Vyšel nový katalog produktů pro likvidaci havárií

31. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

špinavá voda - IMG_6306

Společnost Reo Amos vydala v březnu 2017 nový katalog svých výrobků a produktů pro prevenci a likvidaci havárií, pro bezpečné a čisté pracoviště. Informuje o tom ekologický portál enviweb.cz.

Katalog je členěn do 14 kapitol, kde každá kapitola obsahuje produkty z konkrétní oblasti. Jsou to Sorpční prostředky, Havarijní soupravy, Čisticí utěrky a úklidové prostředky, obaly na nebezpečné látky, Koše, nádoby a kontejnery, Čisticí a protiúnavové rohože, Těsnicí prostředky, Pásky, značkovače a zábrany, Skladové příslušenství, Výbava vozidel a řidičů ADR, Pracovní ochranné pomůcky, Prostředky pro hasiče, města a obce, Norné stěny a vzdouvací přepážky a poslední kapitolou jsou Bezpečnostní značky a tabulky. Jednotlivé kapitoly katalogu jsou od sebe přehledně barevně odlišeny, to pro lepší orientaci v jednotlivých kapitolách katalogu.

V katalogu je, již léty osvědčená, základní nabídka nejdůležitějších produktů a výrobků z pohledu prevence pro zákazníky. Je v něm ale i nespočet nových produktů a nových výrobků. Za zmínku jistě stojí novy hydrofobní sorbent ECO-DRY(R)AQUA nebo nový sorbent 3DSORB, a celá řada dalších. Oblast havarijních souprav je za léta zkušeností již dobře nastavena a v případě specifické potřeby zákazníka umíme vyrobit havarijní soupravu na míru. V oblasti čisticích utěrek nabízíme nově utěrky Profix, nové podlahové textilie, čisticí prostředky, a další. U obalů na nebezpečné látky jsme doplnili spektrum sudů o kovové sudy o objemu 216,5 litrů. Sortiment košů, nádob a kontejnerů jsme pro velký zájem a bohatší výběr pro zákazníky také rozšířili o konkrétní produkty. V kapitole čisticích a protiúnavových rohoží nově nabízíme také výrobu na míru a pokládku protiúnavových rohoží. K čištění si nyní můžete vybrat z široké nabídky čističů na obuv a rohoží. Oblast katalogu pod názvem těsnicí prostředky jsme ve velké míře rozšířili o kanalizační uzávěry a jejich modifikace, sanační pakry, těsnicí vaky, apod. V sortimentu pásek nabízíme nově kompletní sortiment pro značení podlahy, například v průmyslu, dále například značení prosklených ploch, apod. V sortimentu skladového příslušenství, kde převážná většina produktů je vyrobena v naší kovovýrobě, jsme zařadili i kompletní nabídku žárově pozinkovaných kovových záchytných van a rozšířili jsme nabídku na plastové záchytné vany, skříně na chemikálie.

Katalog společnosti Reo Amos si můžete bezplatně objednat na www.reoamos.cz , kde najdete rovněž i kontaktní informace na svého obchodního zástupce. Lze si jej také stáhnout ve formátu .pdf zde.

Zdroj: www.enviweb.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony