4.9.2017 8.02, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství
Čáslavský rybník lidé každoročně znečistí množstvím odpadků
Čáslavský rybník Homolka, který slouží v létě jako rekreační zázemí a místo ke koupání lidé každoročně silně znečistí odpadky. Upozorňuje na to Kutnohorský deník.
Místní občan Vladimír Malimánek se s tím nesmiřuje: „Nemůžu se na to dívat a tak pravidelně všechno uklízím. Ale už toho mám za ty roky dost a nepořádku si už nevšimnu.“ Ale po chvilce Deníku dodává: „Stejně to nakonec já nebo někdo z místních uklidíme“.
Ke znečistění dochází navzdory kontrolám policie a umístění kontejneru na odpadky.
Zdroj: Denik.cz, ilustrační foto
4.9.2017 8.02, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářstvíAktuality
Na pražských Vinohradech pokračuje výstavba osvětového centra Hydropolis
Akt. 12.6.2026 10.50Rubrika: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Statistiky a kauzy, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace
Vojenské lesy a statky rozvíjejí agrolesnictví
Akt. 11.6.2026 10.51Rubrika: Prevence povodní, voda v krajině













