Ve Vodňanech proběhne příští týden mezinárodní seminář o využití rybníků

9. května 2013 | Rubrika: Nápoje a voda v potravinách , Přehrady a vodní díla

23_RYBNIK_KYTARA

V pondělí 13. května 2013 se do Vodňan začnou sjíždět zahraniční hosté, mířící na mezinárodní konferenci o udržitelném využívání rybníků a jezer. Uvádí to na svých stránkách Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV) Jihočeské univerzity ve Vodňanech.

Jde o setkání a workshop s názvem „Economic value of lakes and ponds and their sustainable use“, které se uskuteční v rámci projektu LakeAdmin, Regional Administration of Lake Restoration Initiatives, spolufinancovaného Evropským fondem Regionálního Rozvoje EU a podpořeného programem INTERREG IVC.

Setkání bude probíhat v termínu od 14. do 16. května 2013 v zasedací místnosti hlavní budovy FROV JU ve Vodňanech, a to za účasti všech 10 projektových partnerů z devíti evropských zemí. Pro odbornou veřejnost je určen především středeční program (15. 5. 2013), plný zajímavých prezentací, které přednesou odborníci z Čech i zahraničí. Jednacím jazykem je angličtina. Podrobný program akce je ke zhlédnutí zde. V případě zájmu je nutné potvrdit účast na e-mail: nemcova@frov.jcu.cz

Naše voda

Související rubriky: Nápoje a voda v potravinách, Přehrady a vodní díla, Rybářství a rybníkářství