23. 7. 2024

22.9.2023 8.15, Rubrika: Rybářství a rybníkářství

PODZIMNÍ VÝLOVY RYBNÍKŮ 2023: Termíny a lokality – nejnovější aktualizace

I letos zveřejňuje portál Naše voda přehled letošních podzimních výlovů rybníků tak, jak jsou zatím plánovány jednotlivými rybářskými podniky. Redakce zároveň upozorňuje, že termíny se mohou i bez vědomí redakce měnit, a zájemcům o tyto akce proto doporučuje ověřit si aktuální stav prostřednictvím kontaktů uvedených v přehledu.

Zároveň upozorňujeme, že na mnoha lokalitách není organizován doprovodný program ani prodej ryb přímo po výlovu. Na akce, kde to možné bude (například při výlovu Rožmberka) se budeme snažit zájemce upozorňovat. Výlovy, kde je již doprovodný program známý nebo je jejich součástí prodej ryb na hrázi, jsou v následujícím přehledu označené hvězdičkou.

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
         
Frančák 23.9.   ČRS MO Aš KVK
Letadlo dolní 24.9.   ČRS MO Aš KVK
Brouček 26.9. Praha Lesy hl. m. Prahy PHA
Dobrá 28.9.   ČRS MO Světlá nad Sázavou VYS
Kuchyňka 28.9.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Masáček horní 28.9.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Adamák* 30.9.   ČRS MO Strmilov JHC
Březovka 2 30.9.   ČRS MO Aš KVK
Květnov 30.9.   ČRS MO Světlá nad Sázavou VYS
Letadlo horní 30.9.   ČRS MO Aš KVK
Novodvorský 30.9.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Pňovice veský 30.9.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Vidimák* 30.9.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Závlaha 1* 30.9. Čistá u Rakovníka MO RS Čistá u Rakovníka STC
Zborovický rybník 30.9. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Malý u Vodárny 1.10.   Rybáři Benešov STC
Březovík, Pilant horní 2.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Jitra Velká 2.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Řiťovíz zadní 2.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Sirotčí dolní a horní 2.10. Stř.03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Slouňský 2.10. u Kratochvíle Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Šamonský dolní 2.10. Stř. Sedlice Blatenská ryba JHC
Barborka 3.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Fabrický, Bílý 3.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hliněná sádka 3.10. Jevany Obec Jevany STC
Hrádecký 3.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Krtelský velký 3.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový 3.10. u Dobeve Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Pod lesem 3.10. Jevany Obec Jevany STC
Veský Krty 3.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Budičovský, Vražebný 4.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Jitra Malá 4.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Jiterský, Chamra 4.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Koubovský, Chromý 4.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nerábov, Mešník 4.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový 4.10. u Čejetic Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Podzámecký 4.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Zahrada 4.10. Jevany Obec Jevany STC
Starobor 4.-5.10. Stř. Sedlice Blatenská ryba JHC
Lhotovský, Nad Lukama 5.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový Koupě 5.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Ohradský 5.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Podsklepní, Trávnický 5.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Prostřední Koupě 5.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Vrbenský Zadní 5.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Hrádek 6.10.   Rybářství Lnáře JHC
Klokočínský, Podcestný 6.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Mlýnský 6.10. u Strpí Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Podsilniční 6.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Simínský 6.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Stodůlky RN N2* (školy) 6.10. Praha 13, Stodůlky Lesy hl. m. Prahy PHA
Šamonský horní 6.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Kotelský malý 7.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Sázavan 7.10.   ČRS MO Světlá nad Sázavou VYS
Slížanský rybník 7.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Štikáč, Třecí 7.10.   ČRS MO Aš KVK
Strýčkovy koupaliště 7.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Strýčkovy veský 7.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Výrov 7.10. Výrov Rybáři Stříbro PLK
Zátaváček 7.10.   ČRS MO Písek JHC
Dvorský* 7.-8.10. Hodonín Rybářství Hodonín JHM
Dlouhý 8.10.   ČRS MO Písek JHC
Brigádníček 8.10.   ČRS MO Písek JHC
Kos 8.10.   ČRS MO Písek JHC
Brychovský 9.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Paštický 9.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Pivovarský dolní 9.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Račanský 9.10. Stř. Blatná Blatenská ryba JHC
Velkoholský 9.10. Stř. Sedlice Blatenská ryba JHC
Voblánov 9.-10.10.   Rybářství Hluboká JHC
Bažina 10.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Hluboký 10.10. u Čichtic Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Novosedlický 10.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pilský 10.10. Jevany Obec Jevany STC
Potočný malý 10.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Řiťovíz přední 10.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Střelský 10.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Bahenský dolní 11.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Kutáků 11.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 11.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Nad Olší, Škornička 11.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Novokrtský 11.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Podolský 11.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Šemberák 11.10. Kozojedy Obec Jevany STC
Botka 12.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Kotulínský 12.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Kořenský 12.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Kratochvílský 12.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Lacinský 12.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Počernický ryb. (školy) 12.10. Praha – Dol. Počernice Lesy hl. m. Prahy PHA
Podvesný 12.10. u Droužetic Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Skaličný 12.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Třešňovský, Křenovský 12.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Dalovák* 13.10. Čejkovy Klatovské rybářství PLK
Hoděmyšl malá 13.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Jedelský 13.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Neštěstí, Trávný 13.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Pilant dolní 13.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Vohraženice, Rorejšek 13.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Rožmberk* 13.-15.10. Stará Hlína Rybářství Třeboň JHC
Vítenečský 13.10.   Rybářství Lnáře JHC
Záleský 13.10.   Rybářství Lnáře JHC
Narysov – Cihelňák 14.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Nový rybník 14.10. Příbram MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Podkostelní Putim* 14.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pod zámkem* 14.10. Loučná pod Desnou Rybáři Loučná n. Desnou OLK
Světelák 14.10.   ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Strýčkovy nadveský 14.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Štětináč 14.10.   ČRS MO Písek JHC
Troubecký rybník 14.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Vernéřov 1 14.10.   ČRS MO Aš KVK
Jezera 15.10.   ČRS MO Písek JHC
Velký u Vodárny 15.10.   Rybáři Benešov STC
Bahenský horní 16.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hluboký 16.10. u Kestřan Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Lipice dolní 16.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Macháček 16.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Slatina Chrášťovice 16.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Spurný 16.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Tripsovský, Vilímkovský 16.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Žofín 16.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Haklovský Starý 17.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Kvítek 17.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Lužický, Mlynářovský 17.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Penčice 17.10. Jevany Obec Jevany STC
Prostřední 17.10. u Žižky Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Tomašovský 17.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Topič zadní* 17.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Velký Kocelovický 17.10.   Rybářství Lnáře JHC
Žděný 17.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Brloh 18.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Chřešťovický velký 18.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nový 18.10. u Černoháje Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Ohrada Jindřichovice 18.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Pivovarský prostřední 18.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Řepický dolní 18.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Švejcar 18.10. Jevany Obec Jevany STC
Horusický 18.-20.10. Horusice Rybářství Třeboň JHC
Borek 19.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Hluboký 19.10. u Dvorců Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Malovický dolní 19.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nesvorný 19.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Podtochovický 19.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Velký Bělčický 19.10.   Rybářství Lnáře JHC
Vitkovský malý 19.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Loužek Zliv 20.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 20.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Šipounský 20.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Tvrzský 20.10. u Dvorců Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Dlouhý rybník 21.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Klášterský prostřední 21.10.   ČRS MO Písek JHC
Lančus dolní + horní 21.10.   ČRS MO Aš KVK
Rohlík, Škola 21.10.   ČRS MO Aš KVK
Sedlejov* 21.10. Sedlejov Obec Sedlejov VYS
Sytno 21.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
Zámecký rybník* 21.10. Červ. hrádek, Jirkov Krušné hory ULK
Vrbí 21.10.   ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Blatnička (přehrada)* 21.-22.10.   Rybářství Minařík JHM
Veselský rybník* 21.-22.10. Nové Veselí KINSKÝ Žďár VYS
Boubelíkovic 22.10.   ČRS MO Písek JHC
Čekal 23.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Černívský 23.10.   Rybářství Lnáře JHC
Makov 23.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Mlýnský Hostišovice 23.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Společnice 23.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Strpský 23.-24.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hadlíř 24.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Hliněný 24.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Horčápský 24.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Netušil 24.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 24.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pilský 24.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Korytský 25.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Metelský 25.10.   Rybářství Lnáře JHC
Rabiň 25.-26.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Milava* 25.-27.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Haklovský Nový 26.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Chvalov 26.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Příbramovský 26.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Stříbrný 26.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Bezdrev 26.10.-2.11.   Rybářství Hluboká JHC
Bašta 27.10. u Čichtic Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Bubovický 27.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Hanýz 27.10.   Rybářství Lnáře JHC
Otrhanec 27.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Šilhavý 27.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Amerika* 27.-28.10. u Františkových Lázní Rybářství Mariánské Lázně KVK
Vrkoč* 27.-29.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Bohdanečský rybník* 28.10.   Rybniční hospodářství PAK
Datlík* 28.10. Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Dolanský rybník* 28.10. u Boletic Vojenské lesy a statky JHC
Kašinák 28.10.   ČRS MO Písek JHC
Pramenný 28.10.   ČRS MO Aš KVK
Těchařovický 28.10.   MO ČRS Rožmitál p. Třemš. STC
Štěpnický rybník* 28.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Tesla 28.10.   ČRS MO Aš KVK
Vavřinecký* 28.10. Vavřinec Rybářství Chlumec n. Cidlinou STC
Zlatokopy 28.10.   ČRS MO Světlá n. Sázavou VYS
Choryně velká* 28.-29.10. Hustopeče n. Bečvou Rybářství Haška OLK
Holčovice 29.10.   Rybáři Benešov STC
Hrozný (asi posun) 29.10.   ČRS MO Písek JHC
Bejšovec 30.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Drahkovský 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dubský 30.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Hájek, Kovanický 30.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Mladohaklovský 30.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Mlýnský dolní 30.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Novokoželský 30.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Polanka 30.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Rovenský 30.10. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Zlatohlav 30.10.   Rybářství Lnáře JHC
Buzický* 30.-31.10. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Dvořiště 30.10.-2.11. Slověnice Rybářství Třeboň JHC
Divák 31.10.   Rybářství Lnáře JHC
Domin 31.10.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Kačírek 31.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Koželuh, Nesejt 31.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Luskovec dolní 31.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nováček 31.10. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Svinětický 31.10. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Široký 31.10. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Albrechtický 1.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Kobylí dráč 1.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový Chřešťovice 1.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Potůček 1.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Melín 1.11.   Rybářství Lnáře JHC
Rouda 1.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Starý Chřešťovice 1.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Všetrubský* 1.11.   Klatovské rybářství PLK
Blaniny 2.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Černoháj velký 2.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Dubenský 2.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Honzíkovský 2.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Pláňava 2.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Svojetín dolní 2.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Telčovský 2.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Škrabák 2.11.   Rybářství Lnáře JHC
Velká Rýdlovka 2.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Regent* 2.-3.11. Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Brnouš, Borský 3.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Cunát 3.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Hvozdec, Kozor 3.11.   Rybářství Lnáře JHC
Křenkovský 3.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Okrouhlík, Zrcadlo 3.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový nad Alejí 3.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Vacíkovský 3.11.   Rybářství Lnáře JHC
Zátavský 3.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Zázvěřovský 3.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Bezruč* 3.-5.11. Jistebník Chov ryb Jistebník MSK
Betlém* 4.11. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Olše 4.11.   ČRS MO Aš KVK
V. Podvinice 4.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Vyžlovský* 4.11. Vyžlovka Obec Jevany STC
Olšovec* 4.-5.11. Jedovnice CAMP Olšovec JHM
Lišovský a Štičí 6.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Kočí 6.11.   Rybářství Lnáře JHC
Kořenský 6.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nový Pozdyňský 6.11.   Rybářství Lnáře JHC
Závist 6.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Tálinský 6.-7.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Svět 6.-8.11. Třeboň Rybářství Třeboň JHC
Branišovský Velký 7.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Černoveský II. 7.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hubencov 7.11.   Rybářství Lnáře JHC
Myslívský* 7.11.   Klatovské rybářství PLK
Pazderna, Kozina 7.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Prostřední Putim 7.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Černoveský I. 8.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hlaváček, Březiňský 8.11.   Rybářství Lnáře JHC
Hoskovský velký 8.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Chmelař* 8.11.   Rybářství Doksy LBK
Malduchy* 8.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Silnický, Sedlišťský 8.11 Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Šáchovec 8.11 Jevany Obec Jevany STC
Dřemliny 8.-9.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Dražský Pacelice 9.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Hajnice 9.11.   Rybářství Lnáře JHC
Nezamyslický* 9.11.   Klatovské rybářství PLK
Pančál* 9.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Podvesný 9.11. u Kestřan Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Rahovec Dolní 9.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Ryšávek 9.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Šeberák*, (pro školy) 9.11. Praha – Kunratice Lesy hl. m. Prahy PHA
Tringlovský velký 9.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Bartoš Velký 10.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Jezera malá 10.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Lazy, Borek 10.11.   Rybářství Lnáře JHC
Malduchy malá strana 10.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pařez 10.11. Louňovice Obec Jevany STC
Podskalský 10.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Vepřský velký 10.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Březovka 1 11.11.   ČRS MO Aš KVK
Dlouhý 13.11. u Nových Dvorů Blatenská ryba JHC
Hrbovský malý 13.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Kněžské 13.11.   Rybářství Lnáře JHC
Lusk nový 13.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Schwarzenberg 13.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Rahovec Horní 13.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Topělecký 13.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Třebínský 13.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Vilímec* 13.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Březina 14.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Bukový 14.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Křepín 14.11.   Rybářství Lnáře JHC
Loviště 14.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Nahošín 14.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Svojetín horní 14.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Zahajský velký 14.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Hlyběnský 15.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Javorský, Čert 15.11.   Rybářství Lnáře JHC
Jehnědský 15.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nadvesní Údraž 15.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pikhart velký 15.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Řežabinec 15.-16.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Blatec 15.-16.11. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Žár* 15.-17.11.   Rybářství Nové Hrady JHC
Dražský Březí 16.11.   Rybářství Lnáře JHC
Jandovec 16.11.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Kocanda 16.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Podveský 16.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Oblož, Malívský 16.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Společný 16.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Tringlovský malý 16.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Vondrovský 16.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Výskyt* 17.11. Hradec králové Městské lesy Hradec Králové HKK
Jezero Kožlí 20.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Málkovský velký 20.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Sokolov velký 20.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Třetina 20.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Vlhlavský 20.-21.11. Vlhlavy Rybářství Hluboká JHC
Bošilecký* 20.-22.11. Bošilec Rybářství Třeboň JHC
Barachovec 21.11. Stř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Bukovec 21.11.   Rybářství Lnáře JHC
Hlavatecký 21.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Hůrka, Holubovský 21.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Mokrý 21.11. Stř. 03 Sedlice    
Dražský Koupě 22.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Háje velké 22.11.   Rybářství Lnáře JHC
Miska 22.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Planinský 22.11.   Rybářství Lnáře JHC
Ražický 22.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Hrádecký Krty 23.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Novec* 23.11. Nalžovské Hory Klatovské rybářství PLK
Raputovský 23.11. Stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Stašov, Luskovec hor. 23.11. Strř. Protivín Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Světský, Čichtický 23.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Újezdský 23.11.   Rybářství Lnáře JHC
Kajetánka 24.11. Praha Lesy hl. m. Prahy PHA
Návesný 24.11. u Sudoměře Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Kočkov 27.11. Stř. Strakonice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Nový 27.11. pod Libějovicemi Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Představecký 27.11. Stř. Netolice Krajské šk. Hospodářství ČB JHC
Zábořský velký 27.11. Stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Mlýnský 29.11. u Mladějovic Krajské šk. Hospodářství ČB JHC

Současný přehled ještě nemusí obsahovat veškeré plánované výlovy rybníků a bude postupně aktualizován tak, jak je budou jednotliví organizátoři zveřejňovat.

Zdroj: Rybářská sdružení, obce, Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

 

 

22.9.2023 8.15, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Rybářství a rybníkářství, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Statistiky a kauzy, Významné zprávy

Aktuality

Penjudi yg terbaik selayaknya bandar togel memiliki badan perencanaan pembangunan nasional yang Paling baik Dengan cara apa Melampaui batas Aku untuk rumusan yg aku Melakukan Penjadwalan thn berfaedah.

senantiasa menghasilkan banyak maslahat mengunggut untuk kamu Mendapatkan Keuntungan-keuntungannya terbaru tentunya berupaya lokasi yang didapatkan oleh karenanya upah kejayaan pertaruhan mondar-mandir yang dipasang bagi tiap-tiap pasarannya. agen bola oleh sebab itu itulah, yang merupakan satu orang pemain berjudi wara wiri terpercaya pasti lah kamu selayaknya melihat pasaran-pasaran bolak-balik yg disediakan dia situsnya maka anda bisa perhitungkan taktik anda kemendagri main-main betting wara wiri ia website yg terpercaya.

VRACÍME VODU LESU

Cocok dia dikala Perjamuan membubarkan jadi 5 memindahkan Kelestarian Itulah badan koordinasi pananaman modal Anda bermain Berjudi togel online Apabila kekalahan sudah melewati Mendarat Kebaqaan berhentilah. Penjudi yg terbaik dapat mengontrol Ia thn penambahan saatnya pergi.

Fotoblog

více >

VÝROČÍ 110 LET ÚPRAVNY VODY KÁRANÝVÝROČÍ 110 LET ÚPRAVNY VODY KÁRANÝ
Autor: Nina Havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4