20.3.2017 6.41, Rubrika: Rybářství a rybníkářství
V jižních Čechách začínají jarní výlovy
Dva roky rybáře sužovalo sucho. Letošní zima však pomohla na většině území Jihočeského kraje vodu v rybnících doplnit. Jarní výlovy potrvají do konce dubna, píše server Idnes.cz.
Ty první ukazují, že ryby se dobře vypořádaly i s nedostatkem kyslíku, kvůli němuž bylo nutné často prosekávat led. Celkem se chystají vylovit zhruba čtvrtinu rybníků. Získají z nich ryby, které poputují do dalších nádrží, většina totiž musí ještě do tržní velikosti dorůst, vysvětluje server Idnes.cz.
Zdroj: Idnes.cz
20.3.2017 6.41, Rubrika: Rybářství a rybníkářstvíAktuality
Fotoreportáž: Oslavy 60 let existence Povodí Ohře (+ video)
Akt. 6.6.2026 9.10Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Statistiky a kauzy
V České Vrbném je opět v provozu bezplatný přívoz přes Vltavu
Akt. 5.6.2026 10.09Rubrika: Čistota vody a rekreace, Lodní doprava, Podnikání s vodou a zákony













