Veletrh VOD-KA 2015: AMCON Europe se vrací na výstavu ve větším

11. února 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na minulém ročníku veletrhu Vodovody a kanalizace (VOD-KA) měla pouze menší stánek v zadní části výstavní haly, letos chce být společnost AMCON Europe na mezinárodní výstavě VOD-KA více „na očích“.  

Informují o tom organizátoři veletrhu VOD-KA 2015 na svých webových stránkách s tím, že právě loňský rok byl pro firmu, která čerpá z 40letých zkušeností japonské mateřské společnosti, zlomový. „Rozšířili jsme aktivity na nových trzích – jak v Evropě, tak v Africe a na Blízkém východě. Úspěšně jsme vyzkoušeli naše technologie v oblasti zpracování živočišných krmiv a získali několik významných certifikátů, mimo jiné i k použití naší technologie v procesu výroby pitné vody,“ vyjmenovává obchodní ředitel společnosti AMCON Europe Richard Beagrie.

Na výstavě firma představí několik typů Volute odvodňovacích lisů, mezi kterými bude také nový model EC vybavený homogenizační nádrží. „S návštěvníky výstavy se rádi podělíme i o další novinky a služby, které jsme připravili na základě poptávky od zákazníků,“ dodává Richard Beagrie.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace