Veletrh VOD-KA 2015: Přijďte se podívat na nejmodernější kamerový vůz

Aktualizováno 14. února 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Největším lákadlem společnosti Radeton na mezinárodní výstavě VODOVODY-KANALIZACE 2015 bude zřejmě nejmodernější kamerový vůz pro inspekci kanalizace z rodiny  iPEK. Informují o tom organizátoři veletrhu na svých webových stránkách.

„Svým unikátním uspořádáním pracovního prostoru v inspekčním voze jsme posunuli hranice komfortu při práci zase o kousek dál. Ve voze si můžete vše samozřejmě odzkoušet. Čeká na vás laserové měření potrubí, ukázky toho, co všechno třínápravový traktor s kamerou vyjede, jaké drsné zacházení vydrží náš přívodní kabel ke kameře a jak se dá přímo na místě opravit. Ukážeme vám mobilní řešení i pojezdového systému, tlačnou kameru s laserovým měřením a funkcemi, se kterými v kanále změříte vše,“ říká Přemek Kratochvil, produkt manažer iPEK ze společnosti Radeton.

Firma na výstavě předvede i unikátní nahlížecí kameru QuickView, která se stala po představení na podzimní konferenci SOVAK hitem. Z jediného místa za 5 minut prohlédne až 120 m (na dvě strany 240 m) kanalizace. Pro vodaře je připravena nová generace snímačů šumu Phocus3, které jsou momentálně nejmenší na trhu a vejdou se téměř kamkoliv. „Dále představíme například také nový bezdrátový půdní mikrofon Mikron3, který spolupracuje s jednotkou Primetouch. Výstava VOD-KA je pro nás příležitostí, jak se potkat s lidmi z oboru a ukázat, co nového svět vyvinul pro pomoc při správě vodovodů a kanalizací. Věříme, že s našimi přístroji a péčí budeme našim klientům i nadále ubírat vrásky a přidávat radost,“ říká Jakub Dirhan, jednatel společnosti.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace