15.3.2022 9.25, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě
Přečtěte si knihu „Putování za vodou“
Pro ty, kteří v sobě cítí touhu objevovat krásná místa spojená jakýmkoliv způsobem s vodou, je určena publikace Putování za vodou, jejímž autorem s fotografem v jedné osobě je dlouholetý mluvčí společnosti Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava Marek Síbrt.
„Putování za vodou je plné dobrodružství, úchvatných a nezapomenutelných zážitků. Proto jsem se rozhodl napsat knihu zhruba 90 výletů s vodní tematikou, během nichž se vydáme po naší zemi. Je vybavena bohatým obrazovým materiálem a QR kódy s trasami výletů,“ uvádí autor, který po řadu let navštěvuje a fotografuje „vodní lokality“ po celé ČR.
Další podrobnosti o publikaci a možnosti nákupu na: https://www.hithit.com/cs/project/10887/putujte-za-vodnimi-krasami-s-unikatnim-kniznim-pruvodcem
Naše voda
15.3.2022 9.25, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, PR Članky, Prevence povodní, voda v krajiněAktuality

Začíná obnova vzácných rašelinišť u Velkého Dářka
Akt. 24.6.2025 9.23Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Prevence povodní, voda v krajině

Aktivujte si službu SMS-INFO! I na dovolené budete vědět, co se děje doma s vodou
Akt. 24.6.2025 9.14Rubrika: 40. výročí úpravny vody Želivka, Vodovody a kanalizace