20. 7. 2019

Řadu ochucených variant Amundsen posílí šťavnaté novinky

Řadu ochucených likérů na bázi vodky značky Amundsen z distribučního portfolia společnosti Stock Plzeň rozšiřují dvě novinky. Informoval o tom dnes mediální zástupce společnosti Jiří Janoušek.

Podle jeho údajů jde o výrobky Amundsen Pineapple & Coco a Amundsen Fresh Cucumber & Lime. Obě inovace přicházejí s příchutěmi, které dosud v tomto segmentu lihovin nebyly použity. Především kombinace okurky s limetkou představuje na českém trhu zcela zásadní novinku. Obě varianty byly zvoleny na základě rozsáhlých spotřebitelských testů. „Chceme spotřebiteli přinášet zajímavé a inovativní chutě. Proto přicházíme hned se dvěma novinkami. Variantu s okurkou jsme zvažovali již dlouho, ale až nyní pro ni nastal ten pravý čas,“ uvedl group brand manažer Tomáš Hejkal. Okurková příchuť podle něho navazuje na rostoucí popularitu okurkových limonád v gastronomii a přenáší tento zážitek i do podoby likéru. Zatímco ve spotřebitelských testech spojení ananasu s kokosem zabodovalo u konzumentů prakticky okamžitě, varianta okurka + limetka vzbuzovala diskuzi a zájem ochutnat. Výslednou chutí však přesvědčila i ty, kteří zpočátku váhali.

Navzdory neotřelým příchutím jsou nové Amundsen komponovány podle osvědčeného konceptu: staví na výhradně přírodních surovinách a jejich základem je šestkrát destilovaná Amundsen Vodka. Vycházejí vstříc spotřebitelům, kteří u ochucených drinků jednoznačně preferují produkty s přirozenou barvou, svěží, méně sladkou chutí a především s čistě přírodními ingrediencemi.

Amundsen Pineapple & Coco i Amundsen Fresh Cucumber & Lime budou na trhu k dispozici v balení 0,5 litru a 1 litr. Stanou se součástí řady Amundsen, která patří v Česku k nejprodávanějším produktům své kategorie. Rodina Amundsen zaujímá v gastronomii první příčku mezi ochucenými likéry na bázi vodky s podílem bezmála 30 %. V maloobchodě pak ve stejné kategorii drží řada Amundsen druhou pozici s podílem téměř 23 %.

Naše voda, ilustrační foto: Stock Plzeň

3.11.2014 13.25, Rubrika: Nápoje a voda v potravinách, Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony

Aktuality

Lesní video

více >

Fotoblog

více >

ZAHÁJENÍ ÚPRAV ZDYMADLA HOŘÍNZAHÁJENÍ ÚPRAV ZDYMADLA HOŘÍN
Autor: Nina Havlová

Videoblog

více >

Kalendář Akcí

<< Červenec 2019 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4