Zítra proběhne v Praze konference o financování vodohospodářství

8. února 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

Naše voda - financování infrastruktury

V pořadí 8. ročník konference „Financování vodárenské infrastruktury“ proběhne v úterý 9. února od 9.00 hodin v pražském hotelu DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6. Připomíná to webová stránka organizátora konference, kterým je společnost B.I.D.

Mezi témata přednášek patří mimo jiné „Očekávané legislativní změny ve vodárenském sektoru v roce 2016 a jejich dopady na tento sektor“, které přednese předseda představenstva Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK) František Barák, „Čerpání finančních prostředků z EU fondů, OPŽP – Zlepšování kvality vod a snižování rizika povodní, výzvy a stav čerpání“ v podání náměstka ministra životního prostředí pro řízení sekce fondů Jana Kříže nebo „Provozování vodohospodářské infrastruktury – Podmínky přílohy č. 6 OPŽP“, o nichž bude informovat ředitel odboru provozování vodohospodářské infrastruktury ze Státního fondu životního prostředí Jakub Němec.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová (loňský ročník)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace