Živé ryby koupíte i na Smržovce

28. června 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Nápoje a voda v potravinách

ryby Smržovka

Interaktivní mapa portálu Naše voda mapující místa s pravidelným prodejem živých ryb se neustále rozrůstá. Nejnověji do ní přibylo prodejní místo na sádkách „Pod viaduktem“ na Smržovce.

V nabídce je podle webové stránky www.pstruzi.eu pstruh duhový, pstruh lososovitý, lín obecný, kapr a siven alpský, a to jak ve formě živých ryb, tak ryb kuchaných či uzených. Prodejna ryb je vybavena chladícím pultem a výstavním akváriem s ukázkou sortimentu živých ryb. Ryby se loví denně mezi 8. a 10. hodinou, samotná prodejna má otevřeno ve všední dny od 8.00 do 17.00 hodin a o víkendech od 8.00 do 12.00 hodin. Společnost má i distribuční místo pro Prahu, a to v Novém Vestci u Staré Boleslavi.

Kompletní interaktivní mapu míst prodávajících živé ryby najdete v pravé horní části webové stránky Naše voda pod heslem „Prodej živých ryb“ a na facebookové verzi portálu Naše voda.

Pakliže víte o místu, které zatím součástí interaktivní mapy prodeje živých ryb není, budeme rádi za poskytnutí údajů o tom, kde a kdy se tam živé ryby prodávají. Jde nám o specializované prodejny, sádky a podobně, ne o maloobchodní sítě.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka