2. 6. 2020

Podzimní výlovy rybníků 2013: AKTUALIZOVÁNO

Stejně jako v předchozích dvou letech přináší portál Naše voda svým čtenářům jako první obsáhlý přehled termínů a lokalit výlovů rybníků včetně odkazů na webové stránky konkrétních Rybářství. Tento seznam průběžně aktualizujeme, k dnešku obsahuje přes 470 termínů výlovů.

Seznam není v současné době zdaleka úplný, konkrétní termíny ještě upřesňují některé rybářské podniky. Stejně jako loni jsou součástí našeho přehledu prokliky na internetové stránky subjektů, které organizují výlovy. Upozorňujeme ale, že ne všechna rybářství nebo subjekty na svých webových stránkách informace, které portál Naše voda uvádí, zveřejňují. Data mnohých výlovů nám sdělují přímo. Současně si rybářství vyhrazují, že z technických důvodů nebo kvůli počasí může dojít ke změně data, či času výlovu. To se ale stává opravdu velmi zřídka. Prokliky na zdroje ale tak umožní, v případě zvláště menších rybníků, kde neprobíhají akce pro návštěvníky, si ještě datum dopředu ověřit.

VÝLOVY RYBNÍKŮ 2013

RYBNÍK

DAT

MÍSTO

ZDROJ

KRAJ

Juřík

14.9

MokřinyRybářství Aš

KVK

Vodárna

14.9

StudánkaRybářství Aš

KVK

Čeperka

18.9

OstružnoSchlikovský dvůr

HKK

Nohavička

18.9

VelišSchlikovský dvůr

HKK

Koupaliště

21.9

u rybníkaRybářství Aš

KVK

Zatáčka

21.9

HraniceRybářství Aš

KVK

Novokrtský

24.9

MnichovBlatenská ryba

JHC

Babylon

25.9

BabylonDomažlické městské lesy

PLK

Hanzlíček

26.9

Blatenská ryba

JHC

Hrbovský malý

26.9

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Chamra

26.9

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Klášterský prostř.

26.9

Blatenská ryba

JHC

Klášterský velký

26.9

Blatenská ryba

JHC

Korytní

26.9

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Maršovec

26.9

Blatenská ryba

JHC

Mlýnský dolní

26.9

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Mrázovna

26.9

PísekBlatenská ryba

JHC

Simínský

26.9

Blatenská ryba

JHC

Šamonický dolní

26.9

ŠamoniceBlatenská ryba

JHC

Trávnický

26.9

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Dětský

27.9

PracejoviceBlatenská ryba

JHC

Drachkovský

27.9

DrachkovBlatenská ryba

JHC

Písečný

27.9

PracejoviceBlatenská ryba

JHC

Podzámecký

27.9

Blatenská ryba

JHC

Škvorňovský

27.9

Blatenská ryba

JHC

Arboretum Nový Dvůr

28.9

StěbořiceSlezské zemské muzeum

MSK

Podhorák (pouze výlov)

28.9

HrzínHrzín – Skrýšov – Ratměříce

STC

Pramenný

28.9

KrásnáRybářství Aš

KVK

Závlaha 1.

28.9

ČistáČeský rybářský svaz, MO Čistá

STC

Bažný

30.9

PurkraticeBlatenská ryba

JHC

Bílý

30.9

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Fabrický

30.9

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Loučný

30.9

Blatenská ryba

JHC

Nadýmač malý

30.9

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Podsilniční

30.9

ŠamoniceBlatenská ryba

JHC

Rákosný

30.9

Blatenská ryba

JHC

Zálesný

30.9

PurkraticeBlatenská ryba

JHC

Albrechtický

1.10

Albrectice n. Vlt.Blatenská ryba

JHC

Chřešťovický starý

1.10

ChřešťoviceBlatenská ryba

JHC

Jitra M.

1.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Lhotovský

1.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Nadvesní

1.10

Blatenská ryba

JHC

Novokřesťanský

1.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Pikard velký

1.10

Blatenská ryba

JHC

Pivvarský dolní

1.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Řiťovíz zadní

1.10

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Šipounský

1.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Dolejška

2.10

Blatenská ryba

JHC

Houženský

2.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Kněžský

2.10

LeskoviceBlatenská ryba

JHC

Luh

2.10

Blatenská ryba

JHC

Mlýnský u Strpí

2.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Nesejd

2.10

ČížováBlatenská ryba

JHC

Nováček

2.10

Kožlí u ČížovéBlatenská ryba

JHC

Požerák

2.10

Kožlí u ČížovéBlatenská ryba

JHC

Roudenský

2.10

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Střelský

2.10

StřelaBlatenská ryba

JHC

Šamonickýhorní

2.10

ŠamoniceBlatenská ryba

JHC

Tvrzský u Dvorců

2.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Častorálek

3.10

Blatenská ryba

JHC

Hrejkovický (3.-4.10.)

3.10

HrejkoviceOrlík nad Vltavou

JHC

Kobylí dráč

3.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Kutáků

3.10

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Lužický

3.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Macháček

3.10

DobevBlatenská ryba

JHC

Markovec malý

3.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Nad lukama

3.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Nesvorný

3.10

PutimBlatenská ryba

JHC

Podkovka

3.10

Blatenská ryba

JHC

Podolský

3.10

Blatenská ryba

JHC

Srašidlo

3.10

Rašovice u HlasivaRybářství Křtěnovice

JHC

Stárka

3.10

ŠkvořeticeBlatenská ryba

JHC

Trávný

3.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Zbytek

3.10

Blatenská ryba

JHC

Kazilka 1

4.10

ČistáČeský rybářský svaz, MO Čistá

STC

Křenovský

4.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Otrhanec

4.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Počápelský

4.10

PočáplyBlatenská ryba

JHC

Podhajč

4.10

LnářeDvůr Lnáře

JHC

Škornička

4.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Velkoholský

4.10

StrakoniceBlatenská ryba

JHC

Vohraženice

4.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Blatský

5.10

StrakoniceMO ČRS Strakonice

JHC

Chrastenský rybník

5.10

OsečnáČeský rybářský svaz Osečná

LBK

Komora

5.10

Nová RoleČRS MO Božičany

KVK

Lančus

5.10

HraniceRybářství Aš

KVK

Štikáč

5.10

Rybářství Aš

KVK

Vrzalák

5.10

Český RudolecRybníkářství Dačice

JHC

Březovka 3

6.10

Rybářství Aš

KVK

Rokytnice

6.10

u TomšákuRybářství Aš

KVK

Třecí

6.10

Rybářství Aš

KVK

Agregát

7.10

SRŠRybářství Protivín

JHC

Čekal

7.10

ZliviceBlatenská ryba

JHC

Hvozdec

7.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Chudý

7.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Kaliště

7.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Kořenský

7.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Koubovský

7.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Kozor

7.10

BřezíRybářství Lnáře

JHC

Makov

7.10

ČížováBlatenská ryba

JHC

Medvědnice

7.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Nad olší

7.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Řiťovíz přední

7.10

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Společnice

7.10

Vráž u PískuBlatenská ryba

JHC

Zázvěřovský

7.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Dobrá voda

8.10

BělčiceRybářství Lnáře

JHC

Dražský Smolivecký

8.10

Starý SmolivecRybářství Lnáře

JHC

Haklovský Starý

8.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Haranták

8.10

HorčápskoBlatenská ryba

JHC

Hluboký Hořejany

8.10

HořejanyBlatenská ryba

JHC

Hluboký u Čichtic

8.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Končelovský

8.10

Rybářství Lnáře

JHC

Mošnička Velkorojický

8.10

SedliceBlatenská ryba

JHC

Svojetín dolní

8.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Agregát

9.10

SRŠRybářství Protivín

JHC

Mačkovský malý

9.10

MačkovBlatenská ryba

JHC

Neštěstí

9.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Nový Lnáře

9.10

LnářeDvůr Lnáře

JHC

Pilant dolní

9.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Podvesný u Droužetic

9.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Sedlišťský

9.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Silnický

9.10

BezdědoviceBlatenská ryba

JHC

Smutný

9.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Velkorojický

9.10

RojiceBlatenská ryba

JHC

Brychovský

10.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Divák

10.10

MetlyRybářství Lnáře

JHC

Holubovský

10.10

PočaplyBlatenská ryba

JHC

Luskovec dolní

10.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Nový nad alejí

10.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Nový u Černoháje

10.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Velkorojický

10.10

RojiceBlatenská ryba

JHC

Veselský (10.-11.10.)

10.10

Nové VeselíKinský Žďár

VYS

Bídník

11.10

BlatenkaBlatenská ryba

JHC

Borek

11.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Haltýř

11.10

SousedoviceBlatenská ryba

JHC

Hrádek

11.10

BělčiceRybářství Lnáře

JHC

Chrástava

11.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Nerábov

11.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Pálenina hluboká

11.10

StrakoniceBlatenská ryba

JHC

Pálenina mělká

11.10

StrakoniceBlatenská ryba

JHC

Rožmberk (11.-13.10.)

11.10

Stará HlínaRybářství Třeboň

JHC

Starý Tchořovice

11.10

TchořoviceDvůr Lnáře

JHC

Starý u Krče

11.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Turný dolní

11.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Zámecký

11.10

Rybářství Lnáře

JHC

Chmelná

12.10

ChmelnáRybářský spolek Chmelná

STC

Karaska

12.10

místo obvolatČeský rybářský svaz, MO Čistá

STC

Metelka

12.10

Lipnice n. SázavouČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Pustý

12.10

BlatnáMO ČRS Strakonice

JHC

Rokytnice

12.10

u TomšákuRybářství Aš

KVK

Rybník ve Chmelné

12.10

ChmelnáRybářství Chmelná

STC

Řeka

12.10

Staré RanskoRybářství Vysočiny

VYS

Sytno

12.10

SytnoRybáři Stříbro

PLK

Štěpnický rybník

12.10

Na BaštěRybářství Telč

VYS

Výrov

12.10

Bor u StříbraRybáři Stříbro

PLK

Podroužek

13.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Blatec (14.-15.3.)

14.10

DívčiceRybářství Hluboká

JHC

Jordán

14.10

StřevačSchlikovský dvůr

HKK

Kocelovický Velký

14.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Kotulinský

14.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Kratochvilský

14.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Řepický dolní

14.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Skaličný

14.10

Blatenská ryba

JHC

Švejdův

14.10

Blatenská ryba

JHC

Agregát

15.10

SRŠRybářství Protivín

JHC

Barborka

15.10

ÚniceBlatenská ryba

JHC

Hlaváček

15.10

HvožďanyRybářství Lnáře

JHC

Hoděmyšl malý

15.10

HoděmyšlBlatenská ryba

JHC

Křemelný

15.10

StrakoniceBlatenská ryba

JHC

Malovický dolní

15.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Rybník Davidova mlýna

15.10

Staré TěchanoviceDavidův mlýn

MSK

Škrabáček

15.10

Rybářství Lnáře

JHC

Špačkov

15.10

StaňkovRybářství Třeboň

JHC

Zlý

15.10

StrakoniceBlatenská ryba

JHC

Žofín

15.10

Blatenská ryba

JHC

Bučice

16.10

RožďaloviceRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Buňkov (16.-18.10.)

16.10

Břehy u PřeloučeČRS MO Přelouč

PAK

Hadlíř

16.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Hluboký u Dvorců

16.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Chřešťovický velký

16.10

ChřešťoviceBlatenská ryba

JHC

Mlýnský

16.10

HostišoviceRybářství Lnáře

JHC

Potočný malý

16.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Prostřední u Dvorců

16.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Žabakor

16.10

Březina u Mn. Hrad.Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Žehuňský (16.-18.10.)

16.10

ŽehuňRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bašta u Čichtic

17.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Byňovský

17.10

ByňovRybářství Nové hrady
Hejtman (17.-18.10.)

17.10

Budkov u StřížovicRybářství Kardašova Řečice

JHC

Nahošín

17.10

DoubraviceBlatenská ryba

JHC

Paštický

17.10

Rybářství Lnáře

JHC

Račanský

17.10

Rybářství Lnáře

JHC

Smyslov

17.10

PoleDvůr Lnáře

JHC

Topič zadní

17.10

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Jezero u Nihošovic

18.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Lacinský

18.10

MyšticeRybářství Lnáře

JHC

Mešník

18.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Podhůrecký

18.10

PodruhlíRybářství Lnáře

JHC

Semovický (18.-19.10.)

18.10

SemoviceRybářství Líšno

STC

Slatina chrašťovická

18.10

ChrašťoviceBlatenská ryba

JHC

Svinětický přední

18.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Telčovský

18.10

KoupěBlatenská ryba

JHC

Hradecký (19.-20.10.)

19.10

TovačovRybářství Tovačov

OLK

Jejkal (potvrz. mailem)

19.10

PodmyčeNP Podyjí, Rybníky U Jejkala

JHM

Jenínský rybník

19.10

JenínChalupa Jenín

JHC

Jesenický ryb. (i 18.10)

19.10

Jeseník n./ OdrouRybářské dr.Jeseník n. Odrou

MSK

Návesák (rybí hody)

19.10

HrzínHrzín – Skrýšov – Ratměříce

STC

Olše

19.10

Rybářství Aš

KVK

Podkostení Putim

19.10

PutimBlatenská ryba

JHC

Říhovka

19.10

Lipnice n. SázavouČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Sedlo

19.10

SedloMO ČRS Strakonice

JHC

Tomšů

19.10

HraniceRybářství Aš

KVK

Krouna velká

19.10

KrounaRybářství Litomyšl

PAK

Podkostelní

20.10

PutimBlatenská ryba

JHC

Rabiň (20.-21.10.)

20.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Tesla

20.10

HraniceRybářství Aš

KVK

Borek

21.10

Rybářství Lnáře

JHC

Haklovský Nový

21.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Horusický vel.(až 24.10)

21.10

HorusiceRybářství Třeboň

JHC

Jezera malá

21.10

KlínoviceBlatenská ryba

JHC

Podtochovický

21.10

Blatenská ryba

JHC

Řežabina

21.10

BratroniceBlatenská ryba

JHC

Stříbrný

21.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Bartoušovský

22.10

BartoušovSchlikovský dvůr

HKK

Bělčický velký

22.10

BělčiceRybářství Lnáře

JHC

Hajanský

22.10

ŘečiceBlatenská ryba

JHC

Hájek

22.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Hluboký

22.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Nadýmač velký

22.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Rendlíček

22.10

Březí nad OslavouKinský Žďár

VYS

Starochlumecký (i 23.)

22.10

Chlumec n/CidlinouRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Třetina

22.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Velký Bělčický

22.10

BělčiceRybářství Lnáře

JHC

Zátavský

22.10

ZátavíBlatenská ryba

JHC

Korytný Oselce

23.10

ČerniceKlatovské rybářství

PLK

Malduchy

23.10

LeskoviceBlatenská ryba

JHC

Mlačina

23.10

HornosínRybářství Lnáře

JHC

Námětek

23.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Spolský vel. (až 24.10.)

23.10

LibínRybářství Třeboň

JHC

Strpský (23.-24.10.)

23.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Amerika (24.-25.10.)

24.10

Františkovy LázněRybářství Mariánské Lázně

KVK

Černý

24.10

BabylonDomažlické městské lesy

PLK

Dolanský

24.10

BoleticeVLS ČR s.p

JHC

Domin

24.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Horčápský

24.10

BřezniceBlatenská ryba

JHC

Jehnědský

24.10

JehnědskoBlatenská ryba

JHC

Louženský

24.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Nový Chřešťovice

24.10

ChřešťoviceBlatenská ryba

JHC

Podcestný

24.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Příbramovský

24.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Radov (24.-25.10)

24.10

TchořoviceDvůr Lnáře

JHC

Sobík (24.-25.10.)

24.10

Zahrádka u KovářovaOrlík nad Vltavou

JHC

Struhovský

24.10

Blatenská ryba

JHC

Škrabák

24.10

Rybářství Lnáře

JHC

Branišovský M.

25.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Březovka 2

25.10

Rybářství Aš

KVK

Černoveský 1.

25.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Dlouhý kocelovický

25.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Holná (25.-30.10.)

25.10

RatibořRybářství Kardašova Řečice

JHC

Hrubá louka

25.10

Pulkava, PlumlovVLS ČR s.p

JHC

Jevanský

25.10

JevanyŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Kačírek

25.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Kaneček

25.10

SkaličanyBlatenská ryba

JHC

Malduchy – Pustý

25.10

Blatenská ryba

JHC

Návesný

25.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Proudnice (25.-26.10.)

25.10

Hradišťko IIRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Smrkovec

25.10

SmrkovecKlatovské rybářství

PLK

Sokolov malý

25.10

KřešiceBlatenská ryba

JHC

Sokolov prostřední

25.10

KřešiceBlatenská ryba

JHC

Starý u Nové Vsi

25.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Zástavní

25.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Betlém

26.10

TepláRybářství Mariánské Lázně

KVK

Březovka 1

26.10

Rybářství Aš

KVK

Čermenský rybník

26.10

Dolní ČermnáPlundrovo rybářství

PAK

Dvořáčkův můstek

26.10

Lipnice n. SázavouČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Kapličák

26.10

SedloSedlo

JHC

Olšovec (26.-28.10.)

26.10

JedovniceATC Olšovec Jedovnice

JMK

Smiradice

26.10

SmiradiceMO ČRS Strakonice

JHC

Špinka (26.-27.10)

26.10

ZábrodíJan Kolowrat Krakowský

HKK

V Jamách

26.10

místo obvolatMO ČRS Strakonice

JHC

Volichov

26.10

Lipnice n. SázavouČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Vrkoč (26.-28.10.)

26.10

Nová Ves u Pohoř.Rybníkářství Pohořelice

JHM

Ašský potok

27.10

líheňRybářství Aš

KVK

Bezdrev (27.10.-11.1.)

27.10

ZlivRybářství Hluboká

JHČ

Musík (27.-27.10.)

27.10

DubloviceŠtičí líheň – ESOX

JHC

Sládkův rybníček

27.10

Lipnice n. SázavouČRS Rybáři z Lipnice

VYS

Vavřinecký (27.-28.10.)

27.10

VavřinecRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bohdanečský (i 28.10.)

27.10

Lázně BohdanečRybniční hospodářství s.r.o.

PAK

Buzický (28.-29.10.)

28.10

BuziceBlatenská ryba

JHC

Hubenov

28.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Vazebný

28.10

RudolecRybářství Růžička

VYS

Černoháj

29.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Černý

29.10

Blatenská ryba

JHC

Dubský

29.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Dvořiště (29.10-1.11.)

29.10

Dolní SlověniceRybářství Třeboň

JHC

Klokočínský

29.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Koželuh

29.10

ČížováBlatenská ryba

JHC

Malý Liběšický

29.10

SlatinySchlikovský dvůr

HKK

Matrovický

29.10

Dlouhá LhotaRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Měleč

29.10

KoceloviceRybářství Lnáře

JHC

Nádržka V.V.

29.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Prostřední Purkratice

29.10

PurkraticeBlatenská ryba

JHC

Společný

29.10

PředoticeBlatenská ryba

JHC

Starohuťský

29.10

Stará HuťLesní a rybniční správa Zbiroh

PLK

Strašil

29.10

NezdřevDvůr Lnáře

JHC

Velký Navrátil

29.10

Hroní LibochováRybářství Velké Meziříčí

VYS

Březina

30.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Černoveský 2.

30.10

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Hliněnský

30.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Hnačov

30.10

HnačovKlatovské rybářství

PLK

Kosořice

30.10

NávesníRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Loviště

30.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Metelský (30.-31.10.)

30.10

MetlyRybářství Lnáře

JHC

Nákladní

30.10

KovačRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Prostřední Putim

30.10

PutimBlatenská ryba

JHC

Štěpnice

30.10

Osová BítýškaObec Osová Bítýška

VYS

Třesický V. (30.-31.10.)

30.10

KosičkyRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Bezděkovský

31.10

BezděkovDvůr Lnáře

JHC

Branišovský Velký

31.10

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Bubovický

31.10

BuboviceBlatenská ryba

JHC

Hejný (31.10.-1.11.)

31.10

ŠekovOrlík nad Vltavou

JHC

Hliněný

31.10

VodňanyMH Vodňany

JHC

Kočkov

31.10

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Mnichovický – malá strana

31.10

MnichovBlatenská ryba

JHC

Ostruženský

31.10

OstružnoSchlikovský dvůr

HKK

Pláňava

31.10

SedliceBlatenská ryba

JHC

Podleský

31.10

Praha – UhříněvesŠtičí líheň – ESOX

JHC

Svojetín horní

31.10

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Lodrant

31.10

TrusnovRybářství Litomyšl

PAK

Cunát

1.11

ChrašticeBlatenská ryba

JHC

Jandovec

1.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

M. Podvinice

1.11

VodňanyMH Vodňany

JHC

Mnichovský

1.11

MnichovBlatenská ryba

JHC

Novec

1.11

Nalžovské HoryKlatovské rybářství

PLK

Okrouhlík

1.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Tringlovský velký

1.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Vacíkovský

1.11

TisovRybářství Lnáře

JHC

Zradlo

1.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Zrcadlo (1.-2.11.)

1.11

Mlýnec u KopidlnaRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Žár (1.-3.11.)

1.11

Žár (u Žumberka)Rybářství Nové Hrady

JHC

Datlík

2.11

Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové

HKK

Nový rybník

2.11

DlouhoňovicePlundrovo rybářství

PAK

Pod vepřínem

2.11

Mokřiceobec Mokřice

STC

Bartoš Velký

4.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Honýz

4.11

Rybářství Lnáře

JHC

Jaroslav.dolní (4.-8.11.)

4.11

JaroslaviceRybníkářství Pohořelice

JHM

Kardaš (4.5.11.)

4.11

Kardašova ŘečiceRybářství Kardašova Řečice

JHC

Novovrážský

4.11

Nová VrážBlatenská ryba

JHC

Roudský

4.11

Ruda u Vel. MeziříčíM. Podstatzka-Lichtensteinová

VYS

Skaredý

4.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Vepřský velký

4.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Vilímec

4.11

SkaličanyBlatenská ryba

JHC

Vlkava

4.11

VlkavaRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Hvězda (5.-6.11.)

5.11

Třebovice, OpatovRybářství Litomyšl

PAK

Jezera velká

5.11

KlínoviceBlatenská ryba

JHC

Kocanda

5.11

HorčápskoBlatenská ryba

JHC

Myslív velký (5.-6.11)

5.11

MyslívKlatovské rybářství

PLK

Nový Studenecký

5.11

Studenec u TřebíčeRybářství Velké Meziříčí

VYS

Pálenec velký (5.-6.11.)

5.11

VrbnoDvůr Lnáře

JHC

Štěpánský

5.11

Mýto v ČecháchLesní a rybniční správa Zbiroh

PLK

Tálinský (5.-6.11.)

5.11

TálínRybářství Protivín

JHC

Velké Dářko (5.-6.11.)

5.11

PoličkaKinský Žďár

VYS

Zlatohlav Velký

5.11

ÚjezdecRybářství Lnáře

JHC

Červenský

6.11

Horní BousovRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Dražský Skaličany

6.11

SkaličanyBlatenská ryba

JHC

Dubenský

6.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Hmelař (6.-7.11.)

6.11

ÚštěkRybářství Doksy

LBK

Chmelař (6.-7.11.)

6.11

ÚštěkRybářství Doksy

LBK

Jaroměřský (6.-7.11)

6.11

JaroměřJan Kolowrat Krakowský

HKK

Křepín

6.11

PředmířRybářství Lnáře

JHC

Nerestecký (6.-7.11.)

6.11

ČimeliceOrlík nad Vltavou

JHC

Pančál

6.11

RadobytceBlatenská ryba

JHC

Světský

6.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Tripsovský

6.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Vilímkovský

6.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Dlouhopolský (7.-8.11.)

7.11

DlouhopolskoRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Dražský Koupě

7.11

KoupěBlatenská ryba

JHC

Dřemliny (7.-9.11.)

7.11

VodňanyMH Vodňany

JHC

Háje Malé

7.11

MetlyRybářství Lnáře

JHC

Hlavatecký

7.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Lazy

7.11

PozdyněRybářství Lnáře

JHC

Markovec velký

7.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Mezholezský

7.11

MezholezyKlatovské rybářství

PLK

Mokrý

7.11

SedliceBlatenská ryba

JHC

Pazderna

7.11

Blatenská ryba

JHC

Bezruč (8.-10.11.)

8.11

JistebníkChov ryb Jistebník

MSK

Brloh

8.11

Rybářství Lnáře

JHC

Černívský

8.11

ČerníčRybářství Lnáře

JHC

Hluboký u Kestřan

8.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Ryšávek

8.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Silnický

8.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Starý Putim

8.11

PísekBlatenská ryba

JHC

Stašov

8.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Vráto

8.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Závist

8.11

SkaličanyBlatenská ryba

JHC

Závistský

8.11

Závist u V. MeziříčíM. Podstatzka-Lichtensteinová

VYS

Žabinec

8.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Nečas

9.11

BřístevRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Novorolský

9.11

BožičanyČRS MO Božičany

KVK

Panský rybník

9.11

Žíšov, VavřinecMgA. Pavel Šich

STČ

Střela 1, 2

9.11

StřelaMO ČRS Strakonice

JHC

Šušek

9.11

PísečnáPlundrovo rybářství

PAK

Vyžlovský

9.11

VyžlovkaŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Bílský

11.11

BílskoSchlikovský dvůr

HKK

Bošilecký (11.-14.11)

11.11

BošilecRybářství Třeboň

JHC

Hodějovský

11.11

TřebkovBlatenská ryba

JHC

Hoskovský velký

11.11

KoupěBlatenská ryba

JHC

Jezero Kožlí

11.11

Kožlí u ČížovéBlatenská ryba

JHC

Kovanický

11.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Městský

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Mlýnský u Mladějovic

11.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Panenský

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Pivovarský prostřední

11.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Podleský

11.11

Rybářství Lnáře

JHC

Rahovec H.

11.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Tringlovský malý

11.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Vražda

11.11

Březno u Ml. Bolesl.Rybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Zahajský

11.11

Blatenská ryba

JHC

Borský

12.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Bukový

12.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Dražský Pacelice

12.11

PaceliceBlatenská ryba

JHC

Kněžské

12.11

Rybářství Lnáře

JHC

Ražický

12.11

RažiceBlatenská ryba

JHC

Třešňovský

12.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Cehnický velký

13.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Háje Velké

13.11

Rybářství Lnáře

JHC

Merklínský

13.11

MerklínKlatovské rybářství

PLK

Novokoželský

13.11

Kožlí u ČížovéBlatenská ryba

JHC

Pařez

13.11

LouňoviceŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Podveský

13.11

ÚjezdMH Vodňany

JHC

Představecký

13.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Sokolov velký

13.11

KřešiceBlatenská ryba

JHC

Stařeček

13.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Těchařovický

13.11

Blatenská ryba

JHC

Vávrovský V.

13.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Vepřský malý

13.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Dlouhý u N. Dvorů

14.11

Nový DvůrBlatenská ryba

JHC

Honzíkovský

14.11

u ChelčicMH Vodňany

JHC

Krejčí

14.11

SkaličanyBlatenská ryba

JHC

Kuchyňka

14.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Malívský

14.11

BořiceBlatenská ryba

JHC

Oblož

14.11

ChrašťoviceBlatenská ryba

JHC

Oulehle

14.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Planinský

14.11

BělčiceRybářství Lnáře

JHC

Stejskal

14.11

LibáňRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

Strašovský (14.-15.11)

14.11

StrášovRybářství Chlumec n. Cidlinou

HKK

V. Rýdlovka

14.11

u ChelčicMH Vodňany

JHC

Vondrovský

14.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Záleský

14.11

HornosínRybářství Lnáře

JHC

Hajský Velký

15.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Javorský

15.11

HvožďanyRybářství Lnáře

JHC

Louňovický

15.11

LouňoviceŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Mošťana

15.11

Blatenská ryba

JHC

Návesný u Sudoměře

15.11

StrakoniceRybářství Protivín

JHC

Nový u Krče

15.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Raputovský

15.11

HvožďanyBlatenská ryba

JHC

Sládkovský

15.11

Blatenská ryba

JHC

Topělecký

15.11

TopělecBlatenská ryba

JHC

Vítkovský malý

15.11

ProtivínRybářství Protivín

JHC

Vočert

15.11

PozdyněRybářství Lnáře

JHC

Svitavský dolní

15.11

SvitavyRybářství Litomyšl

PAK

Bižička

16.11

Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové

HKK

Velkoláz

17.11

LázBlatenská ryba

JHC

Buchhamer

18.11

BlatnáBlatenská ryba

JHC

Hlybeňský

18.11

Rybářství Lnáře

JHC

Homolský

18.11

Lesy a rybníky města ČB

JHC

Myslivna

18.11

NetoliceRybářství Protivín

JHC

Oblouček

18.11

BřezniceBlatenská ryba

JHC

Opatovický (18.-21.11.)

18.11

DomanínRybářství Třeboň

JHC

Šáchovec

18.11

JevanyŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Vlhlavský (18.-19.11.)

18.11

VlhlavyRybářství Hluboká

JHC

Malkovský

19.11

Rybářství Lnáře

JHC

Požár

21.11

SrbínŠLP v Kostelci n. Č. lesy

STC

Výskyt

30.11

Hradec KrálovéMěstské lesy Hradec Králové

HKK

 

Zdroj: Naše voda, jednotlivá rybářství, obce

 

22.10.2013 1.54, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka, Podnikání s vodou a zákony

Aktuality

Lesní video

více >

Fotoblog

více >

VN JEŽKOVECVN JEŽKOVEC
Autor: Nina Havlová

Videoblog

více >

Kalendář Akcí

<<Září 2019>>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6