovarsku, či severní Moravě.

RYBNÍKDATUMMÍSTOZDROJKRAJ
Komora ONV II6.9.Ostrožská N.VesMO KunoviceZLN
Frančák6.9.CRS AšKRV
Juřík6.9.CRS AšKRV
Škrabáček9.9.ZávišínRybářství LnářeJHC
Dlouhý rybník13.9.ZboroviceMoravský RS MO KroměřížZLK
Chocomyšlský15.9.Klatovské rybářstvíPLK
Mysliv malý15.9.Klatovské rybářstvíPLK
Chudý16.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Lhotovský16.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Lopata16.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Ovčák16.9.Klatovské rybářstvíPLK
Strašný16.9.Klatovské rybářstvíPLK
Únějovický16.9.Klatovské rybářstvíPLK
Záhubovský16.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zlatohlávek16.9.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Nový Újezd17.9.Klatovské rybářstvíPLK
Obora Horšov17.9.Klatovské rybářstvíPLK
Obora Polžice17.9.Klatovské rybářstvíPLK
Pastuška19.9.Klatovské rybářstvíPLK
Šipov19.9.Klatovské rybářstvíPLK
Květnov20.9.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Chotkův20.9.Podzám. zahradaMRS MO KroměřížZLK
Vernéřov 120.9.VernéřovCRS AšKRV
Zavřel20.9.ChropyněMRS ChropyněZLN
Letadlo20.9.CRS AšKRV
Návesní rybník20.9.VranínObec VranínVYS
Jordán22.9.TisovRybářství LnářeJHC
Mačkovský malý22.9.MačkovBlatenská rybaJHC
Prostřední Újezd22.9.Klatovské rybářstvíPLK
Jablanka23.9.Klatovské rybářstvíPLK
Mezi vrchy23.9.Klatovské rybářstvíPLK
Mlýnský Drahenice23.9.DraheniceBlatenská rybaJHC
Novokestřanský23.9.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Ovčínský23.9.SedliceBlatenská rybaJHC
Punčoška23.9.SedliceBlatenská rybaJHC
Úboč23.9.Klatovské rybářstvíPLK
Váchovec23.9.Klatovské rybářstvíPLK
Vrbice23.9.Blatenská rybaJHC
Dětský24.9.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Drachkovský24.9.DrachkovBlatenská rybaJHC
Kamýtka24.9.Klatovské rybářstvíPLK
Kutáků24.9.Blatenská rybaJHC
Lacinský24.9.LacináBlatenská rybaJHC
Otov24.9.Klatovské rybářstvíPLK
Panský Sluhov24.9.Klatovské rybářstvíPLK
Písečný24.9.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Žákov24.9.Klatovské rybářstvíPLK
Podolský24.9.PodolíBlatenská rybaJHC
Synský rybník24.9.PoličkaRS VysočinaPAK
Škvorňovský24.9.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Zámecký24.9.DraheniceBlatenská rybaJHC
Bílá Voda25.9.Klatovské rybářstvíPLK
Cihelný25.9.Klatovské rybářstvíPLK
Častorálek25.9.Blatenská rybaJHC
Hluboký u Čichtic25.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Chmelnička25.9.Blatenská rybaJHC
Kněžský25.9.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Luh25.9.ÚjezdecBlatenská rybaJHC
Markovec25.9.SudoměřBlatenská rybaJHC
Ouličky25.9.Klatovské rybářstvíPLK
Sirotčí dolní a horní25.9.DobevBlatenská rybaJHC
Tvrz u Dvorců25.9.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Dolejška26.9.Blatenská rybaJHC
Nesejt26.9.ČížováBlatenská rybaJHC
Nováček26.9.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Nový Koupě26.9.KoupěBlatenská rybaJHC
Okrouhlík26.9.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Pichadla26.9.Klatovské rybářstvíPLK
Požerák26.9.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Zbynický26.9.Klatovské rybářstvíPLK
Zrcadlo26.9.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Výrov27.9.Bor u StříbraRybářství StříbroPLZ
Tomšů27.9.Hranice u AšeCRS AšKRV
Peráček27.9.DačiceČeskomor. RS DAčiceJHC
Pramenný27.9.CRS AšKRV
Stříbrná stoka27.9.Podzám. zahradaMRS MO KroměřížZLK
Závlaha 127.9.ČistáCRS, MO ČistáSTČ
Třecí, Karhánek II.27.9.ChropyněMRS ChropyněZLN
Rokytnice28.9.hosp. v TrojmezíCRS AšKRV
Bílý, Fabrický, Pivovar.dol.29.9.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bažný29.9.PurkraticeBlatenská rybaJHC
Mešník29.9.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Mlýnský29.9.TisovRybářství LnářeJHC
Nerábov29.9.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Podsilniční29.9.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Podzámecký29.9.BlatrnáBlatenská rybaJHC
Rákosný29.9.Blatenská rybaJHC
Sádky č.4 a 529.9.Klatovské rybářstvíPLK
Vrbenský zadní29.9.České VrbnoLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Zadní u Radomyšle29.9.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Hanzlíček30.9.PutimBlatenská rybaJHC
Klášterský vel. a prostř.30.9.SmrkoviceBlatenská rybaJHC
Šamonický dolní30.9.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Zálesný29.9.PurkraticeBlatenská rybaJHC
Kovčín malý30.9.Klatovské rybářstvíPLK
Maršovec30.9.Blatenská rybaJHC
Mrázovna30.9.PísekBlatenská rybaJHC
Němčický30.9.Klatovské rybářstvíPLK
Simínský30.9.HudčiceBlatenská rybaJHC
Vráňovka30.9.Klatovské rybářstvíPLK
Barborka1.10.ÚniceBlatenská rybaJHC
Bradava1.10.Klatovské rybářstvíPLK
Drůbežárny1.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nedražice ves1.10.Klatovské rybářstvíPLK
Ouhlín malá strana1.10.Blatenská rybaJHC
Potocký1.10.Klatovské rybářstvíPLK
Řiťovíz zadní1.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Suchý1.10.Klatovské rybářstvíPLK
Veský1.10.KrtyBlatenská rybaJHC
Drahovský2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Houženský2.10.Haklovy DvoryLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Nádvorný2.10.PůrkraticeBlatenská rybaJHC
Koželuh2.10.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Kravařovský2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kutinovský2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Ouhlín velká strana2.10.Blatenská rybaJHC
Pihovatý2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Zákup2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Zemětický2.10.Klatovské rybářstvíPLK
Dalovák3.10.Klatovské rybářstvíPLK
Chleby3.10.Týnec nad SázavouRybářský cech NymburkSTC
Mlýnský u Strpí3.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Miřkov horní3.10.Klatovské rybářstvíPLK
Počápelský3.10.PočáplyBlatenská rybaJHC
Svojsík3.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Vohraženice, Křenovský3.1.0ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Dlouhý rybník4.10.Podzám. zahradaMRS MO KroměřížZLK
Dolní4.10.Hrotoviceobec HrotoviceVYS
Sázavan4.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Vrzalák4.10.Český RudolecRybníkářství DačiceJHC
Olše4.10.CRS AšKRV
Milkovice nádrž4.10.MilkoviceMRS KunoviceZLN
Pustý4.10.BlatnáMO ČRS StrakoniceJHC
Závlaha 24.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Chleby horní5.10.Týnec nad SázavouRybářský cech NymburkSTC
Břenský6.10.Klatovské rybářstvíPLK
Čekal6.10.Blatenská rybaJHC
Lochousický dolní6.10.Klatovské rybářstvíPLK
Makov6.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Mělký6.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nový u Čejetic,Medvědnice6.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Ozubec6.10.Klatovské rybářstvíPLK
Ponědražský6.-8.10.PonědražRybářství TřeboňJHC
Radomilický, Škornička6.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Řiťovíz přední6.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Společnice6.10.Vráž u PískuBlatenská rybaJHC
Voblánov6.10.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Voráček6.10.Klatovské rybářstvíPLK
Bezděkovec7.10.Klatovské rybářstvíPLK
Budičovský7.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Dasenský7.10.České VrbnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Dubovec7.10.Rybářství LnářeJHC
Duškovec7.10.Klatovské rybářstvíPLK
Formánek7.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hluboký u Dvorců7.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hrozný7.10.Klatovské rybářstvíPLK
Jedelský7.10.VacíkovBlatenská rybaJHC
Starobor7.10.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Strž7.10.Klatovské rybářstvíPLK
Suchý Lhota7.10.Klatovské rybářstvíPLK
Agregát7.-9.10.SRŠKŠH České BudějoviceJHC
Holý Bor8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Jarkovický8.10.PapírnaSpolečnost LíšnoSTC
Kakov8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kaliště, Hvozdec8.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Komošín8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Korytský8.10.AlbrechticeBlatenská rybaJHC
Mlýnský Lhota8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nový Bor8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Olešná u cesty8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Potočný malý8.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Temenec8.10.Újezd u SkaličanBlatenská rybaJHC
Trubský8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Rožboudský8.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Sviňákov8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Úsilov Pila8.10.Klatovské rybářstvíPLK
Borek9.10.ŘíštěRybářství LnářeJHC
Bídník9.10.BlatenkaBlatenská rybaJHC
Cuková9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Čejka, Třešňovský9.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Černiš9.10.České VrbnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Františkův9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kališčok9.10.Poruba u OrlovéRybářství RychvaldKHK
Malá Strana9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nový u Krče9.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Paštický9.10.Drahenic. MálkovBlatenská rybaJHC
Pozorka9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Smolný9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Svatý Ján9.10.Klatovské rybářstvíPLK
Velkoholský9.10.Strakonice, SousedoviceBlatenská rybaJHC
Farský Malý Bor10.10.Klatovské rybářstvíPLK
Mirolín Velký10.10.Klatovské rybářstvíPLK
Mlýnský dolní10.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Mošťána10.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Nový nad Alejí, Nad Olší10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Nový u Černoháje10.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Plánička horní10.10.Klatovské rybářstvíPLK
Polanka, Zástavní10.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Sahara10.10.Klatovské rybářstvíPLK
Spálený10.10.Klatovské rybářstvíPLK
Střelský10.10.StřelaBlatenská rybaJHC
Vacíkovský10.10.JamkyRybářství LnářeJHC
Zázvěřovský, Kořenský10.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Rožmberk10.-12.10.Stará HlínaRybářství TřeboňJHC
Cetkovický rybník11.10.CetkoviceLescus Cetkovice s.r.o.JHM
Dojetřice11.10.SázavaRybářský cech NymburkSTC
Blatský11.10.StrakoniceMO ČRS StrakoniceJHC
Kazilka 111.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Sytno11.10.SytnoRybářství StříbroPLZ
Světelák11.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Místní rybník Slatinský11.10.SlatinkyObec SlatinkyOLC
Dlouhá11.10.ChropyněMRS ChropyněZLN
Rybník ve Chmelné11.10.ChmelnáRybářský spolek ChmelnáSTČ
Štěpnický rybník11.10.Na BaštěRybářství TelčVYS
Lančus Hor. A Dolní11.10.CRS AšKRV
Třecí, Štikač11.10.CRS AšKRV
Březovka 311.10.CRS AšKRV
Zborovský a Troubecký11.10.ZboroviceMRS MO KroměřížZLK
Podroužek12.10U NetolicMěsto NetoliceJHC
Agregát9.10.SRŠKŠH České BudějoviceJHC
Blatec13.10.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Hajanský13.10.ŘečiceBlatenská rybaJHC
Jelínek13.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kolařík13.10.Klatovské rybářstvíPLK
Skaličný13.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Sobolí13.10.Klatovské rybářstvíPLK
Šítov13.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Vodokrty13.10.Klatovské rybářstvíPLK
Krásný13.-17.10.Bražec, Karlovy VaryVojenské lesy a statky ČRKVK
Barachovec14.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Červený14.10.Klatovské rybářstvíPLK
Dobrá voda14.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Domin14.10.České VrbnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Dražský Smolivec14.10.Starý SmolivecRybářství LnářeJHC
Dubový14.10.St. Město u KarvinéRybářství RychvaldMSK
Hadrovec14.10.Klatovské rybářstvíPLK
Holubovský14.10.PočaplyBlatenská rybaJHC
Horecký14.10.VD Stráž p. RalskemRybářství DoksyULK
Chřešťovický velký14.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Konšelovský14.10.Starý SmolinecRybářství LnářeJHC
Kratochvilský, Hájek14.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Jednota14.10.Klatovské rybářstvíPLK
Račanský (Hradčanský)14.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Silniční Lhota14.10.Klatovské rybářstvíPLK
Starý Tchořovice14.10.TchořoviceDvůr LnářeJHC
Žehuňský14.-16.10.Žehuň, ChoťoviceRybářství Chlumec nad CidlinouSTC
Bašta u Čichtic, Neštěství15.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Krejčí15.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Lihovar15.10.Klatovské rybářstvíPLK
Lochousický horní15.10.Klatovské rybářstvíPLK
Mlýnský Jindřichovice15.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nahošín15.10.DoubraviceBlatenská rybaJHC
Podvesný m.15.10.Klatovské rybářstvíPLK
Starý u Čejtic15.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Suchý u T.15.10.Klatovské rybářstvíPLK
Branišovský velký16.10.BranišovLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Byňovský16.10.ByňovRybářství Nové HradyJHC
Čerpák16.10.St. Město u KarvinéRybářství RychvaldMSK
Háje Malé16.10.MetlyRybářství LnářeJHC
Hlaváček16.10.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Kejnický velký16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kunšovský, Chamra16.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Oběšený16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Podstránský16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Postřekovský16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Předvýtažník16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Pytlácký16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Trávnický16.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Velešický16.10.Klatovské rybářstvíPLK
Zátavský16.10.ZátavíBlatenská rybaJHC
Markovec u Žižky16.-17.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Návrat16.-17.10.ZahrádkaOrlík nad VltavouJHC
Regent16.-17.10Chodová PlanáRybářství Mariánské LázněKRV
Černoháj velký17.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Haltýř17.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Maloborský17.10.Klatovské rybářstvíPLK
Pálenina hluboká17.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Pálenina mělká17.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Písařov17.10.Klatovské rybářstvíPLK
Počátek17.10.Klatovské rybářstvíPLK
Podtochovický17.10.TochoviceBlatenská rybaJHC
Radkovický17.10.Klatovské rybářstvíPLK
Rybník na točně17.10.BohuslaviceBohuslaviceMSK
Stavadla17.10.Klatovské rybářstvíPLK
Jesenický17.-18.10.Jeseník n. OdrouRybářské dr. Jeseník n. OdrouMSK
Dojetřice horní18.10.SázavaRybářský cech NymburkSTC
Jenínský rybník18.10. JenínChalupa JenínSTČ
Karaska18.10.Čistá u RakovníkaČRS MO Čistá u RakovníkaSTC
Kocián18.10.Loučná nad DesnouAVZO TSČ ČRJHC
Tesla18.10.Hranice u AšeCRS AšKRV
Jejkal18.10.PodmyčeNP Podyjí, Rybníky U JejkalaJHM
Komory I. a II.18.10.ZboroviceMRS MO KroměřížZLK
Malé Sedlo18.10.PetřvaldObec PetřvaldMSK
Němčice18.10.NěmčiceMO ČRS StrakoniceJHC
Obecní rybník18.10.na PodsedkáchPanenská RozsíčkaVYS
Podkostelní18.10.PutimBlatenská rybaJHC
Studeněvský (Tesla)18.10.StudeněvesRybáři SlanýSTC
Velká Krouna18.10.KrounaRybářství LitomyšlPAK
Hradecký18.-19.10.TovačovRybářství TovačovOLC
Cunát20.10.ChrašticeBlatenská rybaJHC
Hladoměř20.10.Klatovské rybářstvíPLK
Holostřevský malý20.10.Klatovské rybářstvíPLK
Lešišovský20.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nadýmač velký, Tripsovský20.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Netušil20.10.Blatenská rybaJHC
Podhrázský20.10.Klatovské rybářstvíPLK
Podkovka20.10.Blatenská rybaJHC
Vilímkovský20.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Spurný20.10.Blatenská rybaJHC
Šibeniční20.10.Klatovské rybářstvíPLK
Vitín, Stařeček20.10.DubnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Velký kocelovický20.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Zbytek20.10.Blatenská rybaJHC
Záblatský20.-24.10.ZáblatíRybářství TřeboňJHC
Čejkovický21.10.ČejkoviceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Luskovec dolní, Bejšovec21.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Hrbovský velký21.-22.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Metenec21.10.Klatovské rybářstvíPLK
Mezihoří21.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nový Řesanice21.10.Klatovské rybářstvíPLK
Oblož21.10.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Olšina21.10.Boletice, H. PlanáVLS ČR, s.p.JHC
Slatina chrašťovická21.10.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Topič zadní21.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Šibeňák21.10.Klatovské rybářstvíPLK
Glasser II.22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Kobylí dráč22.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Kozlovský22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Macháček22.10.DobevBlatenská rybaJHC
Osina22.10.PlumlovVojenské lesy a statky ČROLK
Ostromeč22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Pazderna22.10.DobevBlatenská rybaJHC
Prádlo22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Rokos h.22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Silnice Jakubovická22.10.Jívoví u KřižanovaRybářství Velké MeziříčíVYS
Starý Chřešťovice22.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Struhovský22.10.Blatenská rybaJHC
Vesní Měcholupy22.10.Klatovské rybářstvíPLK
Velký bělčický22.-23.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Buňkov22.-24.10.Břehy u PřeloučeČRS MO PřeloučPAK
Sopřečský22.-24.10.SopřečRybniční hospodářstvíPAK
Albrechtický23.10.Albrechtice n. Vlt.Blatenská rybaJHC
Pařezník23.10.OlešniceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Nadvesní23.10.Blatenská rybaJHC
Novec23.10.Nalžovské HoryKlatovské rybářstvíPLK
Nový Chřešťovice23.10.ChřešťoviceBlatenská rybaJHC
Tuněchodský23.10.Klatovské rybářstvíPLK
Záblatský23.10.Záblatí u BohumínaRybářství RychvaldMSK
Amerika23.-24.10.Frant.LázněRybářství Mariánské LázněKRV
Dobevský23.-24.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Novec23.-24.10.Klatovské rybářstvíPLK
Horčápský23.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Suchanov velký23.10.Klatovské rybářstvíPLK
Hořejší Chocenický Újezd24.10.Klatovské rybářstvíPLK
Stříbrný, Kuchňka24.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Studený a Teplý24.10.AlbeřAlbeřJHC
Březovka 2, Zemní24.10.CRS AšKRV
Kaneček24.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Mladohaklovský24.10.České BudějoviceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Mlačina24.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Nečas24.10.BudčevesRybářství Chlumec nad CidlinouSTC
Podleský24.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Roudnička24.10.Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéHKK
Sokolov malá24.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Sokolov prostřední24.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Struhový24.10.Mladý SmolinecRybářství LnářeJHC
Špakovský rybník24.10.BohuslaviceBohuslaviceMSK
Tažný24.10.Klatovské rybářstvíPLK
Podhrázský24.-25.10OuběniceSpolečnost LíšnoSTČ
Hrubý24.-26.10.ŠumvaldRybářství PřerovOLK
Dolní a Horní Morávka25.10.KroměřížMRS MO KroměřížZLK
Kapličák25.10.SedloSedloJHČ
Betlém25.10.TepláRybářství Mariánské LázněKRV
Vrchotický (prostřední)25.10.VrchoticeForest-fish s.r.o.STC
Březovka 125.10.CRS AšKRV
Sedlo25.10.SedloMO ČRS StrakoniceJHC
Velký rybník25.10Černá vodaLesy ČR, Lesní správa JavorníkJHC
Zlatokopy25.10.Světlá nad SázavouMO ČRS Světlá nad SázavouVYS
Choryně velká25.-26.10.ChoryněRybářství PřerovOLK
Olšovec25.-26.10.Jedovnicehttp://www.jedovnice.czJHM
Vrkoč25.-26.10PohořeliceRybníkářství PohořeliceJHM
Selibovský26.-27.10.PtotivínKŠH České BudějoviceJHC
Velký kocelovický27.10.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Farský Kvášňov27.10.Klatovské rybářstvíPLK
Křemelný27.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Musík27.-28.10.SedlčanySedlčanySTC
Nový Němčice27.10.Klatovské rybářstvíPLK
Nuzov27.10.DubnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Podvesný velký27.10.Klatovské rybářstvíPLK
Prostřední27.10.Rybářství HodonínRybářství HodonínJHM
Vepřský velký, Kovanický27.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Zlý27.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Munický27.-28.10.Hluboká n. VltavouRybářství HlubokáJHC
Vavřinecký27.-28.10.Vavřinec u JanovicRybářství Chlumec nad CidlinouSTC
Proudnice27.-28.10.Hradišťko IIRybářství Chlumec nad CidlinouSTC
Labuť27.-30.10.MyšticeBlatenská rybaJHC
Broumar Bohdanečský28.10.Lázně BohdanečRybniční hospodářství s.r.o.PAK
Sasiňák28.10.DačiceDačiceJHC
Skučák28.10.RychvaldRybářství RychvaldMSK
Výtažník28.10.KrnovPovodí OdryMSK
Vlkovský28.10.Vlkov u Os. BitýškyRybářství Velké MeziříčíVYS
Lodrant28.10.TrusnovRybářství LitomyšlPAK
Velká Kuše28.-29.10.VrbnoDvůr LnářeJHC
Polom28.-30.10PolštěRybářství Kardaš.ŘečiceJHČ
Hlinský velký29.10.Klatovské rybářstvíPLK
Rouda29.10.OlešniceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Řepický horní29.10.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Horní padrťský29.-30.10.prod. Sádky MirošovVLS ČR, s.p.STC
Milava29.-31.10.Velká TurnáBlatenská rybaJHC
Silvestr29.-30.10.ZahrádkaOrlík nad VltavouJHC
Velký bělčický29.-30.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Jahelník30.10.DubnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Lišovský30.10.České BudějoviceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Mezholezský30.10.Klatovské rybářstvíPLK
Statkový I+II30.10.RychvaldRybářství RychvaldMSK
Široký30.10.OselceKlatovské rybářstvíPLK
Velká Strana30.10.Klatovské rybářstvíPLK
Makovický horní30.-31.10.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Krvavý30.-31.10.ČlunekRybářství Kardaš.ŘečiceJHČ
Mlačina31.10.HornosínRybářství LnářeJHC
Struhový31.10.Mladý SmolivecRybářství LnářeJHC
Jordán, Korytní31.10.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Kocanda31.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Liščí31.10.Klatovské rybářstvíPLK
Malý Hoděmyšlský31.10.HoděmyšlBlatenská rybaJHC
Vejšovec, Jitra M31.10.OlešniceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Velký Újezd31.10.Klatovské rybářstvíPLK
Zrcadlo31.10.-1.11.Mlýnec u KopidlnaRybářství Chlumec nad CidlinouSTC
Broumar31.10.-2.11.OpočnoJan Kolowrat KrakowskýHKK
Jevanský31.10.JevanySRŠ a VOŠ VHE VodňanySTC
Kaprovec31.10.MožděniceRybářství LitomyšlPAK
Datlík1.11.Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéHKK
Netínský Velký1.11.Netín u V. MeziříčíMaria Podstatzka-LichnsteinováVYS
Pod vepřínem1.11.Mokřiceobec MokřiceSTČ
Smiradice, V Jámách1.11.SmiradiceMO ČRS StrakoniceJHC
Čermenský rybník1.11.Dolní ČermnáPlundrovo rybářstvíPAK
Dehtář2.-4.11.DehtářeRybářství HlubokáJHC
Kotulínský3.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Korytanka3.11.Klatovské rybářstvíPLK
Krč3.11.Klatovské rybářstvíPLK
Mechový horní3.11.Klatovské rybářstvíPLK
Prostřední Putim3.11.PutimBlatenská rybaJHC
Rahovec3.11.DubnéLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Raputovský3.11.HvožďanaBlatenská rybaJHC
Světský, Čichtický3.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Šmatlavý3.11.Klatovské rybářstvíPLK
Dlouhý kocelovický3.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Řežabinec3.-4.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Lásenice Velká3.-4.11.LáseniceRybářství Kardaš.ŘečiceJHC
Lenešický velký3.-5.11.LenešiceRybářství Mariánské lázněKVK
Hejný4.-5.11.ŠerkovOrlík nad VltavouJHC
Nezmar1.11.Dol. Benešov-OpavaRybářství HodonínJHM
Brloh4.11.ChobotBlatenská rybaJHC
Škrabák4.11.ZávišínRybářství LnářeJHC
Humlenský4.11.Klatovské rybářstvíPLK
Jezera malá4.11.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Kovčín velký4.11.KovčínKlatovské rybářstvíPLK
Kyvadlo4.11.Klatovské rybářstvíPLK
Mělčina Velká4.11.St. Město u KarvinéRybářství RychvaldMSK
Řežabina4.11.BratroniceBlatenská rybaJHC
Tringlovský velký4.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Starý4.11.Klatovské rybářstvíPLK
Šipounský, Vepřský malý4.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Všepadelský4.11.Klatovské rybářstvíPLK
Olešnický Velký4.-5.11.OlešniceLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Ředický4.-5.11.Horní ŘediceRybniční hospodářstvíPAK
Dvorský5.11.Klatovské rybářstvíPLK
Chmelař5.-6.11.ÚštěkRybářství DoksyULK
Hubenov-malá hráz5.11.KoceloviceRybářství LnářeJHC
Lužanský5.11.Klatovské rybářstvíPLK
Naděje5.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Pivovarský prostřední5.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Sládkovský5.11.ZbeniceBlatenská rybaJHC
Vítkovský velký5.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Petrův rybník5.-6.11.Krnov (Balaton)Povodí OdryMSK
Honýz6.11.Rybářství LnářeJHC
Dražovický6.11.Klatovské rybářstvíPLK
Mlýnský Hostišovice6.11.HostišoviceBlatenská rybaJHC
Modrý6.11.Ostrov u TachovaKlatovské rybářstvíPLK
Nový Běšiny6.11.Klatovské rybářstvíPLK
Ovčácký6.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Pančál6.11.RadobytceBlatenská rybaJHC
Podkostelní Horní I+II6.11.RychvaldRybářství RychvaldMSK
Ryšávek, Rahovec H6.11.TřebínLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Strašil6.11.NezdřevDvůr LnářeJHC
Jezero u Radomilic6.-7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Modrý6.-7.11.Klatovské rybářstvíPLK
Bartoš V7.11.Lesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Bucek7.11.Středisko MŠECRybářství Mariánské lázněKVK
Cikán7.11.Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéHKK
Čalovna7.11.Malé NepodřiceBlatenská rybaJHC
Dražský7.11.PaceliceBlatenská rybaJHC
Hnáň7.11.Klatovské rybářstvíPLK
Metelský7.11.Klatovské rybářstvíPLK
Mnichovský7.11.Mnichov (u Strakonic)Blatenská rybaJHC
Předota7.11.Klatovské rybářstvíPLK
Svojetím dolní7.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Širočí velký7.11.Klatovské rybářstvíPLK
Tringlovský malý7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Hubenov7.11.ŘištěRybářství LnářeJHC
Vondrovský7.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Bezruč7.-9.11.JistebníkChov ryb JistebníkOLK
Vyžlovák8.11.VyžlovkaSRM ČZUSTC
Dražský10.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Zlatohlav10.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Lopatská10.11.Klatovské rybářstvíPLK
Malívský10.11.BořiceBlatenská rybaJHC
Markovec malý10.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Novokoželský10.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Podvesný u Droužetic10.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Sokolov velký10.11.KřešiceBlatenská rybaJHC
Svinětický zadní10.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Třebínský10.11.TřebínLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Ženský10.11.Klatovské rybářstvíPLK
Volešek10.-11.11.PištínRybářství HlubokáJHC
Krčín10.-12.11.Lomnice n. LužnicíRybářství TřeboňJHC
Černý11.11.DobevBlatenská rybaJHC
Dlouhý Nové Dvory11.11.Nový DvůrBlatenská rybaJHC
Dražský11.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Dvorec11.11.NepomukKlatovské rybářstvíPLK
Divák11.11.MetlyRybářství LnářeJHC
Hoskovec velký11.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Jistý11.11.Klatovské rybářstvíPLK
Jehnědský11.11.Blatenská rybaJHC
