Vodácká škola záchrany nabízí kurzy záchrany lidí z vody

29. ledna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

raft - valec2

Vodácká škola záchrany rozšířila v letošním roce systém vzdělávání pro běžnou vodní turistiku i pro sjezdy na divoké vodě. Informuje o tom vodácký server raft.cz.

Vodácká škola záchrany (VŠZ), která vznikla jako součást zmiňovaného vodáckého serveru, tím hodlá vnést do současného stavu vzdělávání záchrany na tekoucích vodách určitý řád. Ve své nabídce má proto i akreditovaný rekvalifikační kurz Cvičitel vodní turistiky evidovaný pod č.j. 050/2011-50-A, akreditované kurzy Instruktor vodní turistiky a raftingu evidované pod čj. 3448/2011-25-133 a taktéž i Záchrana z válce evidovaný pod čj. 3448/2011-25-133.

Nabízené spektrum kurzů zahrnuje vše, co vodák potřebuje znát pro svoji bezpečnost. Kurzy pokrývají základní znalosti a dovednosti potřebné pro nejširší vodáckou veřejnost i účastníky náročnějších sjezdů. Jak to na takovém kurzu vypadá, se lze dočíst na www.raft.cz. VŠZ mimo jiné jako jediná provádí i speciální výuku záchrany topících se z válce.

Naše voda, ilustrační foto: Raft.cz

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka