Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT od pátku do neděle v PVA EXPO PRAHA

7. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

FOR BOAT - PVA

Od 10. do 12. března 2017 obsadí letňanské výstaviště dvě specializované výstavy: FOR CARAVAN a FOR BOAT. Připomíná to manažerka areálu PVA EXPO PRAHA Jana Machková.

Na návštěvníky čeká 129 vystavovatelů na ploše 18 300 m2. K vidění budou obytné vozy, karavany, luxusní lodě, plachetnice, motorové i nafukovací čluny nebo vodní skútry. Chybět nebude ani potřebné příslušenství a doplňky. Oba veletrhy doprovodí v sobotu a v neděli cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí.

Na veletrhu FOR CARAVAN uvidí návštěvníci zajímavé expozice obytných automobilů
a karavanů. Připravena je soutěž o zapůjčení karavanu na víkend, bazar karavanů, autogramiády nebo ukázka závodní techniky z letošního ročníku Rallye Dakar. Pokud přemýšlíte o letní dovolené v karavanu, pak je právě veletrh ideálním místem, kde potkáte všechny zásadní firmy z oboru a kromě ucelené přehlídky získáte i mnoho cenných rad.

První ročník výstavy FOR BOAT nabídne dvě haly věnované lodím. Vystaveny budou luxusní jachty, lodě, plachetnice, motorové i nafukovací čluny, ale i vodní skútry. To vše bude doplněno o nabídku lodních doplňků a příslušenství, bazar lodí nebo výstavu fotografií Pavla Nesvadby. Na veletrhu budou k dispozici také charterové firmy, které zájemcům zprostředkují pronájem lodi nejen v Čechách, ale i v Chorvatsku nebo Karibiku. Na stánku Českého svazu jachtingu bude k vidění prezentace závodních plachetnic.

Slavnostního zahájení veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT, které se uskuteční v pátek v 10.00 hodin, se zúčastní i olympionička Veronika Kozelská Fenclová a úspěšný jachtař David Křížek. Následovat bude jejich autogramiáda.

Na slavnostní zahájení naváže tisková konference na téma „Změnila rekreační plavba český venkov“. Na ní vystoupí ministr Dan Ťok, Jaroslava Pokorná Jermanová, hejtmanka Středočeského kraje, Karel Havlíček, předseda AMSP ČR, Aleš Kendík, náměstek ministra zemědělství, Petr Novotný, předseda APL, Milan Bukáček, Vodná záchranná služba či Klára Němcová ze Státní plavební správy.

Portál Naše voda bude na místě a z výstavy připraví pro zájemce pravidelnou fotoreportáž.

Naše voda, ilustrační foto PVA

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Rybářství a rybníkářství