Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria získal cenu HIT sezóny

2. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

hotel Alexandria

Produkt „Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria“ akciové společnosti Lázně Luhačovice byl oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy jako HIT sezóny pro rok 2017. Informoval o tom Štefan Kuča z agentury PAPER LIFE.

Vyhlášení se konalo 28. února 2017 ve Zlíně na závěr Výroční konference cestovního ruchu turistického regionu Východní Morava. Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria byl letos již oceněn druhým místem v celostátní soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017.

Pobyt Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria umožňuje účastníkům otevřít nové obzory a lépe poznat sebe sama. Účast na společných aktivitách je zcela dobrovolná. Hosté se setkávají ráno u snídaně a večer při večeři a zapojují se do společenských aktivit podle nálady. Obsah byl připraven tak, aby maximálně využil všech předností wellness hotelu Alexandria – kromě volného vstupu do největšího wellness centra v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní pobyt zahrnuje i řadu relaxačních procedur.

Více informací: www.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz

Naše voda, foto PAPER LIFE

 

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony