24. 2. 2024

19.9.2022 6.59, Rubrika: Rybářství a rybníkářství

Nejnovější aktualizace: Podzimní výlovy rybníků 2022: Termíny a lokality

I letos zveřejňuje portál Naše voda přehled letošních podzimních výlovů rybníků tak, jak jsou zatím plánovány jednotlivými rybářskými podniky. Redakce zároveň upozorňuje, že termíny se mohou i bez vědomí redakce měnit, a zájemcům o tyto akce proto doporučuje ověřit si aktuální stav prostřednictvím kontaktů uvedených v přehledu.

Nově jsou doplněné údaje o plánovaném doprovodném programu pro veřejnost – takové výlovy jsou označeny hvězdičkou.  Pokud je doprovodný program zaměřen také na školní mládež, je součástí příslušného termínu a výlovu slovo „školy“.

 

RYBNÍK DATUM MÍSTO ZDROJ KRAJ
         
Polifkův rybník 20.9. Praha 9 – Hloubětín Lesy hl.města Prahy PHA
Radhošť 20.9. Praha 10 – Nedvězí Lesy hl.města Prahy PHA
RN Interlov 22.9. Praha 4 – Michle Lesy hl.města Prahy PHA
RN R4 Košíkovský dol. 22.9. Praha 11 – Chodov Lesy hl.města Prahy PHA
Horní Morávka 24.9. Kroměříž MRS Kroměříž ZLK
Areál U komára* 24.9. Nevcehle obec Nevcehle VYS
Sadoňský rybník 24.9. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Závlaha 1 24.9. Čistá ČRS MO Čistá u Rakovníka STC
Hornomlýnský 27.9. Praha – Kunratice Lesy hl.města Prahy PHA
Údolní 27.9. Praha 4 – Hodkovičky Lesy hl.města Prahy PHA
Strýčkovy – koupaliště 28.9. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Kuchyňka 28.9. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Strnad 29.9. Hostivice Lesy hl.města Prahy PHA
Vrbenský Zadní 30.9.   Lesy a rybníky města ČB JHC
Adamák 1.10.   ČRS Strmilov JHC
Lišnice 1.10. Lišnice RYBAR.INFO OLK
Slížanský 1.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Tesla 1.10.   ČRS MO AŠ KVK
Masáček horní 2.10. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Vidimák* 2.10. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Novodvorský 2.10. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Macháček 3.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Pláňava 3.10. Sedlice Blatenská ryba JHC
Řiťovíz zadní 3.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Dlouhý 4.10. Nové Dvory Blatenská ryba JHC
Hánovec malý 4.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Počápelský 4.10. Počáply Blatenská ryba JHC
RN Nebušice 4.10. Praha – Nebušice Lesy hl.města Prahy PHA
Strnad, dolovek 4.10. Hostivice Lesy hl.města Prahy PHA
Šamonský horní 4.10.   Blatenská ryba JHC
Barborka 5.10. střed. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Houženský 5.10. Haklovy Dvory Lesy a rybníky města ČB JHC
Motolský (sp. a koupal.) 5.10. Praha 5 – Motol Lesy hl.města Prahy PHA
Podolský 5.10. Podolí Blatenská ryba JHC
Prostřední Koupě 5.10. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Zlý 5.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Jitra Velká 6.10. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
RN Ořech 6.10. Praha – Řeporyje Lesy hl.města Prahy PHA
RN N3 Stodůlky*(školy) 6.10. Praha 13 – Jinonice Lesy hl.města Prahy PHA
Řiťovíz přední 6.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Skaličný 6.10. Skaličany Blatenská ryba JHC
Rožmberk* 7.-9.10. Nová Hlína Rybářství Třeboň JHC
Dolní Úvalský 8.10. Úvaly ČRS MO Úvaly STC
Klátovec-Tůmů 8.10. Strmilov ČRS Strmilov JHC
RN R3 Košíkovský (hor.) 8.10. Praha 11 – Chodov Lesy hl.města Prahy PHA
Nadýmač* 8.10. Studénka Rybářství DENAS MSK
Práchovna 8.10.   MO ČRS Chrudim PAK
Štětináč 8.10.   ČRS MO Písek JHC
Zborovský 8.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
Jezera 9.10.   ČRS MO Písek JHC
Kotelský Malý 9.10. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Třecí 9.10.   ČRS MO Úvaly STC
Soběnský* 9.10. Rožmitál p. Třemšínem Rybáři Rožmitál STC
Kvítek 10.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Podtochovický 10.10. Tochovice Blatenská ryba JHC
Žděný 10.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Černiš 11.10. České Vrbné Lesy a rybníky města ČB JHC
Velkorojický 11.-13.10. Radomyšl Blatenská ryba JHC
Jevanský 12.10. Jevany Obec Jevany STC
Lacinský 12.10. Laciná Blatenská ryba JHC
Mačkovský malý 12.10. Mačkov Blatenská ryba JHC
Hajanský 13.10. Řečice Blatenská ryba JHC
Počernický* (školy) 13.10. Praha – Dol. Počernice Lesy hl.města Prahy PHA
Buchhamer 14.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Dasenský 14.10. Dasný Lesy a rybníky města ČB JHC
Novokrtský 14.10. Krty-Hradec Blatenská ryba JHC
Motolský R1 14.10. Praha 5 – Motol Lesy hl.města Prahy PHA
Temenec 14.10. Újezd u Skaličan Blatenská ryba JHC
Barbora* 15.10. Duchcov Krušné hory Duchcov ULK
Bořetice 15.10.   MO ČRS Chrudim PAK
Dlouhý 15.10. Zborovice MRS Kroměříž ZLK
R2 Hájecký 15.10. Praha 15 – Hostivař Lesy hl.města Prahy PHA
Kašiňák 15.10.   ČRS MO Písek JHC
Lhoták 15.10. Úvaly ČRS MO Úvaly STC
RN Petrovice 15.10. Praha – Petrovice Lesy hl.města Prahy PHA
Pňovice 15.10. Pňovice Rybáři Rožmitál STC
Podkostelní* 15.10. Putim Blatenská ryba JHC
Sedlejov* 15.10. Sedlejov Obec Sedlejov VYS
Strýčkovy Veský 15.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Sytno 15.10. Sytno Rybáři Stříbro PLK
Závlaha 15.10.   MO ČRS Loštice OLK
Hradecký* 15.-16.10. Tovačov Rybářství Tovačov OLK
Veselský* 15.-16.10. Nové Veselí KINSKÝ Žďár VYS
Klášterský velký, sp. 16.10.   ČRS MO Písek JHC
Nový 16.10. Příbram Rybáři Rožmitál STC
Narysov 16.10. Cihelna Rybáři Rožmitál STC
Spurný 17.10. stř. Sedlice Blatenská ryba JHC
Tomašovský 17.10. Sepekov Blatenská ryba JHC
Topič zadní 17.10. Blatná Blatenská ryba JHC
Velký Tisý 17.-21.10. Lomnice n. Lužnicí Rybářství Třeboň JHC
Byňovský* 18.10. Byňov Rybářství Nové Hrady JHC
Hliněný 18.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Korytský 18.10. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Pařezník 18.10. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
Velkoholský 18.10. Sousedovice Blatenská ryba JHC
Horčápský 19.10. Horčápsko Blatenská ryba JHC
Chřešťovický velký 19.10. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Blatec 20.10. Dívčice Rybářství Hluboká JHC
Kačírek 20.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Nesvorný 20.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Ohrada Jindřichovice 20.10.   Blatenská ryba JHC
Sokolov prostřední 20.10. Křešice Blatenská ryba JHC
Cunát 21.10. Chřaštice Blatenská ryba JHC
Čejkovický 21.10. Čejkovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Kořenský 21.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Bílý Kůň 22.10. Luže Rybáři Luže PAK
Dolní Hradský 22.10.   Rybáři Ledenice JHC
Klášterský malý 22.10.   ČRS MO Písek JHC
Lančus horní, dolní 22.10.   ČRS MO AŠ KVK
Stará Doubravice 22.10.   MO ČRS Loštice OLK
V. Podvinice 22.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Vosátků-Horní 22.10. Strmilov ČRS Strmilov JHC
Blatnička, přehrada* 22.-23.10. Blatnička Rybářství Minařík JHM
Těchařovický 23.10. Těchařovice Rybáři Rožmitál STC
Velký Bezejmenný 23.10.   ČRS MO Písek JHC
Nuzov 24.10. Dubné Lesy a rybníky města ČB JHC
Zátavský 24.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Labuť 25.-27.10. Myštice Blatenská ryba JHC
Záblatský 24.-28.10. Záblatí Rybářství Třeboň JHC
Lusk nový 25.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Netušil 25.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Nový 25.-26.10. Vodňany MH Vodňany JHC
Čekal 26.10. Zlivice Blatenská ryba JHC
Makov 26.10. Čížová Blatenská ryba JHC
Společnice 26.10. Vráž u Písku Blatenská ryba JHC
Blaniny 27.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Kovašín 27.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
RN R4 Milíčov* (školy) 27.10. Praha – Petrovice Lesy hl.města Prahy PHA
RN Říčanka 27.10. Praha – Dubeč Lesy hl.města Prahy PHA
Jahelník 27.10. Třebín Lesy a rybníky města ČB JHC
Amerika* 27.-28.10. u Frant. lázní Rybářství Mariánské lázně KVK
Musík 27.-28.10. Sedlčany Štičí líheň Esox STC
Munický 27.-29.10. Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká JHC
Bohdanečský* 28.10. Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství PAK
Broumar* 28.-29.10. Opočno Jan Kolowrat Krakowský KHK
Olšovec* 28.-29.10. Jedovnice Městys Jedovnice JHM
Vrkoč* 28.-30.10. Pohořelice Rybníkářství Pohořelice JHM
Betlém* 29.10. Teplá Rybářství Mariánské Lázně KVK
R1 Hájecký 29.10. Praha 15 – Hostivař Lesy hl.města Prahy PHA
Horní Úvalský 29.10. Úvaly ČRS MO Úvaly STC
Mlýnský 29.10. Praha 5 – Motol Lesy hl.města Prahy PHA
Parčák* 29.10.   Rybáři Ledenice JHC
Štěpnický* 29.10. Telč Rybářství Nechvátal VYS
Choryně Velká* 29.-30.10. Hustopeče n. Bečvou Rybářství Haška OLK
Strýčkovy Nadveský 30.10. Strýčkovy Rybáři Rožmitál STC
Třebsko 30.10. Židovna Rybáři Rožmitál STC
Drachkovský 31.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pálenina hluboká 31.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pálenina mělká 31.10. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Pazderna 31.10. Dobev Blatenská ryba JHC
Vinořský, biologický 31.10. Praha – Vinoř Lesy hl.města Prahy PHA
Dehtář 31.10.-3.11. Dehtáře Rybářství Hluboká JHC
Brloh 1.11. Chobot Blatenská ryba JHC
RN Dolní 1.11. Praha 12 – Modřany Lesy hl.města Prahy PHA
Honzíkovský 1.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Lipiny 1.11. Praha 12 – Modřany Lesy hl.města Prahy PHA
Loužek 1.11. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Prostřední Putim 1.11. Putim Blatenská ryba JHC
Velká Rýdl 1.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Regent* 1.-2.11. Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně KVK
Hůrka 2.11. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Chmelař* 2.11. k.ú. Úštěk Rybářství Doksy LBK
Jezera malá 2.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Olešnický V. 2.-3.11. Olešnice Lesy a rybníky města ČB JHC
Bubec 3.11. Praha – Řeporyje Lesy hl.města Prahy PHA
Dvorecký 3.11. Praha 12 – Kamýk Lesy hl.města Prahy PHA
M. Outrata 3.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Pančál 3.11. Radobytce Blatenská ryba JHC
Podleský 3.11. Drahenice Blatenská ryba JHC
Nahošín 4.11. Doubravice Blatenská ryba JHC
Vincentinum 4.11. Praha 6 – Břevnov Lesy hl.města Prahy PHA
Bezruč* 4.-6.11. Jistebník Chov ryb-jistebnik.cz MSK
Bídník 5.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Čermenský* 5.11 Dolní Čermná Plundrovo rybářství PAK
Slavík 5.11.   MO ČRS Chrudim PAK
RN N1 Stodůlky 5.11. Praha 13 _Stodůlky Lesy hl.města Prahy PHA
Pastvisko 5.11.   Rybáři Luže PAK
Vyžlovský* 5.11. Vyžlovka Obec Jevany STC
Nezmar* 5.-6.11 Dolní Benešov Rybářství Hodonín JHM
Láz 6.11.   Rybáři Rožmitál STC
Hrneček 6.11.   Rybáři Rožmitál STC
Čalovna 7.11. Malé Nepodřice Blatenská ryba JHC
Botka 7.11. Chraštice Blatenská ryba JHC
Hoděmyšl malá 7.11 Hoděmyšl Blatenská ryba JHC
Mlýnský 8.11. Hostišovice Blatenská ryba JHC
Oblož 8.11. Leskovice Blatenská ryba JHC
Slatina 8.11. Chrášťovice Blatenská ryba JHC
Nadvesní 9.11. Údraž Blatenská ryba JHC
Nový 9.11. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Pikhart velký 9.11. Údraž Blatenská ryba JHC
Starý 9.11. Chřešťovice Blatenská ryba JHC
Zahajský velký 9.11. Těchařovice Blatenská ryba JHC
Málkovský velký 10.11. Málkov Blatenská ryba JHC
Novokoželský 10.11. Kožlí u Čížové Blatenská ryba JHC
Podsilniční 10.11. Šamonice Blatenská ryba JHC
Šindlovský 10.11. Litvínovice Lesy a rybníky města ČB JHC
Šeberák* (školy) 10.11. Praha – Kunratice Lesy hl.města Prahy PHA
Kajetánka 11.11. Praha 6 – Břevnov Lesy hl.města Prahy PHA
Mnichovský 11.11. Mnichov Blatenská ryba JHC
Závist 11.11. Skaličany Blatenská ryba JHC
Habartov 12.11.   MO ČRS Chrudim PAK
Kinkorovec 13.11.   ČRS MO Písek JHC
Černý 14.11. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Dražský 14.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Malívský 14.11. Bořice Blatenská ryba JHC
Maršovec 14.11. Dobev Blatenská ryba JHC
Nesejt 14.11. Čížová Blatenská ryba JHC
Volešek 14.-16.11. Pištín Rybářství Hluboká JHC
Mlýnský 15.11. Drahenice Blatenská ryba JHC
Velkoláz 15.11. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Xaverovský 15.11. Praha 20–H. Počernice Lesy hl.města Prahy PHA
Dřemliny 15.-16.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Dražský 16.11. Pacelice Blatenská ryba JHC
Hodějovský 16.11. Předotice Blatenská ryba JHC
RN Nový p. Šeberovem 17.11. Praha – Šeberov Lesy hl.města Prahy PHA
Chválovec 18.11. stř. 03 Sedlice Blatenská ryba JHC
Telčovský 18.11. Koupě Blatenská ryba JHC
Topělecký 18.11. Topělec Blatenská ryba JHC
Podskalský 21.11. Blatná Blatenská ryba JHC
Starý Putim 21.11. Putim Blatenská ryba JHC
Mokrý 22.11. Sedlice Blatenská ryba JHC
Podveský 22.11. Vodňany MH Vodňany JHC
Pejcha 23.11. stř. 01 Blatná Blatenská ryba JHC
Ražický 23.11. Ražice Blatenská ryba JHC
Jezera velká 24.11. Klínovice Blatenská ryba JHC
Hrádecký 25.11. Krty Blatenská ryba JHC
         

 

Zdroj: Rybářská sdružení, obce, Naše voda, foto Naše voda – Nina Havlová

19.9.2022 6.59, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství, Prevence povodní, voda v krajině, Statistiky a kauzy, Významné zprávy

Aktuality

Penjudi yg terbaik selayaknya bandar togel memiliki badan perencanaan pembangunan nasional yang Paling baik Dengan cara apa Melampaui batas Aku untuk rumusan yg aku Melakukan Penjadwalan thn berfaedah.

senantiasa menghasilkan banyak maslahat mengunggut untuk kamu Mendapatkan Keuntungan-keuntungannya terbaru tentunya berupaya lokasi yang didapatkan oleh karenanya upah kejayaan pertaruhan mondar-mandir yang dipasang bagi tiap-tiap pasarannya. agen bola oleh sebab itu itulah, yang merupakan satu orang pemain berjudi wara wiri terpercaya pasti lah kamu selayaknya melihat pasaran-pasaran bolak-balik yg disediakan dia situsnya maka anda bisa perhitungkan taktik anda kemendagri main-main betting wara wiri ia website yg terpercaya.

VRACÍME VODU LESU

Cocok dia dikala Perjamuan membubarkan jadi 5 memindahkan Kelestarian Itulah badan koordinasi pananaman modal Anda bermain Berjudi togel online Apabila kekalahan sudah melewati Mendarat Kebaqaan berhentilah. Penjudi yg terbaik dapat mengontrol Ia thn penambahan saatnya pergi.

Fotoblog

více >

FOR FISHING 2024FOR FISHING 2024
Autor: Nina Havlová

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5