Veletrh VOD-KA 2015: Společnost DUKTUS představí rozsáhlý výrobní program

Aktualizováno 10. dubna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

VOD-KA 2013 foto

Volbou vhodného materiálu může dojít k úspoře stavebních i provozních vodohospodářských nákladů. Demonstrovat to hodlá na letošní mezinárodní výstavě VODOVODY-KANALIAZACE společnost DUKTUS litinové systémy s.r.o. Informují o tom webové stránky veletrhu.

Společnost DUKTUS na něm představí litinové trouby, tlakové tvarovky pro vodovodní a kanalizační sítě a jištěné spoje BRS®a BLS®. „Inovované technické řešení jištěných spojů nabízí široké pole výhod a možností použití: Používáním trub z tvárné litiny při zásobování pitnou vodou je již po desetiletí zajištěno, že pitná voda bezpečně a beze změn doteče ke konečnému spotřebiteli. Odpadní vody musí být bez jakýchkoli ztrát bezpečně dopraveny do místa zneškodnění. Použití trub z tvárné litiny pro kanalizační sítě tento požadavek zajišťuje,“ vysvětlil jednatel společnosti Petr Kopal.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace