U zákazníků SčVK boduje nejvíce profesionalita zaměstnanců a plynulost dodávek

24. října 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

kohoutek-umyvadlo-voda6-328x245

Zaměstnanci Severočeských vodovodů a kanalizací, a.s. (SčVK)  dostali v telefonickém průzkumu spokojenosti nejvyšší ohodnocení v přístupu odečítačů k zákazníkům. Informovala o tom mluvčí SčVK Iveta Kardianová.

Spokojenost byla podle výsledků průzkumu 100 procent, velmi příznivě, až 99 procenty, hodnotili zákazníci i plynulost dodávek vody. „Celkem je se službami, které nabízejí SčVK, spokojeno 98 % respondentů, což je nad úrovní dlouhodobého průměru trhu podobných segmentů. S kvalitou dodávané pitné vody je spokojeno 96 % respondentů, uvedla Kardianová. Trend používání vody z vodovodu na pití z minulých let stále pokračuje. Celkem 92 % respondentů, zákazníků SčVK uvedlo, že vodu z kohoutku pije.

Telefonický průzkum provedla nezávislá výzkumná agentura IBRS – International Business and Research Services s.r.o. Na dotazy odpovídalo 700 respondentů Ústeckého a Libereckého kraje z řad majitelů rodinných domů, správců bytových domů či bytových družstev, průmyslových zákazníků a firem, odběratelů služeb SčVK.

Naše voda, ilustrační foto: Archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace