Veletrh VOD-KA 2015: WPL Limited představí kompaktní čistírnu odpadních vod

17. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

voda kapka Voda 2014 - IMG_2528

Další příležitost seznámit se se zbrusu novým produktem budou mít návštěvníci květnové výstavy VODOVODY-KANALIZACE. Podle údajů, které zveřejnili organizátoři výstavy na svých webových stránkách, půjde o kompaktní čistírnu odpadních vod, kterou na český trh začala dodávat společnost WPL Limited.

Čistírna je postavena na principu MBBR reaktoru a navržena speciálně pro potřeby lokalit do 2000 ekvivalentních osob a dále lokalit s velkou nerovnoměrností nátoku nebo s velkým podílem balastních vod. „Produkt je koncipován tak, aby jeho instalace i provoz byly co nejlevnější a nejefektivnější. Navíc jedna z jeho modifikací je prováděna do ocelových či sklolaminátových kontejnerů, které umožňují jednoduchý transport po celé Evropě.  HiPAF je ta nejúžasnější věc, kterou jsme ve WPL vymysleli a je skvělé sledovat špičkové technology, jak si tento produkt zamilovali po tom, co jej viděli na stavbě nové americké ambasády v Londýně,“ uvedl generální ředitel WPL Gareth Jones.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

 

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace