Vodňanské rybářské dny: Kuchařské soutěže i výstava hlavolamů

Aktualizováno 4. května 2011 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Rybářství a rybníkářství

Od 18. do 21. května se stanou jihočeské Vodňany již pojedenadvacáté centrem rybářského a kulturního dění v regionu i celé ČR.

Podle jednoho z organizátorů akce Pavla Janšty bude součástí letošních rybářských dnů mimo jiné rybí kuchařská soutěž, vystoupení souborů z partnerských měst, otevřené dveře do všech rybářských zařízení, seminář o vodním hospodářství a rybářství, rybářské soutěžení na řece Blanici či tradiční rybí trh s bohatým kulturním programem, jenž bude v sobotu zakončen slavnostním ohňostrojem.

Nově bude pro rozehrána ve Víceúčelové hale První jihočeská výstava her a hlavolamů. Dále se rozšíří odborný program fishfilmu o populární celovečerní snímek s rybí tématikou. V neposlední řadě budou pozvaní starostové a představitelé partnerských měst v rámci pracovního setkání diskutovat nově vznikající plán rozvoje Vodňan i svých vlastních obcí a budoucí podobu partnerské spolupráce.

Podrobný program je k dispozici na plakátech, jež jsou volně k rozebrání např. ve vodňanském infocentru, nebo na webových stránkách www.rybarskedny.cz. Pro hladký průběh celé akce hledají organizátoři akce dobrovolníky, kteří se mohou hlásit na adrese dobrovolnik@rybarskedny.cz nebo na telefonním čísle 774 553 820.

Zdroj: www.rybarskedny.cz

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Rybářství a rybníkářství