7.5.2015 7.24, Rubrika: Rybářství a rybníkářství
Projekt Moře v Brně táhne
Pomoci v boji proti velkochovům lososů v evropských mořích, vyzkoušet unikátní vědecký projekt a nabídnout lidem na jižní Moravě čerstvé mořské ryby. S těmito cíli spustil majitel brněnské aukční síně Tomáš Zezula projekt Moře v Brně a začal v bývalé úpravně vody v Pisárkách chovat mořské ryby, píše Brněnský deník.
První ryby prodal před půl rokem.
Od té doby si do bývalé úpravny vody zákazníci přišli pro osm tun ryb. „Těší mě, že stále častěji chodí i běžní lidé, kteří se zajímají o původ jídla,“ řekl Deníku Zezula. Ryby z pisáreckých nádrží lidé ochutnají také v restauracích Pavilon nebo Koishi.
Zdroj: Denik.cz, ilustrační foto: wikimedia commons,
7.5.2015 7.24, Rubrika: Rybářství a rybníkářství
Aktuality
Divocí koně a zubři z Milovic se představí v Evropském parlamentu
Akt. 23.1.2026 14.54Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Prevence povodní, voda v krajině, Statistiky a kauzy
Stavaři pracují i za mrazu na rozšíření přístaviště v Hodoníně
Akt. 23.1.2026 11.54Rubrika: Čistota vody a rekreace, Lodní doprava













