Zákaznické centrum Moravské vodárenské bude přes svátky uzavřeno

Aktualizováno 11. prosince 2012 | Rubrika: Vodovody a kanalizace

voda-kohout

Společnost Moravská Vodárenská si oznámila, že ve dnech 24. 12. 2012 až 1. 1. 2013 včetně budou uzavřena všechna zákaznická centra. Výjimku tvoří pátek 28. prosince 2012, kdy budou zákaznická centra v Olomouci, Prostějově, Uničově, Zlíně a Valašských Kloboukách otevřena od 8 do 12 hodin.

Přes svátky bude i nadále k dispozici zákaznická linka 840 668 668, kde mohou zákazníci hlásit případné poruchy a havárie 24 hodin denně. Provozy jako jsou úpravny vody a čistírny odpadních vod fungují v třísměnném provozu po celý rok. Pracovníci z rozvodu vody i kanalizací drží celé svátky pohotovost, a tak se odběratelé nemusejí bát, že by v případě havárie zůstali bez pomoci. V pohotovosti budou lidé, vozidla i těžká technika.

„Vodohospodáři drží pohotovost celé svátky, v případě poruchy, naši pracovníci zastaví unikající vodu i během svátků v průměru do jedné hodiny po nahlášení havárie. Ve většině případů pak poruchu odstraníme ještě téhož dne nebo následující pracovní den,“ potvrdila mluvčí společnosti Markéta Bártová s tím, že pokud přerušení dodávky vody potrvá déle, budou cisterny s pitnou vodou i během svátků samozřejmostí.

Naše voda

Související rubriky: Vodovody a kanalizace