Výstava Vodovody a kanalizace 2015 přivítá i firmu z 350tiletou tradicí

20. prosince 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

veletrh vod-ka

V pořadí 19. ročník mezinárodní výstavy Vodovody a kanalizace 2015, který proběhne v areálu pražského výstaviště v Letňanech ve dnech 19. až 21. května příštího roku, nabídne prezentaci zajímavých firem i produktů. Informují o tom průběžně organizátoři veletrhu na svých webových stránkách.

Jedním z již přihlášených významných vystavovatelů mezinárodní výstavy bude například společnost SAINT- GOBAIN PAM, firma, která v říjnu 2015 oslaví již 350 let své existence.  Na výstavu se v květnu vrátí již podvanácté s prezentací rozšířené verze systému BLUTOP. Společnost představí i novinky z oblasti kanalizačních potrubí nebo inovovaný silniční poklop VIATOP II.

Novinky bude na výstavě prezentovat i ACO Stavební prvky, přední výrobce systémového řešení odvodnění, které se výstavy v roce 2015 účastní naopak poprvé. Společnost hodlá na výstavě představit především projekční servis a systémový řetězec, tedy komplexní řešení odvodnění. „Stále extrémnější výkyvy počasí vyžadují komplexní a sofistikovanější hospodaření s povrchovými vodami. Proto představíme inteligentní systémová řešení, která mají dvojí účel: ochranu lidí před vodou a zároveň ochranu přírody před lidmi. Každý náš výrobek tak v systémovém řetězci bezpečně odvádí vodu, tak aby bylo zajištěno, že může být znovu ekologicky i ekonomicky využita,“ uvádí společnost na webových stránkách výstavy.

Další údaje můžete sledovat na http://www.vystava-vod-ka.cz

Mediálním partnerem akce je i portál Naše voda.

Zdroj: Vodovody a kanalizace 2015, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová (záběry z předchozího ročníku – 2013)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace