Veletrh VOD-KA 2015: Firma Katko představí japonské čerpadlo IWAKI

27. března 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

VOD-KA 2013 - SOVAK - IMG_2359

V průběhu veletrhu VODOVODY-KANALIZACE 2015 představí společnost Katko dvě novinky ze svého sortimentu. Informují o tom webové stránky veletrhu.

První je jednoduché čerpadlo s pulzním řízením ze série EJ od japonské firmy IWAKI, jejíž sortiment v ČR firma Katko distribuuje. „Elektromagnetická membránová dávkovací čerpadla IWAKI řady EJ umožňují jak ruční nastavení chodu, tak i řízení pomocí pulzů od vodoměru. Jedná se o zdokonalení základní řady ES, která umožňovala pouze pevné nastavení rychlosti chodu. Uplatnění naleznou především ve vodárenství při potřebě dávkování v závislosti na aktuálním průtoku vody,“ uvedl Radek Baudyš, ředitel společnosti Katko.

Druhou novinkou je akumulátorové dávkovací zařízení ADS-38-TC, které umožňuje dávkování zejména v těžko přístupných terénech bez elektrického vedení. Je určeno pro dávkování desinfekčních přípravků na úpravu vody (např. chlornan sodný nebo Savo).

„Výstavy VODOVODY-KANALIZACE se zúčastníme podruhé. Očekáváme získání nových obchodních kontaktů a také možnosti prezentovat produkty firem, které na náš trh dovážíme a distribuujeme. Jsou to zejména výrobky firem IWAKI, YAMADA, POMAC a STANDARD PUMP,“ dodal Radek Baudyš.

Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 proběhne ve dnech 19. až 21. května letošního roku na pražském výstavišti v Letňanech.

Zdroj: www.vystava-vod-ka.cz, ilustrační foto archiv Naše voda

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace