20.10.2014 11.18, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství
Do Kamenice vypustí další lososy
Národní park České Švýcarsko vypustí do řeky Kamenice další lososy. Stane se tak ve čtvrtek 23. 10. 2014, oznámil portálu Naše voda mluvčí parku Tomáš Salov.
„Do říčky Kamenice u Dolského mlýna vypustíme 9 tisíc půlročků. Lososi budou z líhně v Langburkersdorfu dovezeni do Jetřichovic, k odbočce ke Starému mlýnu, zhruba mezi 9.30 a 10.00 hodin,“ řekl Salov.
„Zde si je převezmeme a dovezeme k Dolskému mlýnu, kde proběhne vlastní vypouštění,“ dodal.
Naše voda, ikustrační foto: NP ČS
20.10.2014 11.18, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářstvíAktuality
Fotoreportáž: Oslavy 60 let existence Povodí Ohře (+ video)
Akt. 6.6.2026 9.10Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Statistiky a kauzy
V České Vrbném je opět v provozu bezplatný přívoz přes Vltavu
Akt. 5.6.2026 10.09Rubrika: Čistota vody a rekreace, Lodní doprava, Podnikání s vodou a zákony













