Zúčastněte se fotosoutěže na téma Voda je život

12. června 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Přehrady a vodní díla

IMG_5053

Podpořit kreativitu a inspirovat fotografy k tvorbě se rozhodlo vedení znojemské divize VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s. Pod záštitou města Znojma a za podpory místních podnikatelů vyhlásilo fotografickou soutěž na téma „Voda je život.“ Oznámila to mluvčí společnosti Iva Šebková.

„Mnozí lidé berou jako samozřejmost, že jim teče voda z kohoutku, že s ní mohou umýt auto nebo že si mají čím napustit bazén. Bohužel tomu ale tak není. Její výroba a následné vyčištění a návrat do přírody – to všechno jsou složité a velmi odborné procesy. I proto chceme, aby se lidé nad touto problematikou zamýšleli a případně je voda, jeden ze živlů, inspiroval k tvorbě,“ uvedl ředitel znojemské divize VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., Zdeněk Jaroš.

Pravidla soutěže nejsou nijak složitá. Stačí poslat fotografie ve formátu 20×30 cm s uvedeným názvem snímku jménem a adresou autora včetně data pořízení na zadní straně na adresu VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., divize Znojmo, Kotkova 20, 670 25 Znojmo. To vše do 21. srpna 2015. „Soutěž je určena doslova pro každého, není omezena věkem, fotografie mohou být analogové i digitální, barevné i černobílé. Podmínkou je pouze, aby snímek nebyl starší než rok a byli jste skutečně jeho autory,“ doplnil Jaroš.

Autoři tří vítězných snímků, vyhodnocených odbornou porotou, se mohou těšit na hodnotné věcné ceny.

Naše voda

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Vodovody a kanalizace