Velký jarní úklid v přírodě na Zlínsku

29. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

úklid MOVO

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (MOVO) se letos poprvé zapojí do akce „Ukliďme Česko“ zaměřené na dobrovolnické úklidy černých skládek, ale i drobného nepořádku z naší přírody a města. Informovala o tom dnes mluvčí MOVO Markéta Bártová.

Pod heslem „Čisto na pracovišti i v jeho okolí“ se devět dobrovolníků zlínské části společnosti zúčastní firemního dobrovolnictví a pomůže tak s úklidem cyklostezky Zlín – Otrokovice. Společně se pustí do úklidu trosek a vyčistí okolí odpočivadla cyklostezky na úrovni ČOV Malenovice – jak napovídá i heslo akce. Firemní dobrovolnictví proběhne v pátek 31. března v dopoledních hodinách a podpoří tak hlavní zlínskou akci „Ukliďme Česko“, kterou pořádá CykloZlín a Magistrát města Zlína. Tato hlavní akce proběhne v sobotu 1. 4. 2017, kdy budou dobrovolníci z řad široké veřejnosti uklízet páteřní cyklostezku. Generálním partnerem celé akce je Nadační fond Veolia.

Více o projektu na www.uklidmecesko.cz.

Naše voda, ilustrační foto: MOVO

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Prevence povodní, voda v krajině, Vodovody a kanalizace