18. 9. 2020

Elektronika z produkce BONNEL TECHNOLOGIE zaujala v Řezně

Ve středu 25. července se v Řezně (Regensburg) uskutečnilo setkání klastru Mechatronika, také za účasti chebské firmy BONNEL TECHNOLOGIE. Velký zájem vzbudily její elektronické zamykací systémy a řídící jednotky s IoT technologií pro domácí čistírny odpadních vod (ČOV).

Informovala o tom marketingová specialistka firmy Martina Poštová. BONNEL TECHNOLOGIE se podle ní aktivně zapojuje do výměny zkušeností v oblasti vývoje embedded firmware a software a moderních výrobních technologií na obou stranách česko-německé hranice. Téměř 90 % produkce elektronických a mechatronických zařízení firma exportuje.

Jan Bonn, jednatel BONNEL TECHNOLOGIE, říká: “Díky účasti na mezinárodních akcích, jako je veletrh IFAT nebo právě setkání clusteru Mechatronika, máme jedinečnou příležitost poznat novinky v našem, velice rychle se rozvíjejícím oboru Elektronika. V Regensburgu nás potěšil zájem o bezdrátové zamykací technologie, ve kterých vidíme budoucnost pro jejich praktické využití, bezpečnost, jednoduchou instalaci, bezúdržbovost a možné napojení na chytré telefony v dalším kroku.”

“Smart technologie významně také ovlivňují náš druhý hlavní segment – řídící jednotky pro domácí ČOV. Servisní firmy a majitelé mají díky telemetrii a chytrým aplikacím dokonalý přehled o fungování své čistírny. Pryč jsou doby, kdy jste museli k ČOV dojet a zjistit, co se tam vlastně stalo. Dnes Vaše čistírna komunikuje dvacet čtyři hodin a sedm dní v týdnu,“ uvedl Bonn.

Více informací o BONNEL TECHNOLOGIE naleznete na: www.bonnel.eu

Naše voda, ilustrační foto (setkání v Řezně) BONNEL

 

27.7.2018 8.20, Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě, Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace

Aktuality

VIDEOROZHOVOR

více >

Fotoblog

více >

SYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍSYSTÉM MALÝCH TŮNĚK A MEZÍ
Foto: Vojta Herout

Videoreportáž

více >

Kalendář Akcí

<<Září 2020>>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4