VLS zvou na výlov rybníku Krásný na Karlovarsku

8. října 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

rybník les IMG_6161

Prodej čerstvých ryb, ale také ochutnávka přímo na hrázi – to je nabídka, která čeká na každého, kdo se přijde ve středu 21. října podívat na výlov rybníku Krásný u města Bochov na Karlovarsku. Portál Naše voda o tom dnes informoval mluvčí Vojenských lesů a statků (VLS) Jan Sotona.

Na dopolední akci, která bude probíhat od 8.00 do 11.00 hodin u hranice vojenského újezdu Hradiště v Doupovských horách, zve veřejnost karlovarská divize VLS. „Rybník Krásný je menší vodní plochou a lovit se zde bude především násadový kapr, který není vhodný k prodeji na stůl. Pro návštěvníky však bude připraven prodej tržního kapra a marény a také ochutnávka smažených ryby s prodejem, nápojů. Protože budeme lovit v dopoledním termínu ve všední den, rádi u nás přivítáme třeba i dětské kolektivy z mateřských či základních škol,“ uvedl ředitel karlovarské divize VLS Milan Suk.

K rybníku Krásný je přístup přímo od železničního nádraží v Bochově z ulice Nádražní po polní cestě asi 1 kilometr pěšky.

Naše voda. Ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Rybářství a rybníkářství