17. 10. 2018

Božkov přichystal pro vodáky na Vltavě bar na vodě

Stock Plzeň se značkou Božkov přichystal pro letní sezónu rozsáhlou promotion akci určenou pro vodáky sjíždějící Vltavu. Informoval o tom dnes mediální zástupce společnosti Jiří Janoušek.

Celou v Česku nejfrekventovanější trasu z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny mohou podle Janouška vodáci absolvovat ve společnosti Božkova. Připraveny jsou pro ně partnerské kempy, recesistické soutěže o ceny nebo bar na vodě. Součástí celé promo je ovšem také čištění řeky od odpadků. „Vodáci patří k nejvěrnějším příznivcům značky Božkov a jen málokterá posádka vyráží na trať bez Božkova Tuzemského nebo jiné lahve s nápisem Božkov na etiketě. Proto jsme se zaměřili právě na tuto komunitu a vodáckou sezónu,“ uvedl brand manažer značky Božkov Pavel Neubert.

Nejviditelnější součástí komunikace značky je božkovský bar na vodě „Božkov drájf in“, který bude kotvit nedaleko Rožmberka nad Vltavou. Princip fungování baru je obdobný, jako u obdobných zařízení na dálnicích. Vodáci najedou lodí do ohraničené zóny, u prvního okénka si objednají a zaplatí, u druhého okénka obdrží od obsluhy objednané nápoje. To vše bez opouštění lodi, za poklidného plynutí vody. Božkovský bar poprvé otevře své brány ve druhé polovině června a bude v provozu do poloviny srpna. V sortimentu má portfolio lihovin řady Božkov v čele s nejžádanějším vodáckým pitím – Božkovem Tuzemským.

Protože vodáci si chtějí svoji cestu užít, i většina Božkov aktivit nese pečeť recese. Již na začátku cesty dostanou vodáci v půjčovně lodí startovací balíček s Tuzemským pasem a mapku partnerských Božkov kempů. Tuzemský pas slouží k zaznamenání bodů získaných v průběhu cesty (za účast v soutěžích, za objednávku produktů Božkov), které pak mohou vodáci měnit za atraktivní ceny ve stylu Božkov (například trička, námořnické ponožky nebo žabky). Na trase jsou rozmístěny také hlídky„Božkovwoč“, které organizují netradiční soutěže. Výjimečnou popularitu si v minulé sezóně získalo například takzvané „Božkování s Máňou“,neboli závody dvojic v plavbě na nafukovacích pannách, které samozřejmě nebudou chybět ani letos.

Součástí letní promotion je i seriózní projekt čištění řeky a jejího okolí. Vodáci budou od hlídek dostávat pytle na sběr odpadků, které pak mohou naplněné odevzdat zpět hlídkám nebo do přistavených kontejnerů.Finále cesty pak v kempu Zlatá Koruna obstará velká tipovací soutěž.Úkolem soutěžících bude co nejpřesněji uhodnout, kolik odpadků se sebralo. Výherce soutěže získá rumoborec – loď naplněnou až po okraj lahvemi Božkova Tuzemského.

Naše voda

18.6.2012 7.26, Rubrika: Čistota vody a rekreace, Prevence povodní, voda v krajině

Aktuality

Kalendář

<< Říjen 2018 >>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotoblog

více >

VÝLOV RYBNÍKA ROŽMBERKVÝLOV RYBNÍKA ROŽMBERK
Autor: Nina Havlová

Video dne

více >