Rybníkářství Pohořelice nabízí cenově zvýhodněné kapry

25. března 2015 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

kapr - prodej - IMG_9772

Až do 4. dubna si mohou zájemci zakoupit na podnikové prodejně ryb ve Velkém Dvoře u Pohořelic cenově zvýhodněnou nabídku živých Pohořelických kaprů (hmotnostní kategorie I. třída a výběr) a uzených kapřích porcí. Rybníkářství to uvedlo na svých webových stránkách.

Akční nabídka je Pohořelický kapr výběr (nad 2,5 kg) v ceně 79 korun za kilogram (běžná cena 89 korun za kilogram), Pohořelický kapr I třída za cenu 65 korun za kilogram (běžná cena je 79 korun za kilogram) a Pohořelický kapr uzená porce za cenu 100 korun za kilogram (běžná cena je 125 korun za kilogram).

Kromě toho lze v prodejně zakoupit další výrobky z pohořelických ryb, a to chlazené, mražené, marinované či uzené výrobky a pomazánky.

Prodejní doba je ve všední dyn od 9.00 do 17.00 hodin, v sobotu pak od 8.00 do 12.00 hodin, v neděli je zavřeno. Možnost telefonického objednání ryb je možné také na tel: 519 425 886.

Více informací na www.rybnikarstvi-pohorelice.cz

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka