Vodaři z Prostějova pomáhali v rámci Give & Gain Day 2014

22. května 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Podnikání s vodou a zákony

FD_Prostějov-Hloučela_2014_(11)

Do letošního ročníku mezinárodního firemně dobrovolnického dne Give & Gain Day 2014 se v pátek 16. května zapojilo také dvacet dobrovolníků ze společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.(MOVO). Informovala o tom dnes mluvčí MOVO Markéta Bártová.

„Naši zaměstnanci, spolu se zástupci Českého svazu ochránců přírody Regionální sdružení IRIS Prostějov uklízeli a kultivovali biokoridor řeky Hloučely,“ uvedla mluvčí. I přes nepřízeň počasí se tak zaměstnanci MOVO připojili k desítkám různých dobrovolnických akcí po celé České republice, během kterých zaměstnanci českých firem pomáhali ve veřejně prospěšných organizacích, zaměřených na nejrůznější společenské problémy nebo pečovali o mnohá chráněná přírodní území.

„Give & Gain Day je pro nás skvělou příležitostí ke strávení příjemného a prospěšného dne spolu se svými kolegy a přináší naplnění ze smysluplné pomoci,“ podotýká Bártová.

Naše voda, foto z akce: MOVO

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství, Vodovody a kanalizace