5. 6. 2020

Lesy ČR prodávají nepotřebné nemovitosti, mimo jiné i vodní nádrže

Rodinné či bytové domy, administrativní i hospodářské budovy, ale také lesní nebo jiné pozemky i vodní nádrže nebo ojeté osobní nebo nákladní vozy či hospodářské stroje a další movitý majetek prodává státní podnik Lesy ČR. Upozornila na to dnes mluvčí podniku Eva Jouklová.

V rozsáhlé nabídce je přitom také devět vodních nádrží (VN). Konkrétně jde o VN Daňkovice, VN Heroltice I, VN Heroltice II, VN Kotvrdovice, VN Kovalovice, VN Kunčina (na fotografii), VN Ubušínek, VN Udeřice a VN Příbram II.

Kromě toho prodává v současné době podnik také desítky automobilů i nemovitostí. Na www.lesycr.cz je vždy zveřejněn jejich podrobný popis i s fotografiemi. Prodej má formu veřejné soutěže. Nabízený majetek je pro snazší výběr rozdělen do čtyř kategorií: Motorová a přípojná vozidla, Ostatní movité věci, Ostatní stroje a zařízení a Výpočetní a komunikační technika. Další třídění je v aplikaci možné provádět pomocí filtru, například podle ceny, stáří nabídky, lokalizace nebo podle organizačních jednotek Lesů ČR, na kterých se prodávaný majetek nachází.

Pro účast ve výběrovém řízení na prodej movitých věcí je nutné vyplnit, podepsat a odeslat Prohlášení účastníka výběrového řízení, jehož vzor je ke stažení zde:

http://www.lesycr.cz/o-nas/prodej-nepotrebneho-moviteho-majetku-lcr/Stranky/prodej-nepotrebneho-moviteho-majetku-lcr.aspx

„Současně s tímto dokumentem zájemce odešle nabídku s identifikačními údaji, nabízenou kupní cenou a dalšími náležitostmi. Vítězem veřejné soutěže se stane ten, kdo podá platnou nabídku s nejvyšší kupní cenou,“ vysvětluje Jindřich Hábr, vedoucí Odboru správy majetku státního podniku Lesy ČR.

Nabídku nemovitostí naleznete zde: http://www.lesycr.cz/o-nas/prodej-nepotrebnych-nemovitosti-lcr/Stranky/default.aspx

Vozidla a jiný movitý majetek je zde: http://www.lesycr.cz/o-nas/prodej-nepotrebneho-moviteho-majetku-lcr/Stranky/prodej-nepotrebneho-moviteho-majetku-lcr.aspx.

Zdroj: Lesy ČR a Naše voda, ilustrační foto VN Kunčina

1.11.2016 11.48, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Výběrová řízení

Aktuality

Lesní video

více >

Fotoblog

více >

VN JEŽKOVECVN JEŽKOVEC
Autor: Nina Havlová

Videoblog

více >

Kalendář Akcí

<<Červen 2020>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5