Lužický, Představecký11.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Návesný u Sudoměře11.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Pikard velký11.11.Blatenská rybaJHC
Stašov, Vítkovský malý11.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Smolovský11.11.Klatovské rybářstvíPLK
Šindlovský11.11.Šindlovy DvoryLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Brnouš, Luskovec horní12.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Borský12.11.Klatovské rybářstvíPLK
Cehnický velký12.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Chválovec12.11.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Kněžské12.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Pláňava12.11.RojiceBlatenská rybaJHC
Těchařovický12.11.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Borský, Klokočínský13.11.ProtivínKŠH České BudějoviceJHC
Buksin13.11.Klatovské rybářstvíPLK
Bukový13.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Jivjanský13.11.JivjanyKlatovské rybářstvíPLK
Obora13.11.Klatovské rybářstvíPLK
Olšový13.11.St. Město u KarvinéRybářství RychvaldMSK
Panenský, Hajský V13.11.TřebínLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Pískový13.11.Klatovské rybářstvíPLK
Ražický13.11.RažiceBlatenská rybaJHC
Telčovský13.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Drážský13.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Zahajský13.11.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Buchhamer14.11.BlatnáBlatenská rybaJHC
Hlavatecký14.11.NetoliceKŠH České BudějoviceJHC
Javorský14.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Vitenečský14.11.HornosínRybářství LnářeJHC
Městský14.11.TřebínLesy a ryb. města Č. BudějovicJHC
Pírkovský14.11.Klatovské rybářstvíPLK
Silnický, Sedlišťský14.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Společný14.11.PředoticeBlatenská rybaJHC
Topělecký14.11.TopělecBlatenská rybaJHC
Závist14.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Rybník Davidova mlýna15.11.St. TěchanoviceDavidův mlýnMSK
Střela 1,215.11.StřelaMO ČRS StrakoniceJHC
Baba17.11.Klatovské rybářstvíPLK
Kajetánov17.11.Klatovské rybářstvíPLK
Vesní Kotouň17.11.Klatovské rybářstvíPLK
Kozor17.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Bukovec17.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Blejskota malá18.11.Klatovské rybářstvíPLK
Hlohovecký18.-20.11.Lednicko-valt. areálRybářství HodonínJHM
Jezera velká18.11.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Malkovský18.11.MálkovBlatenská rybaJHC
Markovec velký18.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Mirolín malý18.11.Klatovské rybářstvíPLK
Hajnice18.11.BřezíRybářství LnářeJHC
Vdovec a Ženich18.11.St. Město u KarvinéRybářství RychvaldMSK
Svět18.-21.11.TřeboňRybářství TřeboňJHC
Křepín19.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Muckov19.11.Klatovské rybářstvíPLK
Novovražský19.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Řešato19.11.StrakoniceKŠH České BudějoviceJHC
Mokrý20.11.SedliceBlatenská rybaJHC
Šetina20.11.Blatenská rybaJHC
Újezdský20.11.Újezd u KasejovicRybářství LnářeJHC
Stará Putim21.11.PutimBlatenská rybaJHC
Javorský21.11.HvožďanyRybářství LnářeJHC
Lazy21.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Háj velký24.11.PředmířRybářství LnářeJHC
Vočert24.11.PozdyněRybářství LnářeJHC
Planinský25.11.ÚjezdecRybářství LnářeJHC
Záleský25.11.HornosínRybářství LnářeJHC
Klusák26.11.ZávišínRybářství LnářeJHC
Výskyt29.11.Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec KrálovéHKK

Naše voda, rybářství, obce, instituce, foto: J.Ševčík

26.9.2014 15.39, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství

Aktuality

VIDEOROZHOVOR

více >

Fotoblog

více >

MYSLIVECKÝ RYBNÍK, KornaticeMYSLIVECKÝ RYBNÍK, Kornatice
Autor: Nina Havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Srpen 2020>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6