Zaměstnanci ČIŽP uspořádali vánoční sbírku hraček pro děti z Třebíčského mateřského centra

Aktualizováno 16. prosince 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

cizp-geuss-sbirka-2016

Vánoční sbírku hraček pro děti z Třebíčského mateřského centra uspořádali zaměstnanci České inspekce životního prostředí (ČIŽP). Informovala o tom dnes Jana Jandová z tiskového oddělení ČIŽP.

Naučné hry, stavebnice, nejrůznější výtvarné potřeby a řada knížek i omalovánek – to jsou jen některé ze stovek dárků, na které se pod stromečkem mohou těšit děti z Třebíčského mateřského centra. Dárky při slavnostním setkání v prostorách mateřského centra předal ředitel ČIŽP Erik Geuss. Do sbírky „Inspekce dětem“ se zapojili zaměstnanci všech deseti oblastních inspektorátů i ředitelství ČIŽP. „Podařilo se nám shromáždit tolik dárků, že u nás na inspekci zabraly dvě kanceláře. Jsem moc rád, že můžeme udělat radost tolika holčičkám a klukům. Všem, kteří se do sbírky zapojili, patří velké poděkování,“ uvedl Geuss.

Děti na oplátku namalovaly zaměstnancům ČIŽP obrázky s tematikou Vánoc a přírody. Jejich kresby teď navozují příjemnou adventní atmosféru na chodbách ředitelství ČIŽP, kde byly vystaveny. Některé se staly i ústředním motivem inspekční novoročenky.

Naše voda, dokumentární foto: ČIŽP

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě