3.6.2026 11.04, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Statistiky a kauzy, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace
MiNiGRANTY 2026: Uspělo 26 projektů zaměstnanců PVK
Dvacet šest projektů zaměstnanců Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) v celkové hodnotě 789 500 korun. To je výčet podpory Nadačního fondu Veolia v rámci letošního ročníku programu MiNiGRANTY.
Podpořené projekty cílí na pomoc znevýhodněným skupinám, na rozvoj volnočasových aktivit pro děti a mládež, na ochranu životního prostředí nebo podporu komunitního života.
„Mám jen slova díků a velkého uznání všem, kteří ve svém volném čase pomáhají potřebným. Všech kolegyň a kolegů si za jejich úsilí velmi vážím. Děkuji i Nadačnímu fondu Veolia, který tyto skvělé projekty finančně podpořil,“ prohlásil generální ředitel Pražských vodovodů a kanalizací Petr Mrkos.
MiNiGRANTY letos vstoupily již do 19. ročníku. Za dobu existence tohoto unikátního programu Nadační fond Veolia podpořil 2 423 projektů sumou téměř 70 milionů korun. „Těší nás, že i po devatenácti letech zájem našich zaměstnanců o dobrovolnictví neklesá. Letos se k našim dlouholetým dobrovolníkům přidalo i mnoho nových žadatelů. Celkem jich bylo 30 % ze všech došlých žádostí,“ řekla Vendula Valentová, ředitelka Nadačního fondu Veolia.
Zdroj a foto: PVK
3.6.2026 11.04, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Statistiky a kauzy, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace
Aktuality
Jihočeský vodárenský svaz bilancoval loňský rok
Akt. 9.6.2026 14.12Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Statistiky a kauzy, Vodovody a kanalizace
ÚKZÚZ zrušil nařízení o vyšších dávkách rodenticidů do nor
Akt. 9.6.2026 13.06Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Statistiky a kauzy













