Veletrh VOD-KA 2015: Zikmund electronics se vrací na české výstavy

30. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

VOD-KA 2013 foto

V průběhu veletrhu VODOVODY-KANALIZACE 2015 představí společnost Zikmund electronics satelitní kameru pro nahlížení do přípojek a pracovního robota. Informují o tom webové stránky veletrhu.

„Na výstavě VODOVODY-KANALIZACE chceme předvést obě tato zařízení. Je to po delší odmlce na českých výstavách opět návrat na plochu výstavního areálu, kde očekáváme účast vlastníků vodovodů a kanalizací i soukromých provozovatelů sanačních jednotek, kterým máme co nabídnout,“ uvedla Jana Zikmundová, jednatelka společnosti Zikmund electronics.

Společnost by v okruhu investorů ráda zahájila diskusi o etice oboru kamerových zkoušek. „V Čechách je špatně nastavený systém zadavatele kamerových zkoušek, kdy je zároveň firma provádějící stavbu i objednatelem revize kamerou. Jedná se o střet zájmů. Dalším negativem je tlak na cenu prohlídek, kdy je často cena stlačena na hranici proveditelnosti. Výsledkem je kvapná nekvalitní revize,“ dodává Zikmundová.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace