Na konferenci o podnikové ekologii vystoupí také Ondřej Beneš

11. září 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

kaly ČOV

Na téma recyklace odpadních vod v průmyslu s názvem „Vodní hospodářství v podnikové praxi“ bude zaměřena přednáška Ondřeje Beneše ze společnosti Veolia na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii. Informoval o tom portál enviprofi.cz.

Konference se uskuteční 20. listopadu v Praze a vystoupí na ní mimo jiné zástupci ministerstva a inspekce životního prostředí, kteří posluchače seznámí s aktuálním vývojem české a evropské legislativy a upozorní na nejčastější protizákonná provinění. Pravidelné každoroční povinnosti v souvislosti s legislativními změnami shrnou a svými přednáškami akci obohatí také přední odborníci z praxe, kteří přispějí především konkrétními zkušenostmi s aplikací legislativních požadavků do podnikové praxe.

Konference je určena podnikovým ekologům, odborníkům na odpadové hospodářství, pracovníkům odpovědným za ISO 14001, ale i ředitelům výrobních podniků, kteří podporují „systém řízení ekologické strategie podniku“ a podporují přechod na oběhové hospodářství.

Zdroj: www.enviprofi.cz, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová (kaly ČOV)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace