30.6.2014 7.28, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka
Božkov Vodka bodovala v prestižní soutěži International Spirits Challenge
Božkov Vodka od Stocku Plzeň potvrdila svoji kvalitu i v silné konkurenci zahraničních značek. Jak dnes informoval mediální zástupce Stocku Jiří Janoušek, uvedená vodka získala v prestižní mezinárodní degustační soutěži International Spirits Challenge 2014 bronzovou medaili.
Odborní porotci ji tak v takzvaných slepých degustacích zařadili na úroveň mnohem slavnějších mezinárodních vodek. „Jsme potěšeni, že ryze česká vodka, vyráběná z českých surovin dokázala skvěle obstát i ve srovnání s vodkami mezinárodního věhlasu,“ uvedla brand manažerka značky Božkov Daniela Froňková.
Britská International Spirits Challenge je jednou z největších a nejvíce respektovaných soutěží v segmentu lihovin. Tohoto klání, které má za sebou téměř dvacetiletou historii, se každoročně zúčastňují stovky značek od výrobců z celého světa. Značky procházejí zevrubným hodnocením ze strany 50 členného panelu rozhodčích, který tvoří odborníci z oboru, například blendeři, destilatéři, obchodníci, ale také novináři a další. Při slepých testech žádný z rozhodčích neví, jaké značky a z jaké země posuzuje. Ve stobodové stupnici se přitom posuzují barva a vzhled, vzhled, vůně, chuť a celkový dojem. Rozhodčí přitom celkově degustovali na 1 000 značek ze 70 zemí celého světa. Božkov Vodka z tohoto náročného hodnocení vyšla s bronzovou medailí.
Božkov Vodka má tradici již od roku 1948 a je vůbec nejprodávanější vodkou v České republice v maloobchodě i gastronomii.
Naše voda, foto Stock Plzeň
30.6.2014 7.28, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženkaAktuality

Císařské lázně v Teplicích mají nový bazén s termální vodou a klimatizaci
Akt. 22.5.2025 13.11Rubrika: Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony