Výlovy rybníků 2016: Mnohé výlovy budou s doprovodným programem

21. října 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

kapr-kad-prodej

Také o nastávajícím víkendu se bude plošně po celém území naší země lovit řada rybníků, přičemž řada výlovů má být spojena s doprovodným programem pro veřejnost.

Zřejmě nejzajímavější budou dva dvoudenní výlovy, z nichž ten první je výlov Hradeckého rybníku u Tovačova na Přerovsku slibující prodej ryb po výlovu a možnost ochutnat na místě rybí speciality – vše začíná zhruba v 8.00 hodin. To samé se týká výlovu rybníka Olšovec u Jedovnice v Moravském krasu, který bude navíc obohacen o program pro děti.

Od 8.00 hodin také začne doprovodný program při příležitosti výlovu Horního Modletického rybníku u Slavonic na Jindřichohradecku, o hodinu později, v 9.00 hodin pak doprovodný program spojený s výlovem rybníku U Jejkala u Vranova nad Dyjí. Výlov s programem spočívajícím v prodeji vylovených ryb od 12.00 také slibuje Chata Hubertka v blízkosti Havlíčkova Brodu na Vysočině, včetně večerního koncertu kapely Bendžojsovi koně, společnost FOREST-FISH pak zve veřejnost k výlovu Prostředního Vrchotického rybníku u Sedlčan ve Středočeském kraji.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Rybářství a rybníkářství