Veletrh VOD-KA 2015: Společnost KSB-PUMPY + ARMATURY ukáže čerpací stanici odpadní vody

14. dubna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

VOD-KA 2013 - SOVAK - IMG_2359

Společnost KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o., představí na 19. mezinárodní výstavě VODOVODY-KANALIZACE mezinárodně patentovaný systém – čerpací stanici odpadní vody AmaDS3 – se separačním systémem pevných látek. Informuje o tom webová stránka veletrhu.

„Systém AmaDS3 je mezinárodně patentovaným systém separace pevných i silně znečištěných  látek s instalací v suché jímce. Pracuje spolehlivě, téměř bez ucpání a s vysokými účinnostmi. Předřazený separátor chrání čerpadla před hrubými nečistotami,“ vysvětlil jednatel firmy Miroslav Židlický.  Čerpací stanice je podle něj vhodná například pro dopravu komunální a průmyslové odpadní vody, odvodnění hotelů, nemocnic, kempů apod. „Čerpací stanice je spolehlivá, odolná proti opotřebení, snadno udržovatelná a velmi hospodárná,“ doplnil Židlický.

Společnost KSB-PUMPY + ARMATURY s.r.o, je členem celosvětové působící skupiny KSB Group a letos oslaví 25. rok působnosti na českém trhu.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace